Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

imao sam glavobolju od jedne ruke na live-u nocas... ne verujem da neko moze da mi pomogne, ali ce mi biti lakse ako napisem... :D

sb/bb 25/25... ide strela i ristrela... jedan call... sb call... ja drzim keceve na bb... rezem do 450... svi fold do sb-a... sb call... izlaze A95 sve karoni... sb check... ja udaram 2/3 pota... sb call... izlazi dvojka karon... lik instant gura all in... pokriva me... ali efektivno oko 1.75 pota... tenkujem i bacam...

 

svi za stolom znaju da sam uzasno tajt i da ako nemam bas dobar read necu da igram budalastine... a lik protiv koga igram voli da dribla i da pravi sranja (pre jedno mesec dana me je 4betovao kada sam isto imao keceve i onda je bio komitovan da ode u all in sa A7o)... 

imam glavobolju ne od toga sta je lik imao u ruci, vec od toga sta je imao u glavi kada je donkovao overbet na turnu... nema mi nikakvog smisla... a kada nesto nema  smisla, ja sam veoma rad da platim... :D sinoc nisam imao muda iako sam imao makar 10 izlaza cak iako gresim... 

u fazonu sam da je lik fish i da protiv njega treba igrati abc poker... i svi me ubedjuju da je fold bio dobar, ALI... ja mislim posle prespavane noci mislim da je imao krusku i jabuku i da je bio mrtav jos na flopu... :D

Link to comment
Share on other sites

Jebote gde zabadate te pakete za Talin, ti si drugi ili treći koji prodaje dva ili tri komada :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sta kad niko ozbiljan nece da ih kupi.. hteo sam da idem obzirom da su mi dva bila rezervisana, medjutim ispalili me i sad hocu da prodam sva 3 ako uspem.. koliko nudis grujoni? :D

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Nista od Vegasa sto se tice ove godine.. Malo nakon postavljanja challenge-a sam usao u vezu pa se sam se malo vise posvetio devojci, ali generalno bi challenge bio ispunjen da nisam retardiran i trosio stecene pare (na starsu prvenstveno) na spin n go :D

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad preko leta u Texasu shjakam sa ortakom koji isto voli poker. Ako bude dobra sezona mozda odletimo na par dana do Vegasa a i to bi bila neka mini sesija mada cisto sumnjam posto mi je prvenstveno cilj da zastekam pare da platim ovaj zadnji semestar koledza u Septembru. Druga varijanta je da odemo u Golden Nugget u Luizijani sto je na ~2h kolima od nas, cisto da nas zelja mine

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ti si grbicu bese iz 45og?!? imas klub tamo, ali se u 99% slucajeva igra cash nl 25/25 ili plo 10/20...

a prosle srede smo se smorili i otisli na neki freeroll negde izmedju zemuna i nbgd-a... 400 rebuy/400 addon... i sjajno se zabavljali... tamo imaju sjajni turniri za pocetnike... 5e + 5e rebuy i 5e addon... 10e + 10e rebuy i 10e addon... i 15e freezout... struktura im je sjajna... samo jebem li ga kojim danima...

a fejs su svaki dan neki turniri... za soma, dva, tri... nego nikako da se iscimam... ne znam ni gde se nalazi... :D

sjajno... ponovio sam rec sjajno 20 puta u dve recenice... :P

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Povezao dve fenomenalne nedelje na poslu i priustim sebi da odem do Golden Nuggeta u Lousiani (In b4 zickas donacije a kockas se, novci od donacija su otisli za skolarinu :D.

Sednemo ortak i ja u kola i odvezemo se do Lake Charlsa gde ima par kazina, ukljucujuci i Golden Nugget. Najmanji blindovi su 1-3$. Igrali smo bez prekida 16 sati :D Neverovatne face dolaze da igraju. Od farmera od 400kg u onim elektricnim kolicima, preko nadrogiranog crnca presipaca, filipinskog zidara donka sa pola kile crnog ispod svakog nokta do kineske babe u Call of Duty kapi. Ja malo zabunario u pocetku ali sam se vratio i izasao sa stola +500$, ortak uzeo 1k. Nekako je slicna prica kao online. Ima par regova/grindera sa mnogo vecim stackom, iskustvom i dubljim dzepom sa kojima treba izbegavati ruke, ima pokoji tajt i dost presipaca. Najveci swing sam imao oko pola 3 kada su dolazili pijani ortaci iz izlazaka. Tu sam sa -400 dosao do +200. Najbolja ruka je bila pred kraj. Ja na late poziciji  44, bio strudel 6, raise 15, raraise 45, ja i jos jedan lik call. Preflop pot ~150.  Izadje 2 2 4. Filipinac sa crnim ispod noktiju udara 150, ja call treci lik se folduje. Izadje neka brlja. On vuce all in 200 ja call. River opet neka nebitni karta. On onako ushicen skace i okrece dve dame i samo sto nije krenuo ka potu. Ja pokazujem full sa flopa i diler mi gurne sve cipove a filipinac u neverici :D Tu je vec bilo pola 10 izjutra, ortak i ja ustanemo posle 10 min i zapalimo kuci :D Sve u svemu jako zanimljivo vece. U jednom trenutku sam bio -500 i 40$ za stolom ali karta je okrugla. Strpljenje je majka. Samo treba cekati pijane fisheve, donkove i ostale feedere. Bilo je jos zanimljivim ruku ali da ne kucam sad wot. Smorio sam se samo sto sam tek oko 7 ujutru ukapirao da je cuga fraj za sve igrace za stolom. Jos gledam lika popio 10 piva a nikad nije placao nista i jos mislim verovatno ima crtu pa plati posle. Pokusacu jos jednom da odem u avgustu pre nego sto se vratim na koledz

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...