Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Zabari izbacili novu poker platformu, Poker pro. Kapiram da ce masa polako da prelazi tamo kao kad su sa starog vegas pokera prelazili na planetwin tj tada starlive. Ima neki bonus od 365e. 5e za svakih 40fpp. Za vas na vecim limitima free money :D

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bravo Moyo ! Ja sam tek prosle nedelje izvalio kakva su odlicna stvar ti turniri, u cetvrtak uzeo jedno drugo i jedno 4 mesto za 200e ukupno i cilj mi je za ovaj mesec da uzmem 3x toliko ako karta dopusti, i da sabijem ovaj NL10. Presao sam na novu platformu , tesko je privici se na ove glupe malecne karte i ove uzasne boje , ali barem fisheva ima na gomili. I dalje je namestanje na nivou, AA na AK juce nisam mogao da prodjem :D 

I kako da vadim hand history ? I jos nesto, kakav je ono idiotizam i sticenje fisheva " he mucked and didnt show " ??? 
 

Link to comment
Share on other sites

stanko 10+10 addon. 600 sam uzo. Bio i 4. na maniji 250. I jos 2-3 sitna turnircia uzo. Ovi turniri su neralno dobri. Idalje moze da se upadne minut pred kraj late reg-a. Uzmes addon i cepas. Blidnovi su sada mnogo realniji + ima ante tako da je kradja istih isplativija. Slazem se sa lubenicom, neverovatna kolicina fisheva

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ispao sa red spade JJ vs QQ ;c

inace jedna ruka di sam se smorio
 

PokerStars - Hold'em Tournament - $60/120 Blinds - 9 Players 
Hand Converter from Pokerhand.org
 
Hero (UTG+1): $4,496
TRIFECTA 103 (MP1): $9,642
bosynurek (MP2): $8,592
Mikkelis M (MP3): $5,368
nikkopt (CO): $5,690
hugosilva116 (BTN): $1,199
Rawsons (SB): $7,490
mcmark84 (BB): $2,590
CdnPokerLady (UTG): $2,350
 
Pre-flop: Dealt to Hero Ts Td  
(1 folds), Hero raises to $360, (5 folds), Rawsons calls $300, (1 folds)
 
Flop: ($975) 7s Qd 4h (2 Players)
Rawsons checks, Hero bets $240, Rawsons calls $240
 
Turn: ($1,455) 2d (2 Players)
Rawsons checks, Hero bets $720, Rawsons raises to $4,200, (1 folds), Rawsons returns $3,480
Rawsons  Mucks 
Rawsons wins $2,895 

fucking baluga whale

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Koji bet/call Fatalko? :)

koji mindfuck :)) znaci gledam sta pitas i gledam ruku i ne izvaljujem brat bratu 5min. jbg ne znam kako bih onda odigrao, sve zavisi od statsova, mozda bih cak i cekirao flop, sto se turna tice mozda je malo jaci bet nego sto bi trebalo tipa ~500

btw. svaka cast na turu zeleni samo tako nastavi!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je flop bet dobar, mada je i check ok opcija. Turn definitivno check behind, nista ne postizemo betom, bas ne bih voleo da ovo moramo da foldujemo na raise, kao sto se desilo...

Kako tebi ide inace, jel peglas uopste?

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

sto se tice turn beta bio sam u fazonu velik mu je rejndz moze da zove sa X ruku protiv dugmeta, a onda sam pogledao hh jos jednom i izvalio da je diego utg :) sad bas nisam siguran ni za flop bet, ali je turn definitivno check.

 

igrao sam skoro celo leto, poceo sredinom maja pa sam grindao do kraja avgusta, odigrao 300k ruku i bio dobar oko 4k sto nije uopste lose koliko sam bio na autopilotu (sve u svemu bio sam zadovoljan), ali sam krajem avgusta dosao do prezasicenja i jedva sam cekao septembar da ne gledam vise karte :) septembar ceo proveo na moru dok u oktobru i nisam imao neku preteranu zelju za pokerom. od kako je poceo novembar u fazonu sam da uplatim bankrol cisto da ne ispadnem iz forme, grind do decembra a onda ocekujem neki steking dil pa cu da se presaberem sta mi je ciniti :)

 

necu ni da te pitam kako ti ide posto vidim da malo malo pa zabodes dobar tur, posle pesa i wara napokon si pronasao u cemu si dobar :D

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam bio bolji u svim disciplinama, sve je smesno... :)

Moze stejking dosta lako da se nadje sa dovoljno velikim uzorkom i profitom, sto ti kapiram imas.

Mene starsi ne maze ni malo, jos sam zaleteo dosta jako u poslednje vreme, moguce da sam malo preterao. :)

Ali dobro, smirio sam se sad malo, grind pa opet u napad na mid/high, pa u krug. :)

Link to comment
Share on other sites

nije problem naci stejka pogotovo ne za 50-50, problem je naterati mene konja da igram :), ali dolazi zima pa kontam da mi ne preostaje nista osim pokera obzirom da nemam drugih obaveza. samo bez divljanja, znas da te na kraju svi isplate :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako da kopiram ruku sa novih zabara ali svejedno 

 

NL10 

Ja 300+bb Villlian 300+bb 

Ja QQ 

Preflop VIllian open , ja 3bet Villian call OOP 

flop QA3

ja cbet 2/3 pota, Villian 3bet, ja 4bet, villian 5bet,  ocigledno je set vs set  i ja znam da necu da bacim i samo shove snap call AA ( plus mi je njegovo flatovanje 3beta preflop delovalo kao 90% 33 ) 

Nemoj slucajno da to bude vs 100BB ili 50BB, mora 300 vs 300 

Samo na zabarima  :tf:  [yeahdude] 

 

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kakvi odvratni bad beatovi pa ovo nije normalno. Ne mogu 80:20 ruke da prodjem cele nedelje. A jos vise me nervira to sto na turnirma na zabarima  par maloumnih ameba konstanto uzima nagrade.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...