Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

juce najbolji dan otkad se bavim pokerom

2k dobri na netu,zacinjeno sa skoro 300e plusa na 10/20 u meridijanu

jos 3.5k i ko da se nista nije desilo ovog meseca :tf: :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

i ja krenuo da igram. dobio neki bonus od 50$(20$ + 30$ se cisti iz 5 puta po 6$) na partiju, igram 6max na mikro limitima, popeo sam se na 120$. nisam igrao sigurno godinu dana, pa se jos uvek vracam u formu, listam knjige, forume, cackam po hem-u itd.

evo bonus za drugare koji bi da igraju bez uplacenih para:

http://balkan.pokernews.com/party-poker/

Link to comment
Share on other sites

meni otkazan Bec bio,prebacio sam paket na Maltu,tako da cu da idem da karam zhabare za mesec dana...sto se tice grinda,mrtva kurcina,i dalje peglamo minus iz januara na netu,nasao sam jos jednu sobu na kojoj hocu da grindam i gde mogu da koristim HEM,ali otom potom,sve u svoje vreme...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i ja krenuo da igram. dobio neki bonus od 50$(20$ + 30$ se cisti iz 5 puta po 6$) na partiju, igram 6max na mikro limitima, popeo sam se na 120$. nisam igrao sigurno godinu dana, pa se jos uvek vracam u formu, listam knjige, forume, cackam po hem-u itd.

evo bonus za drugare koji bi da igraju bez uplacenih para:

http://balkan.pokern...om/party-poker/

e, a koja je fora kada 'skines' tih 20 dolara, tj kada nabijes 40poena? jel dodaju jos neke pare ili kako?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...