Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

RADI, KONACNO POSLE 10 GODINA!

odoh sad na posao pa kad se vratim pikanje kampanje:)...btw, mogli su bas da naprave novi intro, a ne onaj isti od pre 3 godine

Ja takođe, al tek za nekih sedam sati ću da se igram :(

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jel smo rekli da nema spoilera? :P Ima topic o kampanji pa tamo komentarishi.

Srecom ovo i nije bio neki spoiler, jer smo svi videli tu misiju u singleplayer preview koji je blizzard dao josh pre koju godinu.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Egzaktli. Da je bio neki pravi spojler, ne bih ga bacio ovdi :P

Nego, imao sam pomešana osećanja u vezi sa igrom kada sam počeo da igram i još uvek nisam formirao konačno mišljenje.

Ono što moram da im priznam je da su ubacili gomilu sitnih poboljšanja (nisam igrao betu, pa tek sad provaljujem) u interfejs i zapravo su ispravili praktično sve što mi je smetalo u prvom delu :)

Samo par stvari ovako iz glave:

SCV-ovi automatski popravljaju obližnje oštećene zgrade i jedinice.

Konačno je moguće u jednu grupu staviti koliko hoćeš jedinica (ili barem ja nisam došao još do limita).

Moguće je napraviti queue za izgradnju zgrada SCV-om (shift + click).

Biće ovo dobra igra, samo još da naprave LAN crack ili da Blizzardu dođe iz dupeta u glavu i ubace LAN naknadno.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Inače na oficijalnom SC2 forumu pomilju da je već izašo krek u smislu da postoji neka verzija SC2 koja može da se skine i može da se pokrene offline. Zatim učitaš nečiji savegame od kampanje i igraš (kolko sam ja shvatio) pošto postoji opcija da igraš kampanju i offline, ali onda nemaš ačivmente (OH NO!)

Link to comment
Share on other sites

Srpska UMS mapa, sa sve snimljenim glasovima dodushe na Engleskom ali se primecuje naglasak :). Svaka cast momcima na trudu:

First few minutes of "Call of Ancestors Act 1" Starcraft 2 custom map. Scripting, cinematics, story, voice acting and sound editing by members of the "Photon Tide" Serbian SF fan group.

Project leader / map design and galaxy editor scripting: DieH@rd

Story / script / voice of Taladun / voice of Ivanco: Ivica Milarić

Sound editing / voice of Tal'Adun / voice of fleet command: Relja Trajković

Voice of Reely / voice of Zeelot: Ivan Zorkić

You can download this map at: http://www.sc2mapster.com/maps/call-a...

All you need to play is to download the newest StarCraft 2 beta client, and then drag-and-drop the map to the Starcraft 2 icon on your desktop.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ko nije, trebao bi da ode na youtube i ukuca u search StarCraft 2 custom maps. Shta sve tamo ima o_0 brdo RPG, FPS!? cak i sidefight mapa u stilu dobrih starih Streats of Rage ili Punishera, Cadilaca itd...

a to sve iz beta...shta ce biti za par meseci Bog zna.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

a da zasto sam jos hejtovao novi bnet, mape moraju prvo biti publishovane (a neke ce MORATI da se kupuju ako kreator mape na to odluci) i nece se "skidati" sa neta i jednostavno hostovati.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...