Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

Instalacija protekla bez ikakvih problema. Patch instaliran za 3 minuta. Zavrsio 3-4 misije na Mar Sari i sada sam na Hyperion Bridge. Spustio se u Armory da upgradujem, ali za sada imam kredita samo za 2 stvari. Blizz je napravio fenomenalan skok od keca ka dvojci po pitanju svega. Dvojka za sada, posle 4 misije...kida. A grafika je bolja nego u beti. Battle net servis za sada funkcionise odlicno i sve je pregledno (kao kod Apple).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svi pričaju to za grafiku, u kom smislu je bolja? Dajte neke screenove, majku mu staru.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

OMG THE SUSPENSE IS KILLING ME

@EA-Activision-Blizzard topic:

I ja kapiram da ću zaboraviti na komercijalizaciju jednom kad pustim igru, samo se bojim da će uvek ostati gorak ukus kako je u idealnom svetu sve to moglo drugačije ...

a sad nazad na kliktanje F5 na W-BBu u isčekivanju singleplayer release-a :)

Link to comment
Share on other sites

Instalacija protekla bez ikakvih problema. Patch instaliran za 3 minuta. Zavrsio 3-4 misije na Mar Sari i sada sam na Hyperion Bridge. Spustio se u Armory da upgradujem, ali za sada imam kredita samo za 2 stvari. Blizz je napravio fenomenalan skok od keca ka dvojci po pitanju svega. Dvojka za sada, posle 4 misije...kida. A grafika je bolja nego u beti. Battle net servis za sada funkcionise odlicno i sve je pregledno (kao kod Apple).

Doolio, where is your god now ???!?!??!

:D

p.s. ladno su provalili :) za sada samo rucno, a uskoro ce biti i pravi crac, e da jos uvek ne moze da se sacuva

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, ti si igrao SP kampanju pa znaš kakva je? Iz onoga što je sad dostupno, tu će biti šetkanje po Hiperionu, istraživanje i kupovina upgradeova, iznajmljivanje mercova, nelinearno biranje misija, misije koje se ne svode "ovde tvoja baza, tamo njegova, pa udri", nivo sa lavom npr.... Ako to nije kvalitetna evolucija jednog koncepta koji funkcioniše i koji taman unapređuje nastavak u odnosu na kec, ja ne znam šta jeste, osim ako ne treba da naprave od Starcrafta platformsko-logičku igru or something.

I smešno spominjati Diablo 2, koji je identičan kecu samo je veći i grafički drugačiji, po pitanju novina samo iz ovoga što je dostupno SC2 daleko više obogaćuje bazni gameplay prvog dela.

razilazimo se onda u postavci jebiga:)

ja kampanju ne racunam pri oceni napretka i novina u igri vec striktno sustinske elemente i mehaniku. eventualno tehnikalije, ako su bas bas napredovale. kampanja je skriptovani splet dogadjaja i sama po sebi ne mora biti nikakav pokazatelj same igre u njenoj sustini. da li je rejnor jebo kerigan nema veze sa recimo njegovim ponasanjem physics-wise, sa njegovim skillovima itd, jednostavno, sa gameplayom.

a za ovo 'platformska igra', uzmi desetak rtsova, bilo kojih, i videces petnaestak originalnih ideja vezanih za sam koncept igranja, starkraft nema nijedan (ili jedan, ako uzmemo onu visoku jedinicu sto je velika, pa puca i vazduh i zemlju - sto je u stvari vise ability nego nov koncept. in b4 'ne bi to bio starkraft', odgovaram kontra-pitanjem, da li je wc3 warcraft? koliko ima novina? ja verujem da si se ti iznervirao sto ja spustam stardzu, ali pogledaj realno.

sto se tice diabla, ja se ne bih slozio, uh kako se ne bih slozio:) naravno, nisam ga ni pominjao kao sveti gral promena, promene su maltene iskljucivo kvantitativne, ali tu jebu kevu. sa druge strane, od stardze ocekujem mnoooogo vise od kvantitativnih diablastih promena.

vise od duplo likova za biranje u odnosu na kec. to je veliki korak ako mene pitas. koliko je rasa u starkraftu?:)

cetiri grada u odnosu na jedan - jeste SP element, ali to je takva igra, prilicno je veca od keca.

placenici.

trcanje i stamina.

questovi i pod-questovi. (da, znam da su u principu go kurac, ali je ipak neki vid angazmana i gledanja napretka, a i zgodno je da znas sta da radis)

skilovi koji su prilicno ekspanzirani ako se dobro secam.

BRDO, ALI BRDO oruzja i artefakata - sto je i bio cilj zbog koncepcije igre.

eto, to je ono sto znam ovako bum na keca, a cak ne ljubim nesto celu fransizu.

Čekaj, ti si igrao SP kampanju pa znaš kakva je?

nema potrebe da se zestis i da budes cinican i snishodljiv zato sto se ne slazes sa mnom. mislim, jedini odgovor koji mogu da dam na ovo je nesto tipa "e jesam !!!", sto je malo glupavo, nespa?

Doolio, where is your god now ???!?!??!

:D

svasta, pa meni ce biti drago da ne budem u pravu pobogu ljudi. ovo vazi i za pipa.

e sad, nista konkretno nismo culi o samoj mehanici igre, plasim se da taj ogroman skok koji se pominje ne bude samo tehnicki i po pitajnu bogatstva kampanje. jebiga takav sam, racunam samo downt to earth promene tipa "homing rakete sada ne pogadjaju uvek vec imaju svoju inerciju i ako odete iza brda ili naglo skrenete, mozete je izbeci" ili "teren je sada potpuno i kompletno sklon menjanju, tako da ostaju krateri, ako je krater previse zajeban, moze se desiti da slabo mobilna jedinica ne moze preci preko njega" ili "jedinice ostaju na mapi kada umru, velika gomila mrtvih jedinica moze posluziti kao zaklon ili kao barijera", tako nesto. mislim, fazon je sto ja manje od toga od starog blizarda ne bih ocekivao.

kampanje jednostavno ne govore nista o igri, da su dali meni da pravim kampanju u istom ovom endzinu, ja bih je napravio drugacijom verovatno, a opet bi to bila ista igra. tako da me kampanja apsolutno ne interesuje kao faktor.

TAKO DA LOL AJDE VI STO IMATE DAJTE WALL OF TEXT, A NE "JEJ SUPER JE" :)

e da, posto sam ja glup za te stvari, aj leba vam recite kad se pojavi image i crack pliz:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

stavicu da se skida jebeni klijent...ako i onda ne bude hteo da instalira posracu se u sedistu blizzarda jednog dana...

edit/ kurac, ovo ce trajati sto sati, poserem im se na servere...

ne znam stvarno sta bi moglo da bude, mora da je nesto do net konekcije, ...odoh da spavam, valjda ce se neko setiti sta je u pitanju

Ugasi "peer to peer connections" u opcijama downloadera.

Al isto će ti raditi i taj download installer...

Link to comment
Share on other sites

Al isto će ti raditi i taj download installer...

pa to je i meni palo na pamet...poslao sam mail supportu, al ko zna kad ce mi oni odgovoriti...jebem mu misha bas, zar je moguce da sam ja jedini baksuz, nema niko ideju sta bi moglo da bude u pitanju

edit/ evo sad radi, kakva jebena glupost...a juce sam 5 puta restartovao komp i net i brljao po av i fw settingsima i nije hteo da cuje...al da ne baksuziram, javljam se tek kad budem igrao:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pise prica iz broodwara u manualu. kontam da ih je samo smaralo da rade cutscene

pa da, al cini mi se da se prica u dvojci odvija kao da broodwara nije ni bilo, to mi je malo bezveze...al kenjam, jos nisam ni video kakva je kampanja...btw, koliko mi sporo instalira, evo vec sat vremena i jos nije blizu kraja

edit, poz vudi!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...