Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

Pa 80% posto animacije iz ovog SC2 spota je prerenderovano u engineu igre, o čemu vi pričate :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

more ne dirajte warcraft, intro onog fajta kao Thrallovog sna i intro hjumana kad arthas probada caleta mi se konstantno smenjuju po redosledu u top3 sinematika ikada :D

da je cheesy, jeste, no i dalje mi je prilicno dobro, zapravo i bolje nego sto sam ocekivao, te otuda :O

my 2 cents :D

:-)

Link to comment
Share on other sites

Bradavice su mi se dezintegrisale od uzbudjenja.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

That was so cheesy, it made Michael Bay and Uwe Boll have a child, and that child just facepalmed at the sight of this video.

Komentar nekog lika na teamliquid.net forumima [roflmao]

Mislim da ne moze tacnije od ovog opisa. Idu u nekom WoW pravcu sada, gde se jedinice i heroji ne krecu i ne izgledaju realno i funkcionalno, vec bulky i smesno sa t8 shouldersima i prevelikim oruzjima.

Ne kazem da igra nece biti dobra, ali kolko je samo mogla biti bolja da su izostavili taj cheesy/wow element.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Meni Kerigen uopšte ne izgleda bulky :)))

Slažem se sa tim, mene to isto nervira u SF igrama, a sve to je krivica UT enginea, ne sećam se kad sam video normalno modelovano ljucko biće tu a da ne izgleda kao da je težak 10 tona (iako UT engine nema veze sa Starcraftom, nekako je nametnuo taj nabudženi dizajn ostalima).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

I mene to smara, a najvishe me nervira shto me u SC2 filmicima Protossi podsecaju na jebene Orcove iz WarCrafta a u BW-u su bili sushta suprotnost!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo je bre Oblivion u svemiru! icon_smile_big.gif

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

:) 

Ma ja sam smarao o tome kada je krenula beta ( portreti i glasovi jedinica ) kako su protosi od misitcne rase postali epic rasa , uopste gledano kao da su napravili ogroman zaokret u celom dizajnu u odnosu na starcraft prakticno ni jedan lik ne lici na sebe , isto kao sto su od orkova iz warcraft2 napravili dobrice u warcraft 3 :) 

Btw jeste da je svetrogrdje ali ovo je po meni jedini dobar art za protose, ovde tasadar izgleda mracno :) http://sclegacy.com/...n_future_06.jpg

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ogroman zaokret se i ocekivao posle onoga shto se izdeshavalo u BroodWar-u :). Ipak su izgubili HomePlanet i morali da se presele na Shakuras kod Dark Templara itd. Ali nije problem u "psihickom" zaokretu Protossa vec u njihovom izgledu, od visokih mrshavih elegantnih figura poceli su da lice na jebene Orcove sa ogromnim bicepsima i oklopcinama koji nicemu ne sluze.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ogroman zaokret se i ocekivao posle onoga shto se izdeshavalo u BroodWar-u :). Ipak su izgubili HomePlanet i morali da se presele na Shakuras kod Dark Templara itd. Ali nije problem u "psihickom" zaokretu Protossa vec u njihovom izgledu, od visokih mrshavih elegantnih figura poceli su da lice na jebene Orcove sa ogromnim bicepsima i oklopcinama koji nicemu ne sluze.

Pa to sam ja i rekao ... nisam rekao da nisu ili jesu trebali da naprave vecinski "dark templar" armiju ili da prave vise jedinica kao sto su stalkeri to i nije toliko bitno ( rekao bi da sto se tice odabira jedinica sve je manje vise ok ) . vec bas zbog toga sto su estetski izmenili protose a te promene se osecaju i kod terana i kod zergova , zealot ne lici na sebe , kerijer izgleda ko kurac u odnosu na stari kerijer , high templar ne lici na sebe itd... okrenuli su se totalnom meinstrimu, glasovi su uglavnom gej i dosadni ponajvise kod terana  a dosta i kod protosa , a od zergova su od horor aliena napravili slatke bube koje skoro pa cvrkucu :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

slozio bih se i ja sa svim recenim :(

al' mi je i dalje trejler do jaja :D

verovatno zato sto sam jos davno (citaj: pre godinu dana) uspeo da napravim distinkciju u svojoj glavi, u tome da mi sc2 nije tol'ko punokrvni nastavak sc-a kol'ko mi je vise kao nova igra inspirisana originalom. 

menjaju se firme i developeri u njima, narastaju, dolaze novi ljudi blabla, voleo bih da vidim kol'ko je bitnih ljudi iz "stare" ekipe, koja je radila originalni sc, zapravo radilo i na ovom delu, a kapiram da su timovi za svaku sitnicu u vezi igre, po ljudstvu, sad duplo veci nego tad.

no, ja sam dete warcrafta a ne starcrafta, pa me i ne pogadja ovo toliko, al' ne bi me cudilo da neko ko je odrastao uz starcraft bude smoren po raznim stavkama u vezi svega sto je video. 

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

Ok, kul hteo je da pomogne, ali ta pomoc nicemu ne vredi posto ne postoji nikakav stock

cek, sad ni ja ne kapiram, hteo je decko da pomogne, fejlovao je potpuno, nikom nista. 

i cemu sad hejt? :D

hejtujes ko lud u poslednje vreme, il' si sve zivce pogubio na wow forumu il' ja tebe ne znam uopste :D

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...