Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel razumeš da ako budu terali svakog da kupi sve tri kopije (i pride da plaća pretplatu na onlajn igranje), pola ljudi će da kaže "duvajte ga, na next-gen Gareni je džabe"?

Nije ceo svet Koreja pa da se detetu na rođenju stavi kolektors edišn Starcrafta ispod glave, znači ako bude dovoljna jedna igra za multi, kupiće je i kloške koji radi za 300 evra mesečno i koji inače ne kupuje originale, dok će fanovi svakako kupiti sve delove. Ako budu morale sve tri, imaće manje prodatih kopija ukupno. Blizzard se ne odriče tek tako para, a prosečan starkraftaš ipak nije prosečna wow ovca da tek tako vadi pare iz džepa.

sigurno si imao 5 iz logike

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Stvarno vudi citam i ne verujem sta pises, ja sam ubedjen da ce cak i kod da se rasproda manje-vise sve u prvih par dana. A za nas je ovo dosta para.

Plus nece se placati samo igranje na B-netu nego samo ako hoces dodatne mape ili neke fensi avatae.

Sama ideja o 2 eksapanzije mi se veoma svidja jer su jako retke dobre igre i nekako 2 ekspanzije su mi dodatno osiguranje da ce da isprave sva sranja koja ce se verovatno otkriti tek kada pocne masovno da se igra. Plus obecali su epsku kampanju i ne ocekujem nista manje [:D]

Link to comment
Share on other sites

? zashto bi oni to radili?

jel su pustili za vanilla starcraft ili warcraft patch kada su izashli expoi da i vanilla ima nove junite?

Zato sto, koliko sam ja razumeo iz svih silnih pisanija o sc2, ovo nisu klasicne expanzije vec vise kao dodatne kampanje dok ce nove stvari, jedinice itd itd ubacivati preko patcheva jer su u nekom tekstu koji sam citao rekli da ce za online igranje biti dovoljna samo jedna original kampanja.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ma jes, blizz je lud da ne uzme dodatne pare u situacijama u kojima ih je dosad uvek uzimao (novi multiplayer uniti samo uz novu expanziju, vanilla igraci mogu igrati samo sa vanilla igracima). a inace ne znam oko cega uopste konfuzija, kad su i sami rekli da ce tako biti (dakle, ista situacija kao i sa bw i frozen throne)

Link to comment
Share on other sites

Vaistinu linkuj posto sam ja cuo da su rekli bas suprotno, sto je i logicno jer ce im se protoss i zerg kampanja prodavati u svakom slucaju jer ljudi vole tossa i zerga, a sustina im je da na battlenetu imaju sto vise ljudi koji ce potencijalno kupiti neko sranje na istom.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kewl

http://eu.starcraft2.com/features/gameplay/hyperion.xml

Inače, priča se da u Computerlandu već može da se naruči igra, 8990 din spec izdanje i valjda 6000 obično, za tih 3k razlike gotovo da je no brainer šta uzeti :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Vidim ja da će da radi shopto, 6k..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam kao rezervisao preko sajta u comp.landu i dobio sms sa potvrdom rezervacije "Starcraft 2 Wings of liberty , kada budemo dobili zvacemo vas da potvrdimo porudzbinu." kad ga zakomplikuju onda ga zakomplikuju, ja sam ocekivao da mi posalju primerak uplatnice/profakture na mail da im uplatim i znam da ce mi tad i tad doci a ono ni blizu toga :]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam juče bio ovde u Vršcu u Complandu, i tip mi je upisao ime i telefon, i kao 27 naručuju kolko komada imaju rezervisano (CE) i kad stigne za dan-dva ovde, odem, platim i gotovo. Meni su oni još i najsigurniji jer imaju dil sa Blizzardom, sudeći po celoj garnituri WOWa koju imaju ovde (igre+one preterane figure).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...