Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vec je najavljeno u Juznoj Koreji ce biti mesecno placanja. Za sve koji imaju aktivnu pretplatu na WoW, igranje Multiplayer SC2 ce biti besplatno. Za sve ostale placace se 5$ mesecno, dok ce Single ostati besplatan ali naravno necete dobiti sve fensi achivmente. Prakticno placash pretplatu na Bnet 2.0 kako su oni to naveli.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Receno je od strane Blizzarda da nece biti potrebna mesecna pretplata nego ce biti fazon iznajmljivanja tipa 30 dana platis nekoliko dolara, pa na 6 meseci itd (ali to je u Rusiji, Koreji...)

Ali ako platis 60-70 dolara koliko ce kostati s2 onda dobjes sve full stim da ce expanzije biti samo za single player a za bnet expanzija nece znaciti nista jer ce se u slucaju novih jedinica i mapa itd sve dobiti patch-om.

E sad mene zanima da li ce biti neka sema menjanja verzije posto ce mi sestra u Americi uzeti sc2 cim izadje 27.07. da li cu moci igrati na Eu ili ce tamo samo prodavati Us verziju?

A i koje su to prodavnice u Novom Sadu gde bi trebalo da bude SC2? (u slucaju da moram kupiti ovde kod nas)

Link to comment
Share on other sites

Receno je od strane Blizzarda da nece biti potrebna mesecna pretplata nego ce biti fazon iznajmljivanja tipa 30 dana platis nekoliko dolara, pa na 6 meseci itd (ali to je u Rusiji, Koreji...)

Ova recenica nema smisla. Nece biti mesecne pretplate nego iznajmish 30 dana? Ne vidim razliku izmedju ta dva pojma, osim u nazivu.

Receno je da u EU (Evropska Unija) nece biti, a da ce na drugim trzishtima TEK odluciti. Pri tome imajte na umu da cemo mi verovatnije zavrshiti u jednom od trzishta koje oni definishu kao "siromashnija" pa ce "radi lakshe korishcenja nam omoguciti da placamo mesecnu pretplatu jer nam je mnogo skupo da platimo odjednom 60 dolara/evra". Vrlo sam zabrinut jer je moguce da ce nas staviti pre u Rusku sferu trzishta nego u EU.

Shto se tice tvog pitanja, odgovor je ne. Necesh moci da US verzijom da igrash na EU serverima, barem ne u pocetku. Tako je receno iz Blizzarda. Na pitanje da li "pocetak" oznacava 6 meseci ili 5 godina rekli su da su oboje podjednako verovatno. Moje licno mishljenje, nece moci da se igra na drugim serverima do godinu dana posle izlaska poslednje ekspanzije, a posle ce nam i to omoguciti. Ali to znaci 4 godine od dana izlaska originala u najboljem slucaju.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Onda ja nisam dobro razumeo ono shto je Blizzard pricao.

Dakle ako sam dobro shvatio, ako kupish Full verziju gde god da si u svetu mozesh da igrash bez mesecne pretplate? A u slucaju da hocesh da igrash samo multiplayer onda mozesh da iznajmish ako se nalazish na "siromashnijem" trzishtu? To zvuci dobro, mada nisam siguran da je tako.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Jeste, ne mogu se setiti gde sam to procitao ali fazon platis 2 dolara dobijes na acc xx day period kao sto je bilo sad u beti kad je pisalo acc expires tad i tad...a ako kupis full igru onda je unlimited.

pod tim spada i singleplayer i multiplayer.

Edited by HennessY
Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem na pojashnjenju, a ostaje nam josh nekih 20tak dana pa da vidimo tacno kako ce biti kod nas u Srbiji [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

You’re alone in the desert and you see a tortoise laying on its back, belly baking in the hot sun. It can’t flip over, not without your help, but you’re not helping. Why is that?

haha, test je objasnio :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kao da je problem pustiti patch koji će dopuniti par tih novih jedinica u multiju za sve verzije igre, kada se pojave ekspanzije, i poz.

? zashto bi oni to radili?

jel su pustili za vanilla starcraft ili warcraft patch kada su izashli expoi da i vanilla ima nove junite?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Jel razumeš da ako budu terali svakog da kupi sve tri kopije (i pride da plaća pretplatu na onlajn igranje), pola ljudi će da kaže "duvajte ga, na next-gen Gareni je džabe"?

Nije ceo svet Koreja pa da se detetu na rođenju stavi kolektors edišn Starcrafta ispod glave, znači ako bude dovoljna jedna igra za multi, kupiće je i kloške koji radi za 300 evra mesečno i koji inače ne kupuje originale, dok će fanovi svakako kupiti sve delove. Ako budu morale sve tri, imaće manje prodatih kopija ukupno. Blizzard se ne odriče tek tako para, a prosečan starkraftaš ipak nije prosečna wow ovca da tek tako vadi pare iz džepa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...