Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

Odradio sam, i to sa još više vremena nego što je tebi ostalo, ali taj princip:))) Ekonomija ubija koliko je bitna, inače su odlične ove challenge misije kao trening za multiplejer (ova mi je jedina ostala da je odradim na gold), sad sam naučio koliko se tačno pravi marinac, tenak, ghost.... :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moracu da opikam te chelenge kad zavrsim kampanju, zanimljivo zvuci:)

Challenge misije možeš da igraš nevezano za kampanju, a odlično su urađene.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Odlicni su challenge-i , dusu dali za improvement skila u svakom smislu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

E, ovako ljudine, treba mi pomoc, znaci mene zanima kako ja mogu da nabavim onaj game key... da ubacim starcraft 2 tamo na battle.net u igre... ako me kapirate sta pricam ? znaci meni treba neki key.. sad ja neam pojma kako da dodjem do njega...a account sam napravio na battle.net, ko zna neka mi odg ? :D :)))) hvala unapred :D

Link to comment
Share on other sites

Meni se ni jednom nista nije desilo, igra mi perfektno radi.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

meni od poslednjeg patcha u beti, kad su je ponovo podigli se desava da zabode komp..pregreje se grafika. E sad kad je izasla igra uspeo sam da predjem kampanju bez problema cak mi ni zadja misija gde ima brdo jedinica nije secnula...Ali recimo desilo mi se juce da zabode na nekoj custom mapi car nije ni bilo mobova :) gpuz mi je logovao i fazon dok igram temperatura kartice pici na 100-103. Zabolo je na 105 :)

Instalirao sam crysis cisto da proverim mozda mi kartica riknjava, ma jok sljaka sve na max pikao 2 sata ortak bez frke, mislim da nije preslo 90 stepeni.

Probao 3 drivera do sad al mucak :S Ima da padne reinstal i vraticu xp mozda ce tu bolje da sljaka :)

T_T

Link to comment
Share on other sites

za ljude koji imaju problem sa grafama i pregrevanjem

idite u my documents\starcraft 2

otvoriti variables.txt

dodati

frameratecap=60

frameratecapGlue=30

to bi trebalo da popravi neka sranja

drugi fix je

We will raise the TDR timeout period to 10 seconds. (this should be sufficient, don't go any higher as it may be bad for your video card IF an actual issue does arise.)

1. Open Registry Editior (regedit.exe)

2. Navigate to "HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\GraphicsDrivers"

3. Create a new 32_BIT DWORD Key, and name it "TdrDelay" (case-sensitive) and assign it a Decimal Value of "10". (If one already exists, just change the value from 2 to 10)

4. Reboot your system, and try again

objasnjenje drugog fix-a

The reason/issue:

This is crashing is because Windows Vista/7 have the stupid "TDR" built into the OS set at 2 seconds, and it does it kinda poorly in my opinion.

In plain english:

Windows Vista/7 checks/polls your video card every so often, to make sure it hasn't "crashed", kind of like a "ping" to the card. Normally, the graphics driver/card responds right away.

Well what happens is, when you are running SCII and some other Graphics Intensive Games, your graphics card is busy processing the game commands and renders, so it may not respond to windows within 2 seconds. This is the part that crashes the game, as per Windows Default, when the 2 second Timeout Detect Period passed, Windows kicks in the Graphics/GPU/VPU recovery process. (Shuts off and restarts the Video card, and drivers.)

So at this point SCII just lost the device it was sending all the graphics rendering commands to. Hence the black screen with the lines/ looping sound, etc.

meni je prvi pomogao, mada moram igrati na low settingsima a onda nisam heppy, cekam neki bolji fix

drugi je malo rizicniji, trenutno nemam kesha da isprobavam tako nesto

gpu koji imam je 8800gt i vidim po netu da ima gomila ljudi sa tim problemom

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Ja imam 8800gt i desava mi se tako jako retko da igra jednostavno skroz zamrzne, i onda moram reset na kucistu da pritisnem

Odmah kad ga resetujem i krene win da se butuje, pojavi se nesto za hard disk i neke sektore, koje samo mogu ignore da pritisnem, ostalo nista nece, niti retry niti abort itd

je l se tako i vama desi ili se komp sam restartuje ?

Link to comment
Share on other sites

Upravo traje jedna od onih partija ... protoss 5 zealota 3 gateway-a bez radilica i glavne, ja glavnu, 2 barake u visu i 74 dijamanta...ko ce pre da se smori :)

Lik je alt-tabovao igru i rekao da ide da spava...ona 74 dij. mi donela pobedu reaper je resio... :)

Ali ta pobeda nije zabelezena u scor :S bug?

Edited by HennessY
Link to comment
Share on other sites

Ja imam 8800gt i desava mi se tako jako retko da igra jednostavno skroz zamrzne, i onda moram reset na kucistu da pritisnem

Odmah kad ga resetujem i krene win da se butuje, pojavi se nesto za hard disk i neke sektore, koje samo mogu ignore da pritisnem, ostalo nista nece, niti retry niti abort itd

je l se tako i vama desi ili se komp sam restartuje ?

to je taj fazon, samo sto ja nisam imao problem sa hdd-om, nego mi se bios resetovao par puta

desava se samo kad su shejderi namesteni na bilo sta drugo sem low setingsa, a igra (zajedno sa cutscenovima) tad ne izgleda ni malo kako bi trebalo da izgleda...

btw, nekim likovima je i graficka pregorela zbog toga x(

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...