Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od juche se 'ebavam sa betom. Pa nije zivot film da dobijem key na poklon i da sve radi savrsheno. :)

Prvo sam downloadovao igru do 52% sa 5-25 kbps, onda je oko 60% krenuo download punom "snagom" - hvala nebesima, gledao sam 10h onaj bar kako se pomera. Onda mi je pukla instalacija dva puta na otprilike 90%, pa nisam mogao da downloadujem poslednji patch. Kada sam konachno to sve sredio i odigrao prvu partiju provalio sam da mi komp umire, 100c GPU, onda sam se drkao sa drajeverima, chistio kulere, itd itd. I evo, posle fazon 24h izgleda da radi kako treba! :)

COOL STORY BROZ! [:D]

Link to comment
Share on other sites

samo sabijaj dule na našem nalogu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I dalje ne mogu da odigram vishe od 2 partije a da ne napravim pauzu, GPU temp mi ide i do 105c posle druge partije, Real Temp vrishti "UGASI KOMP NAU!!!111oneone". GF9800GT imam, i ovo je prva igra sa kojom imam ovakvih problema. Smorio sam se jako. Nije mi problem da pravim te pauze, ali nekako... nervira me! Guglovao sam i nishta od mogutjih reshenja ne pomaze na duze staze. :S

Ah well, bitchujem i whineujem ovde bzvz, makar imam betu. Pravitju jebene pauze! [:D]

Link to comment
Share on other sites

Nisu ti drajveri, znam da su problematichni za Blizz igre. Evo sada skidam 196.21. Inache imam dodatne kulere, chak sam i otvorio kutjishte. Rekoh, do sada nisam primetio da ni u jednoj igri temperatura ide preko 70c chak i posle celodnevnog igranja dok u SC2beti vetj posle druge partije mogu da przim jaja na grafichkoj. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...