Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw sta pricate vi odbrana slaba ? odbrambene zgrade su jos bufovane u odnosu na sc1 , canon ima vise hp i shield bunker mozes da salvage pa dobijes pare nazad + mozes da ga upgradeujes i tureti isto su jaci i skuplji ... nije sc tower defense :P

neam ja pojma koliko su defensi buffovani, ali sve jedinice brze reaguju i brze pucaju, a defensi ostali bogalji :p

Link to comment
Share on other sites

neam ja pojma koliko su defensi buffovani, ali sve jedinice brze reaguju i brze pucaju, a defensi ostali bogalji :p

istripovao si se :P 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Da, gif je total winrar, kada sam ga video prvo sam se smejao par minuta a onda sam skapirao da sam jedan od tih koji bi skochili u tu rupu za key! [:D]

Sajro ae javi mi se na PM-u da ti posaljem BETA KEY, dobio sam jedan viska :)) poz

Ti si najvetji car koji je hodao ovom planetom! [:D]

ureko me onaj retos sa predhodnih strana....stavim posle XY replaya da odigram practice i kod prvog mi zabode (rikne) makina..... ili plocha ili napajanje, znacu tek u ponedeljak......

Grafichka? Ljudi se zale po forumima da im Stardza ubija mashinu (overheat) a izgleda da je nvidia povukla neke poslednje drajvere zbog SC2 bete.

Link to comment
Share on other sites

Jel ste vi downloadovali igru preko Blizz downloadera? Meni 10-20kbps download, trebatje mi 2 dana da skinem igru. Jel znate mozda neki direct link do enGB verzije, neshto u fazonu kao za WoW patcheve? Guglovao sam i sve shto sam nashao su torrenti, crack, fake etc.

Link to comment
Share on other sites

Jel ste vi downloadovali igru preko Blizz downloadera? Meni 10-20kbps download, trebatje mi 2 dana da skinem igru. Jel znate mozda neki direct link do enGB verzije, neshto u fazonu kao za WoW patcheve? Guglovao sam i sve shto sam nashao su torrenti, crack, fake etc.

Ja sam skinuo kroz taj downloader za 45 min.

Imas na torrentu ili na nekom fileserveru tu verziju samo uradi search ako ti je bas toliko sporo.

Link to comment
Share on other sites

Jel ste vi downloadovali igru preko Blizz downloadera? Meni 10-20kbps download, trebatje mi 2 dana da skinem igru. Jel znate mozda neki direct link do enGB verzije, neshto u fazonu kao za WoW patcheve? Guglovao sam i sve shto sam nashao su torrenti, crack, fake etc.

pazi batice, ide ti 10-20kbps jer si medju peerovima kontas, znaci istovremeno downloadujes i uploadujes, imas tamo opciju da iskljucis peerove, kada to uradis ostaje ti direktan dl sa blizzovog servera i onda ce dl da ide MAX :)

poz

Link to comment
Share on other sites

Hahaha ludilo kolko se zeli ova igra...daj boze da bude takva pomama i kad izadje puna verzija...

Inace bas me smorio battle.net danas, bio sam negde u sredini gold-a i posle tri uzastopne pobede on me prebaci u silver, znaci penjao sam se na ladderu i on me prebaci u silver, wtf! Kako funkcionise to unazadjivanje?? Sad mi je u silveru dosadno, odigrao sam 20 partija, izgubio sam 2, drugi sam, i sta sad...kad cu da predjem opet u gold??? :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...