Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

Duletu bih dao key, jer je ortak. Ovom prilikom ga pozivam da mi na PM da MSN, kako bih mu posudio moj nalog da igra betu kad ja ne mogu.

I da, ozbiljan sam.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel' se jos nekome desava da ne moze da se loguje na battle.net.. dobio sam jutros sc2 beta key i pokusavam da se logujem na bnet sa svojim bnet akauntom (kucam dakle email i pass) ali nista..

kaze da nisam dodao igru na svom bnet akauntu a zapravo jesam :S ..ili pak moram da cekam odredjen vremenski period ??? sta je fora xd

99% sam siguran da si skinuo enUS verziju a treba ti enGB

Link to comment
Share on other sites

Mene je sa 1600 ubacilo u platinum, sa fazon 50-35 score-om, al sam zaredjao 5-6 za redom :/.. Nisam bio 1., nego 5. ili 6. Sad sam sakupio oko 1700 na platinum (jer se resetuju bodovi kad se prebacis) :) ali osecam da sam se popravio :D

duno kako to rade al kod mene u gold ja sam treci sa malo preko 1800 a imaju dva lika sa preko 1900 Oo i jos uvek su u gold ... mene je sa 1600 bacilo u silver dok nisam dogurao dovde smorio sam se :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Prebacivanje u sledeci rank nema veze sa poenima. U nekom momentu on ti da "placement matcheve", odnosno ako si u gold igrash sa nekim high rank platinum igracima. Ako uspesh da pobedish vecinu (valjda) onda te prebaci u platinum. To je teorija na teamliqud-u.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

SC2 Beta Friend Invite

http://www.teamliqui...topic_id=116368

Pocheli su da shalju "Friend Invite" mailove ljudima koji vetj imaju betu!

Prosto neverovatno, ima milion ljudi koji spamuju refresh nedeljama u nadi da tje dobiti key a oni shalju ljudima koji su vetj u beti josh jedan key da ga daju ortaku Ebay-u. :(((

P.S.

Anyone needs a friend? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Zato shto zele 2v2 da testiraju pa se nadaju da ako dash drugaru postoje vece shanse da igrate 2v2 nego da daju nekom random liku =).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

kili, imaš key od mene ako dobijem taj drugi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...