Jump to content

ENC FEMALE


LInn

Recommended Posts

  • Replies 443
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako nisu jace, sto ih niste dobile? bilo je toliko situacija... o 5v5 dgl vs famas da ne pricam :) ili tvog ostajanja 1v1 ... :) no necemo o tome, uigranije su jednostavno, to je nedostatak kod nase zenske repke... ali naravno, nisam dovoljno kompetenta da pricam o tome :)

i mislim da sama mogu da shvatim sta mi je trebalo, a sta nije :)

nhf Rado :)

Tuca sve resava,a krv iz nosa sve moze da opere!

Link to comment
Share on other sites

ako nisu jace, sto ih niste dobile? bilo je toliko situacija... o 5v5 dgl vs famas da ne pricam :) ili tvog ostajanja 1v1 ... :) no necemo o tome, uigranije su jednostavno, to je nedostatak kod nase zenske repke... ali naravno, nisam dovoljno kompetenta da pricam o tome :)

i mislim da sama mogu da shvatim sta mi je trebalo, a sta nije :)

nhf Rado :)

uigranost i timsku igru nemamo jos, jbg svakako smo jace i mogle smo lagano to da zavrsimo ...

moje ostajanje 1vs1 je cisto prodavanje mene ne tima , zvuk i igra vara al ok .. :) bolje sledeci put odigraj ti umesto mene pa mozda ispadne bolje a ? :)

Link to comment
Share on other sites

uigranost i timsku igru nemamo jos, jbg svakako smo jace i mogle smo lagano to da zavrsimo ...

moje ostajanje 1vs1 je cisto prodavanje mene ne tima , zvuk i igra vara al ok .. :) bolje sledeci put odigraj ti umesto mene pa mozda ispadne bolje a ? :)

sve moze da se stekne, ne? :]

tvoje ostajanje 1v1 je prodavanje tima, jer tim trpi zbog toga, a ne ti sama :) toliko valjda znas...

ne zelim da odigram sledeci put, jer da sam htela, zar ne mislis da bih ostala da igram sa vama? :)

govorim jos jednom, nhf :)

@ ostali

Gledajte svoja posla

;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...