Jump to content

Aleksandar Stojanovic


dvnityCker

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vishko je realno car,a josh je veci car jer ga je Toni Soprano aka Srdjan Djokovic sklonio da ne komentarishe dejvis kup.Stoga cu ponoviti,Vishko car.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kako moze da ti bude zhao lika koji ne zna imena igracha i sposoban je pet minuta da cuti i nista ne kazhe.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kako se zove onaj drugi retard sto vodi pored ace prvenstvo... blagi boze kakav uzas... oni oni oni ne znaju pravila, oni nemaju osecaj za igru, oni lupetaju, prave slozene recenice bez poente, ne gledaju prenos ili ga gledaju dok vise sa plafona... zar je moguce, one vuvuzele jos i dobro dodju, mene iskreno retardi od voditelja kao ova dva dovode do ludila gde pocinjem da pichkaram i pljujem po podu i da se nerviram samo zbog njih ne zbog tekme... blaahhh... odo na vops :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je pre svega, Aca vrlo zanimljiv i interesantan komentator, ja ga cak i gotivim. Nebojsa Viskovic mi je takodje ok, dok su svi ostali raspad. Ima i na sport klubu jedan komentator koji je skroz ok, ne znam mu ime.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

kako se zove onaj drugi retard sto vodi pored ace prvenstvo... blagi boze kakav uzas... oni oni oni ne znaju pravila, oni nemaju osecaj za igru, oni lupetaju, prave slozene recenice bez poente, ne gledaju prenos ili ga gledaju dok vise sa plafona... zar je moguce, one vuvuzele jos i dobro dodju, mene iskreno retardi od voditelja kao ova dva dovode do ludila gde pocinjem da pichkaram i pljujem po podu i da se nerviram samo zbog njih ne zbog tekme... blaahhh... odo na vops :D

ako mislis na Vladu Miljajevica,on je najveci retard medju retardima.On je inache GEUEEUEUERKUF baja :)

Ima i onaj treci Milos koji ne znam kako se preziva,on je jos i najpodnosljiviji.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja vam kazem da boljeg komentatora od Ace nemamo. I jos je jedan od retkih komentatora koji se 'razume' i prati fudbal (za razliku od ostalih koji ne znaju pravila igre), e sad sto nekad zna da kiksne ili nesto izlupeta jbg.

Ali Acine uvodne recenice, i interesantne informacije (zbog kojih ga vecina ne gotivi) su meni vrlo zanimljive.

Kad cujem Kovinjala, ili njemu slicne tipa: Vidic, Krasic, lopta do Stankovica, opet Krasic, Milijas... i onda 3 minuta ne progovara nista... Zapitam se sta ce nam takav komentator...

Dok recimo Aca krene da prica kako Pejncilu ne stoji tacno prezime u pasosu, pa su mu i na dresu napisali pogresno. Moji ortaci isprozivaju Acu u fazonu: "koga bole kurac sta mu stoji u pasosu, sta kenja ovaj", dok je meni to ono info od koje nemam nista, ali eto nije lose znati :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

pa bolje da ne prica i ne komentarise nista ako to ne zna da radi

aca je operisan od fudbala, nema osecaj koji je faul zestok koji nije pa se prima kao veverica dernja se... PESNICOM U LEDJA! plus ono njegovo vestacko UH OH ... ne prepoznaje igrace, ne razume se u taktike, prica pricice sa interneta kojeg nikog zivog ne interesuje kada gleda live prenos... serator koji se pravi pametan da bude on u prvom planu a ne sama tekma, kamo srece da samo govori nazive igraca bila bi milina

ako mislis na Vladu Miljajevica,on je najveci retard medju retardima.On je inache GEUEEUEUERKUF baja :)

da da i on je poceo na BK sa komentarisanjem tenisa (ni to mu nije islo najbolje)

lik otpilike se istripuje da mora jednog igraca po utakmici da zove pravilno po imenu, pa i tu fejluje :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja vam kazem da boljeg komentatora od Ace nemamo. I jos je jedan od retkih komentatora koji se 'razume' i prati fudbal (za razliku od ostalih koji ne znaju pravila igre), e sad sto nekad zna da kiksne ili nesto izlupeta jbg.

Ali Acine uvodne recenice, i interesantne informacije (zbog kojih ga vecina ne gotivi) su meni vrlo zanimljive.

Kad cujem Kovinjala, ili njemu slicne tipa: Vidic, Krasic, lopta do Stankovica, opet Krasic, Milijas... i onda 3 minuta ne progovara nista... Zapitam se sta ce nam takav komentator...

Dok recimo Aca krene da prica kako Pejncilu ne stoji tacno prezime u pasosu, pa su mu i na dresu napisali pogresno. Moji ortaci isprozivaju Acu u fazonu: "koga bole kurac sta mu stoji u pasosu, sta kenja ovaj", dok je meni to ono info od koje nemam nista, ali eto nije lose znati :D

niko ovde ne govori da on nije najbolji nas komentator,svi ga zapravo hejtujemo zato sto je tako bedan - najbolji.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa bolje da ne prica i ne komentarise nista ako to ne zna da radi

aca je operisan od fudbala, nema osecaj koji je faul zestok koji nije pa se prima kao veverica dernja se... PESNICOM U LEDJA! plus ono njegovo vestacko UH OH ... ne prepoznaje igrace, ne razume se u taktike, prica pricice sa interneta kojeg nikog zivog ne interesuje kada gleda live prenos... serator koji se pravi pametan da bude on u prvom planu a ne sama tekma, kamo srece da samo govori nazive igraca bila bi milina

izvini molim te, ajde onda nam ti prenosi fudbal, o veliki poznavaoce igre izmedju dva kaznena prostora!

mene interesuju te price, kao i, verujem, vecinu ljudi... jednostavno je monotono prenositi samu utakmicu, komentarisanje dodavanja pasova izmedju dva vezna igraca.

unosi covek draz u prenos tekmi, ali to verovatno ne dolazi do mozga vrlim poznavaocima fudbalske igre....

Link to comment
Share on other sites

Lupeta gluposti i kada komentarise nema veze sa vezom cak i laik bi to primetio ... ne mogu da verujem da ljudi pored velikog brata i farme i ostalih sranja traze istu spiku i od fudbalskog komentatora. Aca sutro analizira i komentarise taktike timova i sta se desava na terenu dalje od taj dodao loptu tom i tom igracu. Hocu da prica o fudbalu , driblinzima , faulovima , kondiciji , razlicitim stilovima , taktikama , lopti , mrezi , kopackama , terenu , vremenu , sudijama i trenerima svim stvarima koje su direktno ili indirektno povezane sa fudbalom i imaju malo smisla za sve koji vole ovu igru.  Necu da prica sta je ko jeo juce i sta je izjavio u svlacionici o njegovoj svekrvi.

Takodje i kada komentarise o stvarima vezanim za fudbal u 99% slucajeva gresi i lupeta gluposti.

Jedino pozitivno u vezi sa njim jeste sto je lozana najveca , prica tecno i ima ok boju glasa i to je super i to se ceni sve ostalo uzas.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...