Jump to content

Spartacus Blood n Sand


dNte

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

extra svidja mi se kraj , kako su ih pobili sve. ocekivao sam da ce neko da ubije crixusa onako otrovanog posto je uvek to tako u filmovima da neko dobar na kraju mora da umre :) jel ste sigurni da se snima sledeca sezona? ne znam da imaju ideju i materijala da je snime kada nema price ;)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Haha, nema price, tek sad ima price, ovo do sada je sve bila cista romanticazija istorije. Istorija tek pocinje!!!

pa dobro bre nisu svi pazili na casu [;)]

Apr 18th, 2010, 8:34 am

Lead actor Andy Whitfield was recently diagnosed with non-Hodgkins Lymphoma, and since the series can't continue without Spartacus himself, production of Season 2 has been delayed indefinitely.

...

Staff writer Maurissa Tancharoe, confirms via Twitter: "The second season is still happening, however, it is on hold at the moment due to star Andy Whitfield's health problems." She repeated her sentiment later, assuring fans that the show has not been canceled.

NY Magazine reports that in order to utilize the sets, actors, and writers standing by, Starz is developing a prequel series. A younger actor could replace Whitfield, keeping audiences interested until Whitfield can return for Season 2. There's no word yet on whether co-stars like Lucy Lawless and John Hannah would be involved in the prequel.

Edited by Muerte
Link to comment
Share on other sites

Fantastična epizoda, nisam se od finala Dinastije oduševio toliko krajem neke serije/sezone. Fino su odradili ovo kroz "dva dana unazad" flešbekove, još je i svako dobio da ubije onog koga je trebao :)))) Jedino me Dotore malo razočarao, eto, daš čoveku malo vlast i odma počne da razmišlja na pogrešan način :)))) Ni onog sakatog Ašura nije uspeo da finišira na kraju, mnogo smara sa tim "čast ovo, čast ono", ćuti bre i kolji.

Ovaj kadar mi je najbadass u celoj sezoni, btw :)))

spartacus.jpg

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

vr'.

mirka pocela mnogo da mi se svidja mada sam utripovo da je malko razroka.sve bi joj pege posrko omnom oh wait... srksrksrk

katrina-law-305050.jpg

a sad valja nekako zaboraviti na seriju ne bili sacuvao zivce cekajuci vesti o endiju.nadam se da ce se brzo oporaviti.ideja o prequelu mi se ne svidja.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

evo sada sam odgledao celu sezonu(u roku od par dana)odlicna je...i meni je odlicna zadnja epizod. Cekao sam samo da Dotore kaze Kriksusu za Barku, pa da ovaj dodatno prsne :) ali dobro

a najjaci je ovaj lik koji kaze da li ce imati materijala za 2. sezonu lol

ajoj pa ovo je samo uvod, sada krece prava akcija

smor sada da se ceka :/

Link to comment
Share on other sites

Ono što mene brine je prelazak na veliku sliku. Spartacus se odvijao u zatvorenom prostoru, uz povremeni izlet do arene. Ono malo događaja na velikoj skali (bitke Tračana i Rimljana, paljenje sela, hvatanje Spartaka) je mnogo socijalno urađeno. Kako će uraditi život čoveka koji je u jednom momentu vodio vojsku od 70 hiljada ljudi, ostaje da se vidi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

stavio si nickname djapemutd oktobra 17 2009.kapiram da se mutd odnosi na manchester united.e sad, ja dalje kapiram da je to au kasno za klub koji datira jos iz 19. veka!

ako ti idalje nije jasno mogu ti podrobnije objasniti, ali se bojim da ces morati da ukljucis mozak.problem?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...