Jump to content

Fallout New Vegas


G!!!

Recommended Posts

pa jebote dal je moglo ista prostije da se odradi od bindovanja tastature, i to klasicno i inventory, m map i sl ... to mogu i u patchu da stave... generalno interfejs, ocaj cudno da se time nisu pozabavili

perkovi su na svaka dva lvla ? pa tako je u originalima, i dobro je sto je tako

evo i ja krenuo, str 5, pe 7, end 6, cha 3, int 8, agi 7, luck 5, small frame i wild wasteland (ono sto pise da se umesto gaus riflea pojavljuje alien blaster, je samo puki primer ili konkretan primer)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upravo skidam update, izasla su 4 dlc za sada.

Tribal

* Tribal raiding armor

* Broad machete

* 5 bleak venom doses

* 10 throwing spears

Mercenary

* Lightweight metal armor

* Mercenary’s grenade rifle

* 3 super stimpaks

* 3 doctor's bags

Classic

* Armored Vault 13 jumpsuit

* Weathered 10mm pistol

* Vault 13 canteen.

* 5 stimpaks

Caravan

* Lightweight leather armor

* Sturdy caravan shotgun

* 4 repair kits

* Binoculars

Instalirao sam update, sve radi savrseno. Pre nego sto instalirate update idite do nekog grada gde ima prodavnica i napravite save jer dlc dodaje gomilu opreme.

Dobio sam prvog saborca, nalazi se u gradu Primm u Nash Residence i mora da se popravi. Dao mi je i novi perk Enhanced Sensors.

falloutnv20101021214843.jpg

falloutnv20101021214914.jpg

falloutnv20101021214859.jpg

Edited by Ginpachi-sensei
Link to comment
Share on other sites

igra deluje ok, dosta frakcija cije se price preplicu :) dosta i checkova u dijalozima i tako to :)

inventar je OCAJAN, zar je moguce da to nisu mogli da prilagode za pc (pogotovo kod trejdera smao da su stavili tabove kao u pip boyu, dough) kada skrnave konzole vec ne mogu nista bolje da izvuku

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ima slicno tabovima, kliknes na one dve strelice i on deli opremu po nekim kategorijama prilikom kupovine.

Inace, morao sam da pocnem jos jednom zbog DLC-a i ukapirao da su random efekat oterali do maksimuma sto se tice prodavnica. Tri puta, tri razlicita inventara kod Chad-a. Fino, fino :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Bogami,ima zajebanih delova.Dodushe igram na hc,very hard...tvrdi su protivnici mnogo.Lagano cistim sta mogu.Dosta je zajebana fora sad sa ovim DT-om.Ako Deathclaw ima DT20 sva moja oruzija koja imaju max dmg ispod 20 prave 0-1 dmg ;) Vishe nije samo smanjen dmg ko u FO3 ako ti je veci armor.

Ok je se sto moras da pratis i main quest extra se stvari/drugari dobiju.Nabacio sam 3 implanta 12k uzas.

Mada najveci plus igri je sto postoji Golden_Gecko.gif

[:D]

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

i ja sam krenuo hc/very hard, s tim sto nisam neki igrac [:D] mislim da ce mi biti malo hiljadu sejvova :D

interfejs je grozan, kakve su ono E X komande xP

ali deluje brutalno gotivno, svidja mi se mnogo vise od FO3 za sada, plus hc trip sa hranom, vodom, i spavanjem, vr'

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam krenuo sa hc modom, i onda mi je od toliko novih stvari u jednom momentu bilo muka,dok razvrstam sta je dobro da se jede i pije a da ti statsi ne odu u tri lepe, i onda sam skontao da sam stavio small frame i da mi je lomljenje udova regularna stvar sto podrazumeva odlazak kod doktora ili doktorovu torbu sto u mnogome umanjuje igrivost, da trckaram malo malo kod doce je stvarno previse :)

da bi napravio po receptu nesto zaista dobro za klopu i pice treba ti survival preko 50, sto je u startu omgwtf :) sad se razmisljam dal da ga iskljucujem, samo rondam po inventaru gledam koliko je sta tesko koliko sta steti a sta koristi za vodu i klopu i tome slicno a odradio samo par kvestova :)

sta ste radili sa zatvorenicima :) da li se neko usudio da ih pocisti? :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ahah a to je odatle shot :D

kazu da je melee malo op, i da otkida i sa malo ulozenog skilla. danas moram probati sa ih poskidam sve mojim magnumom :P

edit, krukice dosta mi je u stanu sto moram da biram sta da jedem sto zena napravi, sad jos i u falloutu, MNOGO JE ! :] posle rucka radaway [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ahah a to je odatle shot :D

kazu da je melee malo op, i da otkida i sa malo ulozenog skilla. danas moram probati sa ih poskidam sve mojim magnumom :P

edit, krukice dosta mi je u stanu sto moram da biram sta da jedem sto zena napravi, sad jos i u falloutu, MNOGO JE ! :] posle rucka radaway [:D]

pripreti joj da ces da se zarazis hevom i polomis sve po kuci!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e jbg sada smo u mom stanu, sto sam mogao da lomim mogao sam :P

anyway, jel se vama cini da je trcanje u igri malo sporije nego sto bi se moglo ocekivati, ili je to takticki odradjeno da bi prostor izgledao veci :))

sta koristite od puca na samom pocetku? jeste li ubacili kakav mod? ja nosim sve i single shot gun i onaj vermin rifle, 9 i 10 mm stoljpi, i .357, i asov naravno :D grave digging, my favorite style :D a ne gubi se karma ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

propala mi je akcija da vratim zakon u onaj gradić, ali je vredelo [8D]

Ako imas dovoljno veliki sience mozes jednostavno da reprogramiras onog robota u kazinu da bude serif, nisam hteo da platim onom cuvaru na ulazu da me pusti u zatvor pa sam se odlucio za jednostavniju i jeftiniju varijantu

Poceo sam ponovo da igram, sve isto very hard + hc mod + int 10, ali sada planiram da budem "nerd" koji je majstor za eksploziv :)

Edited by Ginpachi-sensei
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...