Jump to content

Matrix turnir rezultati


prota_

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uvek krivo ovima sto izgube... E sad sto se desilo da su bas iz BG-a auuuu sto sam se nasikirao :D Evo tresem se da prosto ne mogu da pishem... Momci koji su uzeli prva 4 mesta se nisu zalili osim sto chika Zeus tako zna da spuca komp za koji god sedne da je to do jaja :D I nista im nije smetalo da otresu sve sa po 16-0 i da osvoje prvo mesto... Ili znas da igras ili ne znas... I igrao je taj neki super Kingor protiv Crossovera za Veritas pa opet ispao Veritas... Ispalo da KBP ili kako god da se zovu ispao i otisli sa suzama u ocima :D Jbg inace sve je bilo ok.. Vidim nije smetalo SBC-u da odu kuci sa 100k dinara (IVANE SVAKA CAST MAJSTORE :D), DPS odmah rasprodao monitore - momci uzeli keshic.. KDS sve najbolje, momci bez mane :D

Cisto da znate mene tako bole ona stvar da li ce neko da se ljuti ili ne od vas ovde da nemate pojmaa... Ako neko ali BILO KO ima nesto da mi kaze ili da uradi slobodno neka dodje u NS, ja sam u igraoni obicno od 19-20 do ujutru zovem se Nemanja i ugosticu vas lepo :D

Svim normalnim momcima - Svaka cast !!!

Ostalima - nadam se da se vidimo :D

Edited by Xeqtor
Link to comment
Share on other sites

Uvek krivo ovima sto izgube... E sad sto se desilo da su bas iz BG-a auuuu sto sam se nasikirao :D Evo tresem se da prosto ne mogu da pishem... Momci koji su uzeli prva 4 mesta se nisu zalili osim sto chika Zeus tako zna da spuca komp za koji god sedne da je to do jaja :D I nista im nije smetalo da otresu sve sa po 16-0 i da osvoje prvo mesto... Ili znas da igras ili ne znas... I igrao je taj neki super Kingor protiv Crossovera za Veritas pa opet ispao Veritas... Ispalo da KBP ili kako god da se zovu ispao i otisli sa suzama u ocima :D Jbg inace sve je bilo ok.. Vidim nije smetalo SBC-u da odu kuci sa 100k dinara (IVANE SVAKA CAST MAJSTORE :D), DPS odmah rasprodao monitore - momci uzeli keshic.. KDS sve najbolje, momci bez mane :D

Cisto da znate mene tako bole ona stvar da li ce neko da se ljuti ili ne od vas ovde da nemate pojmaa... Ako neko ali BILO KO ima nesto da mi kaze ili da uradi slobodno neka dodje u NS, ja sam u igraoni obicno od 19-20 do ujutru zovem se Nemanja i ugosticu vas lepo :D

Svim normalnim momcima - Svaka cast !!!

Ostalima - nadam se da se vidimo :D

Uvek bratu u goste, nadam se da cemo se gledati uskoro. :) Odmori se, dodji sebi, zasluzio si (steta zbog ove frke sa buxom i momcima, napraviste veliki cirkus oko toga) . Tnx proti i ostalim orga tipovima zbog cimanja oko svega, steta sto nije bilo hltv-a, bilo je toliko bolesnih fragova.. :D GG all, hvala svima koji su bili uz nas, vidimo se ponovo na sledecem tur-u.. poz od SBC-a :) :*

kassad says:

ISUSE HRISTE ON JE BACIO FLES!

Link to comment
Share on other sites

Uvek krivo ovima sto izgube... E sad sto se desilo da su bas iz BG-a auuuu sto sam se nasikirao :D Evo tresem se da prosto ne mogu da pishem... Momci koji su uzeli prva 4 mesta se nisu zalili osim sto chika Zeus tako zna da spuca komp za koji god sedne da je to do jaja :D I nista im nije smetalo da otresu sve sa po 16-0 i da osvoje prvo mesto... Ili znas da igras ili ne znas... I igrao je taj neki super Kingor protiv Crossovera za Veritas pa opet ispao Veritas... Ispalo da KBP ili kako god da se zovu ispao i otisli sa suzama u ocima :D Jbg inace sve je bilo ok.. Vidim nije smetalo SBC-u da odu kuci sa 100k dinara (IVANE SVAKA CAST MAJSTORE :D), DPS odmah rasprodao monitore - momci uzeli keshic.. KDS sve najbolje, momci bez mane :D

Cisto da znate mene tako bole ona stvar da li ce neko da se ljuti ili ne od vas ovde da nemate pojmaa... Ako neko ali BILO KO ima nesto da mi kaze ili da uradi slobodno neka dodje u NS, ja sam u igraoni obicno od 19-20 do ujutru zovem se Nemanja i ugosticu vas lepo :D

Svim normalnim momcima - Svaka cast !!!

Ostalima - nadam se da se vidimo :D

Odlicna promocija igraonice, turnira i FAIRPLAY-a!

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

A treba vama iz Bg-a da promovisem igraonicu? I da mi odredjuje neki majmun iz Bg-a kako cu da vodim igraonu i sta cu da radim? Smesni ste jako... Rekao sam vec vama snagatorima na forumu koji svi imate zajedno 100 kg ili ste debeli da nemozete da hodate - VIDIMO SE ! Hvala...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...