Jump to content

Matrix turnir rezultati


prota_

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koja je to prica da jedan igrac igra za vise ekipa ? Nisam ni ucestvovao, samo pratio rezultate i usput procitao da je gazda lokala rekao "ako vam se ne svidja, idite"? Au brate... Nemam nista protiv ni veritasa, ni dps-a, gileta, pogotovo ne protiv prote, ali to je bas bez veze :/

Pravda za kbp ! <3

Link to comment
Share on other sites

SBC line up:

eeVan

Leki

Zeus

k1ng0r

5-og ne znam

POZ za najbolju igraonu na svetu ***VENDETA*** SBC SBC SBC SBC SBC

from Sabac

eeVan (trifa) najbolji lider u Srbiji

vendeta najbolja igraona to stoji, ivan brat najbolji lider i to stoji :D ali si fejlovao za lineup..koliko ja znam postava..evan king zeus sale denis..tako mi nesto rece leki veceras :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam danas video nesto sto nikad nisam ali stvarno igrali smo se klincima nekim i sad ide knife za strane i lik kolje jednog mog, ispada glok mali uzima glok i 2 metka u glavu.pocinje nova runda i mali pise stay umro sam od smeha :DDDD

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Da ti odogovorim na Shokijevu izjavu, kad su momci saznali da ce za Veritas da igra dEJAN j. i Prole oni nisu hteli da igraju protiv istih i trazili si DW, Nemanja (vlasnik igraone) im je rekao tako je kako je, ko voli nek izvoli a ko nece moze slobodno da se pakuje.

Ja licno mislim da nije bitno sto su gore navedeni igraci uleteli za Veritas ( stim sto Prole inace i igra za isti ), tako da mislim da je Shokijeva izjava izasla malo van konteksta.

gresis. Prvo nismo trazili dw, nego da ne igra neko ko je vec igrao na turniru. Nek zovu koga god hoce, boli me qrac, ali neko ko je vec igrao NE MOZE DA IGRA o5. I ako platim 4 hiljade dinara i iscimam se iz beograda, jedan organizator ne moze da mi kaze na moju primedbu na regularnost, citiram "boli me qrac, ako neces da igras ne moras, idi kuci"! Da napomenem samo da me boli qrac protiv koga cu da igram, i jebe mi se sto sam ispao. Igram kanter iz zajebancije i druzenja. Srecom pa znam dosta dobro protu, inace mi organizatori ne bi ni jbnu akceleraciju misa iskljucili!

edit: typo

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...