Jump to content

NetPlus Volume #1


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako se ponasamo, posle cemo da kukamo sto nema turnira, jos kad se setim onog turnira sto je sale org u ns kad je sve jace ekipe stavio na jednu stranu i o5 nije prosao grupe :D, i sad mi treba da cimamo bizu da on to snima, pa da kaci to na net, a baja ne spava, cima se, a nema nista od toga osim ako ne osvoji tur :D

Link to comment
Share on other sites

Brate, jes da sam prijatelj sa nekim ljudima iz PlayMore-a, ali mislim da se oni u trenutnoj situaciji ne obaziru previse na kostur ;) Dobre sanse ima neka nasa jaca ekipa ako se u bo1 igra d2 :)) Ovako stizu do 1/2 ja cenim, bez gledanja zreba... Tako da ne smarajte za zreb, prosli put je m4Li bio kad sam ja izvlacio, zrebovi se ne namestaju, nego ljudi koji nisu imali srece kukaju i to pricaju...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Brate, jes da sam prijatelj sa nekim ljudima iz PlayMore-a, ali mislim da se oni u trenutnoj situaciji ne obaziru previse na kostur ;) Dobre sanse ima neka nasa jaca ekipa ako se u bo1 igra d2 :)) Ovako stizu do 1/2 ja cenim, bez gledanja zreba... Tako da ne smarajte za zreb, prosli put je m4Li bio kad sam ja izvlacio, zrebovi se ne namestaju, nego ljudi koji nisu imali srece kukaju i to pricaju...

+1

DEEPiNSIDE sreco[G]

Link to comment
Share on other sites

KAMAN, jos 2 ekipe! :)

........../¯¯/).................(\¯¯\..........

........./¯.//....................\\.¯\.........

......../..//.........Fuck........\\..\........

../´¯`/' /´`\..Cheaters.. /´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\................./¯\¨\ \ \ \' \.

( '( ´ ´ ¯\/'' )................( ''/\¯ ' ' )' )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...