Jump to content

NetPlus Volume #1


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bizo pitanje ako ostane ovaj tvoj raspored. Kad se odigraju druge grupe i sad ekipa A ima najbolju razliku i ekipa B drugu oni igraju winner shesir i gubitnik ide kuci ? zar taj ne bi trebao da ispadne u consolation final odnosno da saceka pobednika iz lossera da odigra sa njima mech za mesto u grand finalu ?

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

bizo pitanje ako ostane ovaj tvoj raspored. Kad se odigraju druge grupe i sad ekipa A ima najbolju razliku i ekipa B drugu oni igraju winner shesir i gubitnik ide kuci ? zar taj ne bi trebao da ispadne u consolation final odnosno da saceka pobednika iz lossera da odigra sa njima mech za mesto u grand finalu ?

Pa pazi pobednik tog meca iz Winner finala ide direktno u finale i vec vodi 1-0 u mapama , ako izgubi ide kuci jer je fer , zato sto je i onaj treci koji je imao slabiju rundu razliku otisao u luzer , ali opet mora da pobedi 2 mape u finalu razumes , jbg bice kidanje za svaku rundu u grupama

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi pobednik tog meca iz Winner finala ide direktno u finale i vec vodi 1-0 u mapama , ako izgubi ide kuci jer je fer , zato sto je i onaj treci koji je imao slabiju rundu razliku otisao u luzer , ali opet mora da pobedi 2 mape u finalu razumes , jbg bice kidanje za svaku rundu u grupama

ok bizo ali to je jako glupavo zar ne ? cemu onda winner ako odigrash mech i ako izgubish idesh kuci ? ja bih realno pre da zavrsim na tom trecem mestu sa najlosijom razlikom posto bi igrao losser sa 3 drugoplasirane nego da zavrsim medju prve dve i da odigram mech i odem kuci ako izgubim...

samim time sto pobednik winnera ode u finalei sto vodi sa 1:0 u mapama je dovoljno ali ova ekipa sto je izgubila bi trebala da igra finale lossera za prolaz u Grand final i njima bi isto trebalo 2 mape za pobedu. jer je mnogo glupavo da ekipa koja se borila da zavrsi prva u grupi i da izgubi taj winner da ode kuci ...

bolji bi ti bio fazon da prvoplasirane ekipe igraju vs drugoplasiranih i da onda pobednici igraju svako sa sobom i eto ti poredak za prva 3 mesta ...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Izvuces grupe (8x4 i u nekim grupama jos po 1) = 2 najbolje ekipe idu dalje, gde se ukrstaju a1vsb2 itd itd... i od 1/4 ili 1/2 bo3 ? samo mape odredis za ceo tur

unapred, i niko nema pravo da se zali! To sad sto je kod njih bilo 2-3 top ekipe, a ovamo samo 1, ti s tim nemas nista, toliko se ekipa prijavilo i to je to... najpravedniji sistem tho!

SJ

Link to comment
Share on other sites

AE jos 3 ekipe, KAMAN! :D

........../¯¯/).................(\¯¯\..........

........./¯.//....................\\.¯\.........

......../..//.........Fuck........\\..\........

../´¯`/' /´`\..Cheaters.. /´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\................./¯\¨\ \ \ \' \.

( '( ´ ´ ¯\/'' )................( ''/\¯ ' ' )' )

Link to comment
Share on other sites

Nemojte da se pravite pametni i da mi govorite kako da napravi kostur molim vas ko da sam od juce....

@ Dejan : Biza je glup i neispavan, pusti ga ;) Ekipa koja ispadne u winner final igra consolidation final, cekajuci protivnika iz donjeg bracketa. Chill Deki. Du

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Alo, biza sada spava, zato sto je sredjivao racunare u netu prethodnu noc i nije stigao sve da sredi. Dakle ovako stoje stvari. Kostur je za lan turnir, i turnir se odrzava u lanu 2 dana! Zanemarite onu prvu stranu gde se spominje online, takodje i onaj winner sistem, ide grupe, 1/8 bo1, 1/4 bo1, i od 1/2 bo3... Mongi je mongi :)) Ja nemam vremena sada ali evo du Hast(tournament king) pise sada poduzi post i sve ce lepo da se objasni :)))

Edited by PlayMore hybaa

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Dana 27. i 28. februara odigrace se "LAN" turnir u Internet Caffeu Netplus, znate gde je (ako ima neko ko ne zna, neka napise da okacim mapu)... Na turniru ce ucestvovati 32 ekipe. Kao sto je c0nf vec napisao, odredjeni su nosioci (8 ekipa), drugi sesir (8 ekipa) i 16 ekipa koje ce biti ''low seed"... Biza spava, nije mu dobro, zato nije stigao sve da poispravlja. Bice 8 grupa sa po 4 ekipe (1 nosilac, 1 drugi sesir, 2 ekipe ''low seed'')... Iz grupe u dalji deo takmicenja prolaze po 2 ekipe...

U prvom kolu eliminacija, 1/8 finala, naci ce se 16 ekipa, igrace unakrsno 8 prvoplasiranih ekipa protiv 8 drugoplasiranih (A1 v B2, B1 v A2 etc...). U 1/8 finala ce se igrati bo1 (single elimination). Mapa ce biti izabrana sistemom banovanja, prednost u pocetnom banu imace ekipa koja dobije novcic (hybba dobija novcic, banuje dust2, ja banujem tuscan, hybba banuje nuke, ja train, i igra se inferno). U drugom kolu eliminacija, 1/4 finale, nalazi se 8 ekipa, (A1 v B2 VERSUS E1 v F2, etc...). Igra se bo1 (single elimination), a mapa se bira na identican nacin kao i u 1/8 finala... U polufinalu se igra bo3, s tim sto sada kapiteni ekipa banuju samo po 1 mapu, a ne po 2 kao u 1/8 i 1/4 finalu. Isti sistem se primenjuje u finalu i u mecu za trece mesto ( mec za trece mesto moze biti i bo1, totalno je otvoreno za dogovor izmedju 2 ekipe koje trebaju da igraju za 3ce mesto)... Kada se izvuku mape koje se igraju (bilo u bo1, bilo bo3), odmah zatim se baca i novcic da bi se odredili pocetni side-ovi na svim mapama ... Turnir ce se odigrati prema satnici koja je ispisana, koja je identicna satnici koja je primenjena na turniru koji se odigrao u Netplusu pocetkom septembra meseca. Istovremeno ce biti igrana 2 meca ( na 20 masina, 2 servera - podignuti na Windowsu). Bice obezbedjen HLTV, da li oba dana ili samo drugog, jos uvek se ne zna. Od internih pravila koja ce se proveravati, 32 bbp/ex_interp 0.01 ce biti strikni.. Console komande koje nisu standardne bice na licu mesta odobravane/zabranjene.

Ako nekom nesto treba, nemojte da smarate Bizu, decko organizuje turnir za Vas, umoran je i pokusava da sve prodje u najboljem redu.

Ukoliko nesto nekom treba vezano za lokaciju Netplusa, broj nekog hotela/hostela, neka mi se javi na msn/mobilni (bojandh@hotmail.com / 063 - 71 - 73 - 372)

MOLIO BIH SVE TAKMICARE SLEDECE : NEMOJTE STAVLJATI NIKAKVE STVARI NA KUCISTE, KAO NI ISPRED ILI IZA KUCISTA KOJA SE NALAZE NA VASEM STOLU!!! MASINE CE RADITI 2 DANA PO 18H, I UKOLIKO ZAKLONITE NEKI VENTILATOR, GASICE SE USLED PREGREVANJA! HVALA, OVO PRICAM NA OSNOVU ISKUSTVA OD PROSLI PUT!

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...