Jump to content

Matrix Gaming DotA Turnir


dNte

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mogu i pare u ruke, dogovoricu se sa Nemanjom sutra sta i kako al bilo bi najbolje da date nekoj od devojaka koje rade dati pare u koverti, na koverti ime ekipe i kontakt broj.

Videcu i da se smanji ufur al ono 200din po igracu gore dole msm da nije problem :(

infidel

Link to comment
Share on other sites

@leonRPD hm pazi svi ljudi koji su do sad postovali su stalni rur posetioci, ali u svakom sluchaju nema loshe :D

@tour mislim da je za uplate poshteno da se smanje barem na 2500, jer zadnji tour [u ai-u] uplate su bilo chini mi se 300 or smth po igrachu tako da je skok sa 300-500 na 1000 puno. I znam da ti zhelish da orga bude na nivou i sve to i da budu lepe nagrade, ali mislim da po tom pitanju ne mozhe puno da se uradi, kao shto je reko jova, retki su ljudi koji tje dati toliki kesh a da znaju da netje uzeti tour... a za datum, jbg nikad ne mozhesh svima ugoditi...

Link to comment
Share on other sites

pa sta znam bajo po meni ako se ne skupe ljudi, onda da se smanji uplata na 2500 i pomeri turnir za nedelju dana pa da probamo tako... bar da se odrzi turnir

a bilo bi lepo da se napise neki spisak do sad prijavljenih ili ''potencijalnih'' ekipa... cisto da se zna kakvo je stanje

Edited by Nennad_
Link to comment
Share on other sites

pa u tome je i jeste problem sto nema potencijalnih ekipa kojima su pare problem a 2500 na 5 ekipa je presmesno, tu se ni za prve 3 ekipe nista ne isplati, zato i nema poente odrzavati turnir sa 5 ekipa ;)

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

pa da, aj dante sastavi listu ko se sve prijavio pa da vidimo dal ce da bude nesto... posto verujem da ima tamo u novom sadu par lan ekipa koje ne pisu na ruru, mozda se i na gareni neko prijavio... ako za sad nema nista probaj ono sto sam reko gore da pomeris za nedelju dana i smanjis na 2500, pa ako i od toga nema nista otkazi turnir lepo :S

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...