Jump to content

Sličice i kartice - Panini, Topps, Merlin, Upper Deck


gruja

Recommended Posts

  • Lex pinned this topic
  • 4 years later...
19 hours ago, mohr said:

Niko nista, uzeti albumi? Najverovatnije poslednji panini, od 1998 nisam propustio ni jedan.

mislim da je i mali trip ljudima jer je prvenstvo u novembru, niko nije na to navikao. nekako ono dođe leto, vruće je, rade bašte, prenosi se fudbal, prate se mečevi tad se i menjaju sličice itd.

sad je sve nekako pomereno imam utisak da ljudi nisu ni svesni da se dešava prvenstvo 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ja jos uvek cekam da izadje u Svici 😞

Pitao na kiosku, kaze teta tek 02.09.
Izgleda opet Svajcarci imaju neku svoju verziju, prosli put su imali neke "srebrne" slicice. Sjebali me kad sam slucajno u Nemackoj video da su jeftinije, i kupio gomilu, i onda skontao da nisu iste 😄
Valjda da opravdaju sto ce kesica verovatno kostati 1.5chf.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, sttevann said:

Ja jos uvek cekam da izadje u Svici 😞

Pitao na kiosku, kaze teta tek 02.09.
Izgleda opet Svajcarci imaju neku svoju verziju, prosli put su imali neke "srebrne" slicice. Sjebali me kad sam slucajno u Nemackoj video da su jeftinije, i kupio gomilu, i onda skontao da nisu iste 😄
Valjda da opravdaju sto ce kesica verovatno kostati 1.5chf.

 

haha, sećam se toga pre X godina kad su i kod nas bili "oficijelni" i "neoficijelni" album pa kao pitanje ko skuplja koji i tako to :))

34 minutes ago, mladenq said:

saamo cene su jezive, 90din kesica, ne znam kako to moze biti pristupacno klincima

pa i nije, kojim klincima klince zabole za sličice već jako dugo sad imaju virtuelne sličice na mobilnom telefonu. dal' misliš da stvarno neko igra danas tapke od klinaca i menja sličice?

album je i namenjen "matorcima" tj. hajde da kažemo srednja škola i nadalje 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da, u pitanju su neke "legend" slicice, ima ih par tipova (bronzana, srebrna, zlatna, itd), i kao one sluze za kolekciju. 🙂

Cuo sam da kao mogu da se retke prodaju za solidne pare, ja izvukao Giullerma Ochou, i nasao da se prodaje na milion mesta za po 20eur, ali niko ih ne kupuje ustvari 😄

  • Like +1 2

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...