Jump to content

ClanBase


[KGB]hybaa

Recommended Posts

  • Replies 810
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buenos dias.

Zelim pre svega da cestitam reprezentaciji Srbije na fantastichnoj pobedi nad, ni malo naivnom, reprezentacijom Bosne i Hercegovine.

Posebno pohvaljujem mladjanog egzekutora, na kog mi je paznju skrenuo moj dobri drugar iz detinjstva, kog ovim putem puno pozdravljam, Dejan 'uNkind' Vuksic.

Nedostatak srece je nedostajao reprezentaciji Srbije da pobedi sjajnu i u usponu reprezentaciju Shvajcarske. I Srbija je pokazala sjajnu borbu protiv reprezentacija kao Rusije tako i Nemachke, koji vazhe za jedne od glavnih pretendenata na trofej.

Vec nekoliko nedelja moj glavni savetnik pregledava demoe reprezentacije Srbije, i timova PlayMore i mith, kako bi saznali sto je vise moguce o igracima, njihovim kretnjama, taktikama, razmisljanjima, pucanju i tome slicno.

Reprezentacija Spanije je u neprekidnom treningu i upravo smo se vratili sa priprema sa Tare i Kipra. Trenutno se vode glavne pripreme za mec u pansionu Kamp Noa, gde se radi na maksimalnom opustanju igraca uz striptizete iz Kolumbije i dame sumnjivog morala iz Ukraine.

Zhelim puno srece reprezentaciji Srbije, da se pokazhu najbolje shto znaju. Igraci nase reprezentacije su zeljni osvete zbog pokradene utakmice Partizan - Barselona u euroligi pre par nedelja.

Mnoge nade i pare su polozhene na igrache nashe reprezentacije.

Porque adellante mi corason. Ili shto bi vi srbi rekli, dovidjenja.

hahahaha car :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...