Jump to content

ClanBase


[KGB]hybaa

Recommended Posts

@ Hybaaaaaaaa BRATe nemoj da ste smoreni , mozda je i bolje shto je ovako bilo jel se na greshkama uci , da ste dobili sledeci put kad bi igrali euforija sa vashe strane bi bila duplo veca a igra samim tim u minusu , Odlicno je bilo lepo si rekao svako od vas je mogao 5 puta bolje da odigra ali shta je tu je , kontracija i fokus je izgleda stvarno najbitnija

Ti vodish ekipu + skilla brda

kgr - shta reci decko je AIMBAT , pucanje u rangu najboljih stranih igraca

milleta - -||- isto kao kgr madfragger samo shto znamo svi decko radi i nema toliko vremena za cs

bata - shta reci , jedan od ako ne i najiskusniji igrac u zemlji , cita igru i nadmudruje protivnike

Zeus - nisam puno gledao decka , ali danas je briljirao i pokazao da je zaista na visokom nivou shto se tice kantera

Da ne zaboravimo c0nfyja koji je odlicno igrao za repku doneo pobede i radost ljudima koji prate cs :)

Vecina vas ce sada reci "OD DAJ IZVADI JEZIK IZ NJIHOVOG DUPETA" ali ja kazem da nije to nego hocu da kazem da ovi momci zaista mogu dosta da urade , svashta moze da se desi u grupama mozda swi izgubi od bosne , mozda mi dobijemo bosance , mozda dobijemo i nemce koliko bi to voleo ...

Svaka cast josh jednom i puno uspeha u nastavku

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 810
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma mi svi smo krivi shto dizhemo uzbunu ovde oko mecheva, jer likovi koji tamo igraju treba da budu totalno relax, a mi ovamo trazhimo pobedu i samo pobedu.

Chini mi se da upravo zbog toga bata igra odlichno, mislim da je iskustvom stekao tu opushtenost, pa zato i dere. ;)

Ne kazhem da su drugi manje iskusni, shta sam ja da sudim o tome, al' tako se chini i on te izgubljene/dobijene runde koje je pomenuo hyba, prihvata na mirniji nachin.

Znachi momci, pre mecha, kod psihologa. :D :D :D

GG svejedno. ;)

Link to comment
Share on other sites

stvarno lep mec, imate potencijal, da ste samo par dana vise u tom sastavu odigrali zajedno, mislim da ne bi bilo overtime-a... par rundi su se shvajcarci provukli.. posebno mi je zhao shto niste dobili 2v2 bata i zeus mislim, protiv awp-a koji je sa mida gledao dugo i drugog u dzepu.. zen ubio tog awpa iako je ovaj cekao dugo, i onda ovog isere neki tajming, sacuvaj me boze.. ta partija je mozda mogla da resi ceo mech.. ali svakako bravo, ipak nisu shvajcarci loshi pa da se neshto zhali..

i da, BRAVO VLADO!

Edited by domiNus
Link to comment
Share on other sites

Ma mi svi smo krivi shto dizhemo uzbunu ovde oko mecheva, jer likovi koji tamo igraju treba da budu totalno relax, a mi ovamo trazhimo pobedu i samo pobedu.

Chini mi se da upravo zbog toga bata igra odlichno, mislim da je iskustvom stekao tu opushtenost, pa zato i dere. ;)

Ne kazhem da su drugi manje iskusni, shta sam ja da sudim o tome, al' tako se chini i on te izgubljene/dobijene runde koje je pomenuo hyba, prihvata na mirniji nachin.

Znachi momci, pre mecha, kod psihologa. :D :D :D

GG svejedno. ;)

Pazi, kosarkasima se na primer redovno desava, da na nekoj utakmici ne mogu da pogode otvoren sut(pogledaj marusi vs partizan) a opet na treningu pogadjaju 500 od 500. Pritisak, nervoza, vaznost meca itd. su sastavni deo svakog sporta pa i cs-a. Daleko od toga da smo mi usrali ili slicno, ko je bio tamo video je to iz prvog lica, ali generalno kod nas uvek vlada neka tenzija, uvek se javlja neki pritisak vise, dok nam recimo svi sa strane svi daju minimalne sanse, primera radi 70-30 u korist svajcaraca na cb-u dok smo kod nas mi ogromni favoriti. A da se razumemo nesto. Vec dugi niz godina, bas dugi, moje ekipe ne znaju za poraz kod nas osim od 4gl. Kada bi gledao meceve nekih ekipa sa turnira kako lome i onda mec protiv moje gde bi izgubili, primetili bi svi da kao da 2 razlicite ekipe igraju do meca sa nama. To je taj pritisak i tenzija o cemu pricam. E sad nama to ne bi smelo da se desava, ali jebiga, sagoris bas kao i sportisti, srljas u nekim situacijama, previse si pasivan u drugim. Sad nije tako izlgedala svaka partija, posto ce verovatno dosta vas da me bukvalno shvati, ali dovoljno runda, dve tako, moras eco ili dva i eto bezveznog rezultata. A znate kako su svajcarci igrali. Ventrilo, ono ne cuje se zvuk tamo, lik sedi u gacama, kao na bensedinima i samo kaze 2 b il' slicno :) ne kazem da je tako bolje igrati, ali samo poredjenja radi. Neko je spomenuo mitin plant, daleko da smo zbog toga izgubili. Sam plant je posledica neke euforija i mozda male panike da on nije ima sigurnost da je stavi na mesto gde se stavlja bomba, misleci da ce odma da izlete. Da je imao bombu kod sebe, verovatno bi je svako od nas stavio tamo, razmisljajuci mozda u tom momentu totalno rezonski. Dakle ne moze apsolutno nista da mu se kaze za to.

Prevelika zelja, znacaj meca i spoljasnji mozda neki pritisak uticali su na to da ne pruzimo svoj maximum, mislim na pojedinacni igru. Idemo dalje, svaki mec maximalno, ENC je iza ugla, neka nam ovo bude uigravanje za ipak znacajnije takmicenje. Ekipa moze dosta toga, nista preko noci ne moze da se promeni, niti ce se promeniti, polako idemo na bolje, na dobrom smo putu i jednom mora majku mu da se prelomi... Da li sledeci il' neki tamo mec videcemo... poZ

Edited by [KGB]hybaa

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Ma ja znam kako to ide po meni. Kad igram neki mix ili pcw za neku ekipu mogu da odigram dobro. Kad dodje neka liga, zhelim da odigram dobro i onda userem (to se kod mene odnosi i na skill, jer sam slabiji igrach :P ). Recimo kod ljudi koji su upali da igraju za repku, skill je bash uvek na odlichnom nivou, samo timski padamo, jer treba vishe mecheva za uigravanje.

Nismo mi Shvedska pa da raspolazhemo sa 100 igracha na vrhunskom nivou koji su uvek aktivni i koji uvek imaju vremena da se pripreme i odigrauju mech (pr. ovaj mech sa Austrijom kad su GR, threat, Jumpy, Delpan i FYRR73 dobili 21:9), a imaju puno bolje player-e svakako.

Treba da se nadju stalnih 10 ljudi ili manje koji ce bar ponekad igrati zajedno kao uigravanje, pa bar vs nekih mixeva.

Opet svaka chast za ove igre do sad, nisam ochekivao da cemo uzeti 12 rusima i da cemo izvuci produzhetke Shvajcarcima, odlichan napredak u odnosu na neke prethodne mecheve. ;)

Link to comment
Share on other sites

gg momci.

mislim da je dosta vazno da se jedna postava zadrzi i za druge turnire, koliko je to moguce zbog obaveza i svega. sto se ostalog tice, sve ce doci na svoje mesto, nadam se, moze samo bolje mada je sjajno.

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...