Jump to content

ClanBase


[KGB]hybaa

Recommended Posts

  • Replies 810
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta se lozite ljudi ovo je kanter, "predstavljate svoju zemlju" kako mozes da predstavis srbiju, kao, ako smo neozbiljni onda srbija ispada debilna nacija ? Ili ako nas dobiju bosanci u kanteru, tovarice nas,pa ispadamo smesni ? Dzabe se lozite. I ne znam sto smarate ovaj je bolji,ovaj treba da igra, jedan je kapiten,on bira igrace i tu je kraj svake diskusije. gl u nastavku

Naprotiv, ja se ni u cemu ne slazem... Da igram minesweeper predstavljajuci svoju zemlju bio bih ponosan na to... Postoje stvari koje ljudi vise prate i manje prate... To ne znaci da po tome treba linearno zavisno ulagati svoju energiju... Ne radi se o tome da li je u pitanju Bosna ili Svajcarska, ja licno zelim da pobedimo SVE! Da li opet treba da citiram Connery-ja xD Hvala...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Dobar potez je shto je Zeus upao... Jednostavno c0nfy nije u formi, ovaj drugi jeste, bice tu par dana da se uvezhba sa repkom.

Zeus sjajan player po meni, ne bih da osporim nichiji kvalitet, al' ono shto sam ja gledao, Zeus mi je bolji od sewAy-a (no hejt). ;)

Takodje je sjajno shto su tu bata, mileta i hyba , jer su malo zainteresovani, a ipak su tu zbog nacije i nas ovde shto pratimo CS scenu.

Sjajna je repka nasha. Bravo momci. :)

Link to comment
Share on other sites

pa to je to samo se vi forumski mudraci cekate da objasnite ljudima sta im ne stima i da kazete ko je u formi a ko nije i da ne treba da brukaju Srbiju i koga treba da odjebu i sta da rade,i onda se kasnije cudite sto lokuju svaku temu.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Dobar potez je shto je Zeus upao... Jednostavno c0nfy nije u formi, ovaj drugi jeste, bice tu par dana da se uvezhba sa repkom.

Zeus sjajan player po meni, ne bih da osporim nichiji kvalitet, al' ono shto sam ja gledao, Zeus mi je bolji od sewAy-a (no hejt). ;)

Takodje je sjajno shto su tu bata, mileta i hyba , jer su malo zainteresovani, a ipak su tu zbog nacije i nas ovde shto pratimo CS scenu.

Sjajna je repka nasha. Bravo momci. :)

fakof od Pece ono ...

Link to comment
Share on other sites

jebote dize se prevelik hajp u poslenje vreme za sve stvari..ili smo konacno puni optimizma i pricamo o jedinstvu onda je super, ono kao jacamo moral i to...idemo breeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

YOU ARE THE MAN! Mogu samo da kazem da hybba dolazi u dresu fudbalske reprezentacije Srbije na meceve reprezentacije... Mislim da cu da ponesem zastavu u subotu...

Hyba carina :) Prvo sam mislio dal' sam se ja istripovao ili je ovo dres reprezentacije kasnije sam izvalio da jeste [:D]

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Pa brate stajao si iza njega xD

Odnosno iza Kingora, no nebitno

Da ali iz mog ugla se ne vidi mali grb Srbije na ledjima,ma nebitno :D

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...