Jump to content

ClanBase


[KGB]hybaa

Recommended Posts

  • Replies 810
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dolazi do izmene u sastavu , umesto mene Zevs ce da igra. Previse sam los za ovakve meceve. Sve najbolje reprezentaciji

Nema potrebe da ovako ironicne komentare ostavljas, pogotovu sto znas i sam da tvoj kvalitet ne moze niko da ospori. A uostalom cemu ovakvi postovi? Prvenstveno smo se okupili u repci da se druzimo i zezamo, dok igramo iole normalan cs. A sada se tu nesto prepucavamo i sviramo kurcu. Zato i nisam hteo da igram ranije, odnosno ni sada, ali sam zbog kingija pristao. Bata i mileta takodje, ucinili su meni koji sam ih cimao da igraju, posto nisu zeleli da se smaraju oko ovakvih stvari. Cela ova prica je pocela zbog ponasanja a ne igre. Svako ima slab dan ili slicno. Ali ponavljam jos jedanput. Dodje nas 5 i sednemo. Zezamo se, skoncentrisemo se, dogovorimo se sta i kako, i igramo opusteno, bez tenzije, bez cimanja, bez pritiska i do jaja nam je. Nikome sem sami sebi ne polazemo racune. Zasto tako nismo igrali zadnji mec? Ne znam. Ti si sam postavio ultimatum, u 3d-u ne igras. Igraona gde smo se iole navikli na masine, gde nama cetvorici radi lepo. Ali nije to problem, komp ko komp, vec cinjenica da se takve stvari izmedju nas 5, drguara, tako pitaju. Ako moramo tako da se dogovaramo oko smesne situacije gde cemo igrati, onda ne treba da igramo. Sam si rekao da neki od nas nemaju razumevanja za obaveze i probleme koje neko drugi u timu ima. Da li je posteno, da ako imas frku u zivotu, igras ako nisi u mogucnosti da das ne maximum, posto ne igramo tako cesto, sto je opste poznata stvar, ali cisto na dan meca il' slicno. Postenije je da se kaze ne mogu i to je to. Kao ja sto sam reko da nisam u formi i da je bolje neko drugi da igra. Kao bata sto je reko da nece da igra, ne ide ga. Kao mileta sto je reko da nece da proda, ne puca kao sto moze. Kako su bata i mita odigrali, neka se jave svedoci :) svaka im cast! Nebuloza da se ovakve stvari pricaju.

a zasto peca ne igra ?

Prvi i glavno razlog, zeus dolazi na 2 dana u bg, da vezba lan sa nama i da igra sa lana, sto je bio glavni uslov da igra. A o njegovom kvalitetu dovoljno govore zadnja 2 3 turnira koja je igrao, uz svo postovanje prema peconiju.

Decko ne odigra 1 mec dobro i sta odma ne igra, i onda ubacite Zeus zato sto vam je ortak a ne pogledate realno da je Peca i bolji igrac.

Pravda za Bumbare !

Gile da li si ti kompetentan da procenjujes i ocenjujes ko je bolji igrac?

Nepotrebni komentari na ruru, koji samo izazovu brdo glupavog spama i smaranja... Mesto da samo igramo, glumimo skupstinu ovde...

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

hybaa' date='10 February 2010 - 15:20' timestamp='1265811647' post='1521377']

Nema potrebe da ovako ironicne komentare ostavljas, pogotovu sto znas i sam da tvoj kvalitet ne moze niko da ospori. A uostalom cemu ovakvi postovi? Prvenstveno smo se okupili u repci da se druzimo i zezamo, dok igramo iole normalan cs. A sada se tu nesto prepucavamo i sviramo kurcu. Zato i nisam hteo da igram ranije, odnosno ni sada, ali sam zbog kingija pristao. Bata i mileta takodje, ucinili su meni koji sam ih cimao da igraju, posto nisu zeleli da se smaraju oko ovakvih stvari. Cela ova prica je pocela zbog ponasanja a ne igre. Svako ima slab dan ili slicno. Ali ponavljam jos jedanput. Dodje nas 5 i sednemo. Zezamo se, skoncentrisemo se, dogovorimo se sta i kako, i igramo opusteno, bez tenzije, bez cimanja, bez pritiska i do jaja nam je. Nikome sem sami sebi ne polazemo racune. Zasto tako nismo igrali zadnji mec? Ne znam. Ti si sam postavio ultimatum, u 3d-u ne igras. Igraona gde smo se iole navikli na masine, gde nama cetvorici radi lepo. Ali nije to problem, komp ko komp, vec cinjenica da se takve stvari izmedju nas 5, drguara, tako pitaju. Ako moramo tako da se dogovaramo oko smesne situacije gde cemo igrati, onda ne treba da igramo. Sam si rekao da neki od nas nemaju razumevanja za obaveze i probleme koje neko drugi u timu ima. Da li je posteno, da ako imas frku u zivotu, igras ako nisi u mogucnosti da das ne maximum, posto ne igramo tako cesto, sto je opste poznata stvar, ali cisto na dan meca il' slicno. Postenije je da se kaze ne mogu i to je to. Kao ja sto sam reko da nisam u formi i da je bolje neko drugi da igra. Kao bata sto je reko da nece da igra, ne ide ga. Kao mileta sto je reko da nece da proda, ne puca kao sto moze. Kako su bata i mita odigrali, neka se jave svedoci :) svaka im cast! Nebuloza da se ovakve stvari pricaju.

Prvi i glavno razlog, zeus dolazi na 2 dana u bg, da vezba lan sa nama i da igra sa lana, sto je bio glavni uslov da igra. A o njegovom kvalitetu dovoljno govore zadnja 2 3 turnira koja je igrao, uz svo postovanje prema peconiju.

Gile da li si ti kompetentan da procenjujes i ocenjujes ko je bolji igrac?

Nepotrebni komentari na ruru, koji samo izazovu brdo glupavog spama i smaranja... Mesto da samo igramo, glumimo skupstinu ovde...

+1

kbp//Lotta

Link to comment
Share on other sites

hybaa' date='10 February 2010 - 14:20' timestamp='1265811647' post='1521377']

Kako su bata i mita odigrali, neka se jave svedoci :)

JA ZNAM MALOG ZENA :D Salu na stranu, u ime bar 8 ljudi koji ne gledaju rur <----------- +8 za Batu i Miletu :)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

hybaa' date='10 February 2010 - 15:20' timestamp='1265811647' post='1521377']

Gile da li si ti kompetentan da procenjujes i ocenjujes ko je bolji igrac?

Nepotrebni komentari na ruru, koji samo izazovu brdo glupavog spama i smaranja... Mesto da samo igramo, glumimo skupstinu ovde...

To je moje misljenje, realno pogledaj da nisam jedini koji tako misli. Svaka cast Bati i Mileti odigrali su odlicno, ali mislim da vec ako se ovo desilo da Bizic izadje (sto je veoma glupo) onda si trebao da pozoves Pecu.

edit: Niko ne osporava Zeusov kvalitet samo ocu da kazem da je po meni Peca dosta Kvalitetniji igrac !

Edited by veritas Gille

THC LA FAMILIA~!

Link to comment
Share on other sites

To je moje misljenje, realno pogledaj da nisam jedini koji tako misli. Svaka cast Bati i Mileti odigrali su odlicno, ali mislim da vec ako se ovo desilo da Bizic izadje (sto je veoma glupo) onda si trebao da pozoves Pecu.

edit: Niko ne osporava Zeusov kvalitet samo ocu da kazem da je po meni Peca dosta Kvalitetniji igrac !

Jos jednom, ja ne biram igrace za cb, obican sam igrac, za razliku od enc-a :) koji krece ovih dana. Ali nebitno sad to. Svako ima svoje misljenje oko kvaliteta igraca. Ako nas 10 koji smo u eventualnoj konkurenciji za to 1 mesto misljenja da je mika bolji od zike, sta ti mislis da cemo onda da uradimo? Procitamo rur i donesemo odluku na osnovu komentara? To je glupa prica koja ne vodi nikuda.

zmena.

Sto se bizine situacije tice u potpunosti se slazem. Glupost je da se mix/repka koja je vec ispunila sve ciljeve, a tu su bili plasman u glavni zreb za grupe, raspravlja na ovakav nacin oko totalno nebuloznih i nebitnih stvari. Smesno je i zalosno sto je doslo do ovoga, na ovakav nacin. A reci cu jos nesto. Mileta je pod znakom pitanja gotovo svaki mec, s obzirom da radi, kada ima posla naravno i u takvoj situaciji nikad se ne zna kada ce da ga pozovu. Ako se tako nesto desi, a nadam se da nece, automatski smo kratki za igraca. Kao sto sam ranije dosta napomenuo, ovo nije tim, ovde su svi zamenljivi i ovo je projekat koji traje neko duze vreme. Zle krvi nam ne treba i treba biti otvoren za bilo kakve kompenzacije i kompromise. Svasta moze da se desi do kraja ciklusa... poZ

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Realno hajber je u svakom svom postu koji sam ja procitao odkad sam na rur-u(~1 god mozda malo vise), bio objektivan i realan, sa moje strane gledista. I verovatno oni imaju neke svoje razloge zasto su uzeli zeusa, a ne pecu ... Tako da ono chill, tako su odlucili .

Uglavnom GL sa svajcarcima i da pobedite ... :D

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Realno hajber je u svakom svom postu koji sam ja procitao odkad sam na rur-u(~1 god mozda malo vise), bio objektivan i realan, sa moje strane gledista. I verovatno oni imaju neke svoje razloge zasto su uzeli zeusa, a ne pecu ... Tako da ono chill, tako su odlucili .

Uglavnom GL sa svajcarcima i da pobedite ... :D

+1

Mislim da je hajber povodom celog CB bio najrealniji od svih ucesnika diskusije ali i dalje tvrdim da je Pecika ako nista iskusniji a po meni i bolji igrac od Zevsa ( no hard filingz )

Bizo jbm mu sunce nije sramota posrnuti, sramota je ne dici se posle. Uigranli ste se koliko ste mogli, ovo nikako nije trenutak da odustanes :/

Enivej srecno sa nastavkom takmicenje i JEBI SVAJCARCE :D

infidel

Link to comment
Share on other sites

nisi ti los nego je zeus bolji od tebe. to sto si ti kolateralna steta, to je vec drugo pitanje.. nhf

Ivane svacije misljenje se postuje tako da cu i tvoje ispostovati , ali posle ovakvog posta vise nemas ni trunku postovanja kod mene, razocarao si me skroz.

back on topic@ Sto se tice mog slabog ucinka ja i dalje ne razumem ljude koji ne shvataju da igras na jebenom kompu na kome pada fps i ocajno guta metkove i na kome ne prepoznajes kantera i terora na mapi zbog boja pomesanih na monitoru koji ocigledno ne mogu da se srede. Taj isti Bata koji kaze da ne moze da igra samnom je uvek kukao kako mu ne radi komp i uvek se on cekao po sat vremena da namesti komp. Ne osporavam to da su okej radile masine za vreme turnira , meni nisu radile dok nisam zatrazio da skinu program da bi je sam namestio da radi kako treba. Svima je doneklo radilo kako treba , ali ja jednostavno nisam navikao da igram u takvim uslovima. A najvise sto me boli je to sto kao sto kazes Milane da nemate razumevanja za tako nesto. Ja sam jebeno dosao na taj isti mec da igram plativsi 1000+ din taksi od kuce do tamo ostavivsi bolesnu kevu u gajbi da bleji da bih stigao na vreme da odigram mec, a vi mi pricate da nema nikakve zelje , ko da ja nisam hteo da odigram najbolje od svih , ali JEBENO nisam bio u mogucnosti jer mi je lose radio komp. Sutra dan me wisperuje herga koji radi u 3d-u i pita me sto si lose odigrao onako ja mu kazem , lose radio komp , a on mi kaze jer si sedeo na kompu pored pulta sto je nagovestilo da in on jebeno zna o cemu se radi. Sada se pitate sto niste zamenili komp , dosao sam seo sam , nije jebeno proslo ni 10 min poceo je mec. Ranije nisam mogao da dodjem. A ono sto me jos vise nervira to je sto pola ovih stvari niko ne sme da kaze u lice , nego preko foruma. Pozdrav i sve najbolje

Edited by c0nfy

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ivane svacije misljenje se postuje tako da cu i tvoje ispostovati , ali posle ovakvog posta vise nemas ni trunku postovanja kod mene, razocarao si me skroz.

back on topic@ Sto se tice mog slabog ucinka ja i dalje ne razumem ljude koji ne shvataju da igras na jebenom kompu na kome pada fps i ocajno guta metkove i na kome ne prepoznajes kantera i terora na mapi zbog boja pomesanih na monitoru koji ocigledno ne mogu da se srede. Taj isti Bata koji kaze da ne moze da igra samnom je uvek kukao kako mu ne radi komp i uvek se on cekao po sat vremena da namesti komp. Ne osporavam to da su okej radile masine za vreme turnira , meni nisu radile dok nisam zatrazio da skinu program da bi je sam namestio da radi kako treba. Svima je doneklo radilo kako treba , ali ja jednostavno nisam navikao da igram u takvim uslovima. A najvise sto me boli je to sto kao sto kazes Milane da nemate razumevanja za tako nesto. Ja sam jebeno dosao na taj isti mec da igram plativsi 1000+ din taksi od kuce do tamo ostavivsi bolesnu kevu u gajbi da bleji da bih stigao na vreme da odigram mec, a vi mi pricate da nema nikakve zelje , ko da ja nisam hteo da odigram najbolje od svih , ali JEBENO nisam bio u mogucnosti jer mi je lose radio komp. Sutra dan me wisperuje herga koji radi u 3d-u i pita me sto si lose odigrao onako ja mu kazem , lose radio komp , a on mi kaze jer si sedeo na kompu pored pulta sto je nagovestilo da in on jebeno zna o cemu se radi. Sada se pitate sto niste zamenili komp , dosao sam seo sam , nije jebeno proslo ni 10 min poceo je mec. Ranije nisam mogao da dodjem. A ono sto me jos vise nervira to je sto pola ovih stvari niko ne sme da kaze u lice , nego preko foruma. Pozdrav i sve najbolje

Diskusiju na forumu si sam zapoceo, ja sam se samo nadovezao. Razumevanja itekako svako od nas ima. Daleko od toga, svestan i sam da niko niti u jednom trenutku tebi za igru rec nije rekao, niti da je bilo kako pomislio na tvoj ucinak. Poenta price je da je ovo mix, zabava, od koje apsolutno nemas nista. Ti sada vidi da li su ti prioriteti na mestu, kada dajes 1000 din za taxi i ostavljas kuci bolesnu mamu. Ja mogu da ti kazem respect za cimanje! Ali realno kada pogledas, tu su sve strane ostecene zar ne? Ti po dzepu, tim jel te nije imao 100% skoncentrisanog na raspolaganju i tvoja mama jel nisi bio tamo. Jebes cs onda. Pitanje racunara je najmanji problem. Ovde se govori o cinjenici da si dozvolio da to utice na tebe, a samim tim i na nas, jer nisi to stavio u drigu plan i reko ma ko mu jebe mater, dajem max pa sta da se radi. I opet to nije razlog ovakvog razvoja dogadjaja, vec cinjenica da su se neke ne gamerske stvari pojavile izmedju nas i da nama treba pilula za smirenje da bi imali normalnu konverzaciju. Sta ce nam to? Tenzija ili bilo sta. Znas o cemu pricam, i ne ulazim u detalje najsitnije. Ali ovaj ciklus traje jos 4 nedelje, pocinje i enc i neminovno je da nam je potrebno ne 5 vec 7,8 igraca. Desilo se sta se desilo ali nikome ovde vrata nisu zatvorena. I na kraju krajeva. Covek se prijavi za kapitena i pravi sastav, ostali mogu samo da komentarisu.

A sto se pece tice i ostalih ljudi, to vam je kao diskusija na b92, kezman ili pantelic... nikad kraja istoj... poZ

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...