Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

prvo je bio 2pac, sada Bronson! Sledeća transformacija u Brusa Vilisa

Kakav crni bronson?

pazi kad sam teo i upravo sam skonto da mi ne rade baterije u aparatu i da iz nekog razloga nece ni da se pune kako treba, tako da mrka kapa...ali je isto ko ova slidza sto sam kacio pre par godina, a kacio sam je i skoro kad sam skontao da je izaso film i da sam bronson pre bronsona:)

u stvari, daj da je stavim za avatara do daljnjeg:)

Koji to film?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa bronson

bronson.jpg

guglaj pa vidi, film je inspirisan stvarnim likom, a meni je kul sto sam ovaj celav/brkat fazon odradio pre filma:)

Brate jedan je bronson, a ovaj mu nije za ispod nokta :| nhf sto izgledas kao on ali legenda je legenda jbg

charles_bronson.jpg

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

nije u tome stvar, vec u tome sto je i ovaj bronson uzeo to ime verovatno zbog the bronsona i tu niko nikog ne ugrozava i nema potrebe za uporedjivanjem i kacenjem slika carlsa bronsona koji nema veze sa pricom, a za koga svi znamo kako izgleda, samo da bismo skontali da mohi gotivi bronsona vise od bronsona (koga i ja gotivim vise jer ovog drugog nemam razloga da nesto gotivim - uz tu razliku da ja znam za oba bronsona pa pravim izbor)...

mohi, shvaticu tvoj lack of awareness kao lenjost za ukucavanje charles bronson u wikiju pri cemu iskacu dva fajnda, jedan je glumac, drugi je zatvorenik koji je uzeo ime zbog glumca. nista tu niko nije nikog dirao, prozivao, uporedjivao, zamenjivao, izguravao itd, ne moras biti protektivan zato sto nisi cuo za lika i furati tu cinjenicu kao, ne znam, neku prednost (ja znam samo za jednog bronsona i on je do jaja, a ovaj, ko je ovaj, sto bih znao za dva bronsona kad je jedan dovoljan blabla)...

p.s.

na fotki naravno nije bronson nego glumac iz filma, ne znam, izgleda da treba da ti se crta:)

p.p.s.

ako ti je lakse, mozemo ga zvati nekim drugim imenom, recimo, petar ili zivorad. onda se valjda nece clashovati sa vengeful wrath of mohi the protector of bronson (the actor) legacy.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...