Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Grigorije je suvise mlad (67 godiste a Irinej je 30to),predugo bi bio patrijarh... i meni je on bio najbolji,al sam znao da nece biti,pa sam "navijao" za Irineja,tacnije sam bio iz fazona samo onaj Amfilohije da ne dodje :D

elem,da li neko zna gde imaju da se kupe sluske za SE-W810i ,one sto udju u usi :) ,prodjoh celu Piramidu,nigde nema :/

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pravio sam medenom kojotu koktele iako nemam nikakvu funkciju u klubu u kojem sam radio.Ali nema veze,njegov entuzijazam je budio majstora u meni :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pravio sam medenom kojotu koktele iako nemam nikakvu funkciju u klubu u kojem sam radio.Ali nema veze,njegov entuzijazam je budio majstora u meni :)

njegov entuzijazam je budio majstora u meni

njegov entuzijazam je budio majstora u meni

njegov entuzijazam je budio majstora u meni

[:0][:0][:0]

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

polozio sam voznju iz prve iako nisam osecao stopala posle 3h cekanja na -5!

i to mi pandur rekao 'voznja bez zamerki', ponosan sam na sebe :D

i ja sam juce polozila voznju \o/

Biram teme za maturski iz racunarskih mreza. Probably it'll be Linux OS.

xixi, moj ce da bude o sektama :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Toliko sam se maloumno napio sinoc, da to nije zajebancija... Organizovali smo neku "zajebanciju" da se rvemo po onom 'ladnom asfaltu, sta nece ljudima da padne na pamet xD

Mozak mi vristi za vodom trenutno.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...