Jump to content

SPEED TV!


dovlagsi

Recommended Posts

gledala sam 2. epizodu, super je :) samo nije bila uskladjena slika sa zvukom. a prvu sam trazila na youtube-u, izgleda da je jos nema?

e da, posebno mi se svidja odjavna spica :D i ale ima profi spikerski glas :D

A voditelj sto je seksi, to nista a? :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Uploadovana je i peta epizoda SPEED TV emisije o automobilizmu. Kao i do sada, eno je na nasem YouTube kanalu:

btw, evo i liste svih TV stanica koje nas emituju, kao i termina emitovanja:

- ART TV, Beograd (petak 18h, repriza ponedeljak 17:30h);

- TV JESENJIN, Novi Sad (nedelja 19:00h, repriza utorak 17:35h i petak 09:30h)

- TV JASENICA, Smed. Palanka (petak 11:30h, repriza nedelja u 19h);

- TV LAV, Vršac (subota 12:30h, repriza nedelja oko 14h)

- TV RUBIN, Kikinda (subota 22:30h, repriza nedelja 11h)

- TV STUDIO, Leskovac (petak 18h, repriza četvrtak 14h)

- TV BRUS, Brus (četvrtak 17h, repriza petak 11h)

- TV LAV+, Užice (subota 18h, repriza utorak 11h)

- RTV ZAJEČAR (četvrtak 13:30h, repriza subota 11:30h)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pa ono kul ste momci, imate podrsku i sve to

ne bih da solim pamet, ali ne vidim razlog (dobro vi sigurno vidite :P) da se trudite da budete preozbiljna emisija koja moze da se olako pretvore u dosadne suvoparne jednolicne kao i mnoge druge ... a sve informacije su ionako lako dostupne na netu

anyway moj predlog je da ubacite neki spec. feature emisiji kao sto je trkanje kolima i to nekim raspalim polovnjacima! meni bi bio vrh da gledam dovlu ili nekog drugog rurovca u toj ulozi :)

ono zajka vs jugo vs fica vs golf2 vs bilosta ! nekako bi dalo pecat emisiji odakle dolazi i sta nas okruzuje :))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mi upravo bežimo od tih "dodatnih" sadržaja. Koncentrišemo se na domaće auto tržište, zanimljive vesti i tehniku kao primarne sadržaje. Lifestyle, nautika, sport i ostalo smatramo nepotrebnim u ovoj formi. Mada ko zna... videćemo kako će se emisija već razvijati.

U pravu si kada kažeš da su informacije dostupne na netu, ali mislim da je mali broj ljudi u Srbiji ko zna gde i šta da traži. Takođe, nažalost, kao što i sam verovatno znaš, jako mali procenat korisnika računara u Srbiji ima internet...

Link to comment
Share on other sites

Mi upravo bežimo od tih "dodatnih" sadržaja. Koncentrišemo se na domaće auto tržište, zanimljive vesti i tehniku kao primarne sadržaje. Lifestyle, nautika, sport i ostalo smatramo nepotrebnim u ovoj formi. Mada ko zna... videćemo kako će se emisija već razvijati.

Nije G! pominjao ovo, to i mene smara u automobilskim emisijama, njegov predlog IMA veze sa automobilima, i meni lično se sviđa. Ili da imate neku "hejt" rubriku, kao što sam recimo video u hrvatskom "PC PLAY" gaming magazinu, gde neki lik na jednoj strani jako lepo hejtuje par igara (dakle, ne previše prostora za ovo naravno)

Link to comment
Share on other sites

Pa ni nama nije interesantan tvoj posao. :P

pa i ne treba da bude, fala bogu :D

u svakom slucaju zaista sve najbolje, nisam ni mislio da se bavite lifestyle-om vec krljanjem automobila na originalniji nacin, "ha-ha" momenti u emisiji nikad nisu na odmet :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...