Jump to content

NationsCup XIII


krlee

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hybaa' date='21 January 2010 - 13:22' timestamp='1264080152' post='1512160']

Sam se namestas na penal :) zezam se.. :) Kakve veze ima prica da smo vezbali il' slicno. Nisu ljudi u mogucnosti i to je to... Nemanja(kgr) ima ispit u ponedeljak, na dan kada se igra mec. Realno je da se rasrafi od ucenja, i to je totalno normalno, i sada dodje neko i kaze ne, treba da vezbas... nebuloza! Nismo pro, nikad nismo ni bili, igramo u svoje slobodno vreme, umemo da igramo i to je to. Nekada kada se srafimo u periodima igramo vrhunski cs za evropske standarde, ali onda nas stignu obaveze koje smo odlozili zbog mrtvog cs-a i opet zaostanemo za strancima. E sad jebiga sto je repka ubola takav period. Ja sam za sebe vec rekao da mi je forma opala, i to je to. Igracu max, trudicu se max, ali generalno jebes to kada ne mogu da pruzim max. A kada pogledas ostale kandidate za repku vidis da i oni igraju malo... Nema lige, nema redovnih turnira, nema sponzora i nema razloga da u kontinuitetu igras cs, da si milioner ko neki :) pa i ajde, ovako kurac...

Nicholas Cage : "I'll give my best shot..."

Sean Connery : "YOU'LL GIVE YOUR BEST SHOT? LOOSERS GIVE THEIR BEST SHOT!! WINNERS GO HOME AND F*** THE PROM QUEEN!!"

Nicholas Cage : "Carla was the prom queen.."

AJMO CASICU xD

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ae iskulirajte, molim vas... Koliko god se ne svidjalo Vojvodjanima sa srpskim imenom i prezimenom, vi ste Srbi :) Isto vazi i za Crnogorce :) I vi ste Srbi :)

LM... Bolji ce pobediti i to je to... Ne znam cemu rasprava ''ciji je duzi'' :)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

@Du :D skorz opusteno,nego kad vidim Sashu i ovoga raspada da zive za to da napushe nekog,da ispanu online mangupi...Kazem,lako je sjedjet udaljen ko zna koliko km i pisat sve i svasta...isti ovaj sale nije smio u CG na turnir da dodje,isti ovaj Gile ce da dobije batine u bilo kojem dijelu svijeta...Postovao bih to da oni imaju ikakve veze sa reprezetacijom Srbije,pa da kazu po neku rijec sto nama ne odgovara,nego ovo seljacenje preko foruma... Za ove sto ne kapiraju Novi Sad-Madjarska... nemam snage crtati...zivjeli!

Link to comment
Share on other sites

crp je prestao da igra tako mi rece king , a i da igra nisu nista bolji od nas uopste. Bas jedva cekam susret sa njima ako uopste i prodjemo crnogorce :/

David - SOBLE igra bolje od vecine tu pa ne igra ne znam zasto

ClanBase NC XII (crp, pita, prophe7, Soble, Laquilla)

Repka s DEEnom i Jazzmanom je igrala samo ESL cup .

http://gamers.ba/forum/1/87871/bih-cs-repka-2010/

Edited by yordohyp
Ronaldinho_sig_by_eLdIn94.jpg
Link to comment
Share on other sites

hybaa' date='21 January 2010 - 14:22' timestamp='1264080152' post='1512160']

Sam se namestas na penal :) zezam se.. :) Kakve veze ima prica da smo vezbali il' slicno. Nisu ljudi u mogucnosti i to je to... Nemanja(kgr) ima ispit u ponedeljak, na dan kada se igra mec. Realno je da se rasrafi od ucenja, i to je totalno normalno, i sada dodje neko i kaze ne, treba da vezbas... nebuloza! Nismo pro, nikad nismo ni bili, igramo u svoje slobodno vreme, umemo da igramo i to je to. Nekada kada se srafimo u periodima igramo vrhunski cs za evropske standarde, ali onda nas stignu obaveze koje smo odlozili zbog mrtvog cs-a i opet zaostanemo za strancima. E sad jebiga sto je repka ubola takav period. Ja sam za sebe vec rekao da mi je forma opala, i to je to. Igracu max, trudicu se max, ali generalno jebes to kada ne mogu da pruzim max. A kada pogledas ostale kandidate za repku vidis da i oni igraju malo... Nema lige, nema redovnih turnira, nema sponzora i nema razloga da u kontinuitetu igras cs, da si milioner ko neki :) pa i ajde, ovako kurac...

samo vi prodjite crnogorce i izrael pa cete posle lako..glhf jos jednom ;)

Link to comment
Share on other sites

@Du :D skorz opusteno,nego kad vidim Sashu i ovoga raspada da zive za to da napushe nekog,da ispanu online mangupi...Kazem,lako je sjedjet udaljen ko zna koliko km i pisat sve i svasta...isti ovaj sale nije smio u CG na turnir da dodje,isti ovaj Gile ce da dobije batine u bilo kojem dijelu svijeta...Postovao bih to da oni imaju ikakve veze sa reprezetacijom Srbije,pa da kazu po neku rijec sto nama ne odgovara,nego ovo seljacenje preko foruma... Za ove sto ne kapiraju Novi Sad-Madjarska... nemam snage crtati...zivjeli!

Nemam zivaca da pricam sa poturicama, decko ti si retard i nemamo o cemu da pricamo. Naravno da svaki igrac koji igra turnire,poznaje ljude, i na ovom forumu je vec neko vreme ima pravo da ostavi komentar u vezi reprezentacije, ja neznam sta ti trazis ovde majmuncino degenericna crnogorska i ako cu od vas bednika crnogorskih dobiti batina onda OKEJ !

THC LA FAMILIA~!

Link to comment
Share on other sites

salim se ja gile,zovem te za kuma...za koga navijas?

Debrecen

Haladas

Zalaegerszeg

Kecskemeti

Raba Eto Gyor

Fehervar FC

Budapest MTK

Rakoczi Kaposvar

Vasas Budapest

Paks SE

Diosgyor VTK

Nyiregyhaza

Kispet-Honved

Siófoki Banyasz

REAC Budapest

hahahaaaaaaahahahahahaahhahahahahahahahaah OWNED !!! :)))))))))))))))))))) hahaha

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Realno , iskomplexiran si i ti i sale , jer ste se samo vas 2 nasli da vrijedjate na forum od ovoliko chlanova... veliki si patriota... kad vec kazes poturice , uzmes istoriju osnovne skole , ako je imas uopste, pa vidis ko je 500 godina jahan , pa se onda javish... Pravish se debil , mjesto da si srecan sto ce bar jedna od reprezentacija ex YU uci u drugi krug i imati priliq da igra grupe s najjachima ...

Link to comment
Share on other sites

Realno , iskomplexiran si i ti i sale , jer ste se samo vas 2 nasli da vrijedjate na forum od ovoliko chlanova... veliki si patriota... kad vec kazes poturice , uzmes istoriju osnovne skole , ako je imas uopste, pa vidis ko je 500 godina jahan , pa se onda javish... Pravish se debil , mjesto da si srecan sto ce bar jedna od reprezentacija ex YU uci u drugi krug i imati priliq da igra grupe s najjachima ...

Brate BiH je vec u drugom krugu ...

Srb. vs CG. - 1

Ronaldinho_sig_by_eLdIn94.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...