Jump to content

Wow Armory Scam!


chegster

Recommended Posts

kada se u google kuca wow armory ili neshto slichno tome kao prvi link vam izadje wow armory i to eu, slobodno kliknite i videcete identichan skin kao i normalan armory. Problem je u adresi koja glasi ....worldOTwarcraft...com

elem pojavi se skin isti kao i do sad, kada searchujete lika izadje login prozor identichan onom blizzardovom u koji ako ukucate username/password dobijete skemchinu samo takvu

znachi rl ortak je scamovan, ingame nick Ironic, chim je "otet" acc stavljen je autentifikator (ovo me odushevilo) i onda pochinju komplikacije sa blizzardom...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ne zelim nikog da uvredim :) Ali da krenemo od cinjenica.

1. Kolko puta otvaras wowarmory ? :)

2. Kolko je retardirano otkucati na google.com wow armory kad se sajt zove wowarmory.com ? Ili gresim sto ljudi upale firefox pa im izadje search i tu ukucaju wow armory pa onda kliknu na link ?

3. Od kad postoji wow armory kolko puta ste se logovali na njega ? Ja npr nikad nisam imao potrebe tako da nijednom

4. armoryscam.jpg

Normalno je da ces kliknuti na link gde ima Sitelinks sa description :P I gde pise www.wowarmory.com

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

au koliko ste prsli jebote, ja nisam scamovan, i nisam ishao na ovaj worldOTwarcraft armory, samo sam podelio to sa vama, hvala mohi za titulu...

likovi su odradili odlichan posao sa tim sranjem, i u odlichnom momentu jer ljudi koji nisu 100 godina ishli na armory jer ih ne interesuje pocheli su da ulaze na armory sad jer ima nove feats da vide kako izgleda, nemaju u fav, ne znaju napamet adresu i slichno i upecali su se... ako to znachi da je neko glup ja nemam komentar...

josh jednom, nemojte mene nazivati retardom jer ja nisam otishao na ovaj link, hvala!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

pa glup je onaj koji nije skapirao da nisi ti u pitanju, sta se cimas bratori :) opusti se i uzivaj

fala na infu :)

ma ponedeljak, prva smena, posao i tako :) sad sam vec mnogo normalniji kad znam da za pola sata palim kuci :D

btw check sign link objasnjava sve :)

Edited by chegster

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

ne ne, uf, ovde je komplikovano pisati u zadnjih par dana :D

posao prva smena itd opravdava moj nervozni reply jer sam umoran, nervozan itd :)

btw danas su mi GMu hackovali acc, nisu preko armorya ali su opet stavili jebeni autentifikator :D znachi koji je to novi fazon haha kupe auth i chekaju da ulove neshto i onda ga stave :D znachi da zarade fine parice kad se razbacuju autentifikatorima ;)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

logovanje na wow armory je pogresno u svakom slucaju imo

ne znam mozda sam samo ja u pitanju ali ako neko mora sa posla/cega god da gleda u jebeni armory

da ne moze da izdrzi do kuce da saceka onda jbg

Ipak si ti mlad. Ujutru uz kafu par dejlija, eventualno neki grind za raid uveče, a onda na posao da brstiš wowhead za kombinacije oružja i na armory da proveravaš šta su eventualno specovali ili gemovali likovi za neke encountere. Da neću možda da mislim na posao na poslu?

Link to comment
Share on other sites

ne ne, uf, ovde je komplikovano pisati u zadnjih par dana :D

hahaha, kako ovde jebe lud zbunjenog, to je strasno [:D] - ne znam da li je ijedan chegster-ov post shvacen i prokomentarisan ispravno [:D] al svi kipte od mozga i svi drugi su retardi jer su skemovani

sad bi bilo najjace da neko dodje i konstatuje da sam skemovan [:D]

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Ja bi ovo ostavio ... sto se vise skemuje manje bude retarda u wowu ...

I ne nema izgovora, ko god je skemovan ovom armory forom je retard.

Ja bih takodje ovo ostavio - kao primer ironije na delu. Kako pokazati svoju superiornost i pogresiti prvo lice jednine glagola biti u jednoj recenici.

Nisam izdrzao...

Nego Mohi, retard kazes?... Majku im retire-ovanu.... pu sljam

Link to comment
Share on other sites

Kad se retire-ujes iz wowa mozak ti odumre? Kakav je to tacno izgovor? Jel ikad armory imao login i zasto bi ikada armory imao login?

Da ne pominjem kliktanje na sponsored link na guglu ... kontam ti isti klikcu na enlarge your penis linkove onda ...

Nego aj ti lepo na vas podforum i mani se ove sranje igre.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kad se retire-ujes iz wowa mozak ti odumre? Kakav je to tacno izgovor? Jel ikad armory imao login i zasto bi ikada armory imao login?

Da ne pominjem kliktanje na sponsored link na guglu ... kontam ti isti klikcu na enlarge your penis linkove onda ...

Nego aj ti lepo na vas podforum i mani se ove sranje igre.

Prvo sam mislio da se šali u vezi gramatike, ali kad sam video da je spomenuo da armory nema login... odneo vrag šalu.

clipboard01tg.jpg

PS

Prvo lice jednine glagola biti u sadašnjem vremenu glasi bih

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...