Jump to content

Mobilni internet? m:ts ili telenor?


goxxxy

Recommended Posts

Ja licno koristim telenor internet, i mogu Vam reci da nije lose za ono sto meni treba, a to je da update-ujem windows, antivirus, eventualno skinem neki drajver ili divx, i mogu reci da me 5GB krpi za takvo neko koriscenje.

jedino me nervira sto je ocajan ping: http://pingtest.net/

7508781.png

i predpostavljam da kada bi hteo da igram neke online igre da bih imao problem?

Link to comment
Share on other sites

pa ja nemam fixni tel, a tek od skoro je AVcom preuzeo naseg kablovskog operatera pa se nadam da ce ubrzu da uvedu kablovski net.

a poenta teme je da se javi neko ko koristi m:ts mobilni internet pa da kaze svoje iskustvo a takodje moze i neko ko koristi telenor internet da kaze da li i on ima problem sa pingom. posto je kod mene ocajan.

Link to comment
Share on other sites

Kolega mi reče da mts radi podjednako loše kao telenor :)

Odnosno, ok je za čekiranje maila i malo surfovanja, ali bilo kakav download je prilično nepredvidiv. I ja imam slična iskustva ali ja koristim telenor net. Nekada download neće ni da krene a i youtubeu treba sto godina, a nekad se pak desi i da dobro "povuče". Sa druge strane odziv im je krš pa relativno sporo otvara stranice.

Link to comment
Share on other sites

ja pricam o postpaid-u i provereno je onako kako sam napisao. koristim paket ista cena vec treci mesec.

prvi mesec, posto ti aktiviraju karticu cim potpises ugovor, a to moze biti npr. 20-ti u mesecu, daju ti 5gb i naplate ti punu cenu od 1480din.

da nebi bio ostecen, nepotrosene gb ti prebace u sledeci mesec i dodaju ti novih 5gb.

a svaki sledeci mesec, tacnije prvog u mesecu dobijes novih 5gb i gubis nepotrosene gb.

Link to comment
Share on other sites

sto se tice download-a ako se direktno vrsi download moze da dodje do zaglupljenja i da samo odjedanput u jednom treutku sam od sebe stane. takodje jako je sporo. ako se koristi neki download manager, tipa flashget, download leti, ide bez problema nekih 300K. takodje, kada skidam nesto preko utorrent-a ako ima dovoljno seeder-a brzina ide oko 300K. pricam o telenor internet-u. youtube mi uglavnom radi ok, retko kada moram da stavim pauzu da se klip baferuje, uglavnom ga ucitava brzo i nema seckanja.

Edited by goxxxy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...