Jump to content

Matrix Gaming CS turnir


Xeqtor

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nakarikali ste 13 str. bezpotrebnih postova o tome ko je jaci,ko je bolji,ko ima privilegije,ko nema,kako bi turnir bio bolji bla bla bla,ovaj ima komplekse..onaj ima komplekse,a svako ko se javio na ovaj topic da sere i hejtuje je kompleksash ili nema sta pametno u zivotu da radi...uostalom sve je jasno napisano u prvom postu...

gl svima cu there <3

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

ljudi. Hristos se rodi!

reprezentativci :D iskulirajte se :D mogao je covek da napravi turnir da ni mi ne znamo za isti :D no. sve ce to sale lepo potrositi i mislicu na vas. obecavam. a ako ne potrosim znajte da sam ucinio dobro delo, vratio sam dugove.

jes, duzan sam kao 2 grcke i moldavski makroi.

hvala vam na razumevanju, donesite pare, droge i sve lose sto ide uz to. mi nismo oni jankovci sto pricaju o sexu, drogi i rokenrolu mi smo oni sto su izmislili to. hvala vam svima sto verujete u nas, obecavam, jos jednom, potrosicemo pare pametno. a ekipa koja izgubi u finalu ce dobiti 2 ture hakinena na gilletov racun.

nije u redu da sve potrosimo na hranu hahahah koja nebuloza.

ajde lock ovaj kurac od topika. vidimo se za 20 dana. ko ne igra neka napravi kuci turnir 30 i neka podeli nagrade u komsiluku. hahahah NE BU LO ZA :D

a sad muk~~~~~~~~~ http://www.youtube.com/watch?v=cKOgsJ41vh0

detinjstvo nismo imali da postali bi najbolji

Link to comment
Share on other sites

dolazim kao menadzer Deepinside-a ali moji favouriti su fullprof :DDDDDDDD

kide sad ces 30-og imati priliku da me naucis kako se igra kanter :DDDDDDDD a djuseru cemo da kupimo "energetske" napitke pa da se roka sa njima :D

djuser je fin momak nemojte tako o djuseru.

de si zeki shaima.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Realno ovaj moj post se vise odnosio na one "profesionalce" koji nekim slucajem nisu nikada nista osvojili a smatraju sebe za "profesionalce" i "top" ekipe .

A ti pampure mozes samo lagano da odjebes jer se post nije na tebe odnosio niti na hajbera koji se isto osetio prozvan ;D

Ako igrate cs 6,7,8,9+ godina ne znaci da ste dobri a mnogi se pozivaju na tu vrstu znanja :)

Mir boziji hristos se rodi !

Edited by krile10w

VERITAS - PRE SVEGA SMO DRUGARI :DDDD

Link to comment
Share on other sites

kidE me je ispalio na proslom turniru sam mu trazio potpis na levu sisu,nije hteo da se potpise, i zato sam razocaran otisao kuci [V]

a jebiga :( oces doci ovaj turnir ? Ispunicu ti tu zelju dobices potpis.... :D:D:D:D:

dolazim kao menadzer Deepinside-a ali moji favouriti su fullprof :DDDDDDDD

kide sad ces 30-og imati priliku da me naucis kako se igra kanter :DDDDDDDD a djuseru cemo da kupimo "energetske" napitke pa da se roka sa njima :D

hehehheeh :) bice druzenja i pucanja to je najvaznije jebes monitore i pare (IAKO NECEMO MI OSVOJITI POSTO IMAMO KOMPLEX OD GILLETA I MRKA)

MIR BOZIJI HRISTOS SE RODI !

Link to comment
Share on other sites

Hristos se rodi.

Avaj, mogao sam da stavim 8 pozvanih ekipa, ali nisam hteo to da radim, poshto sam pratio dosta turnira pre i video da je dosta ekipa uplatjivalo par dana pred kraj uplata, pa da bih to izbegao i dovoljno unapred imao grupe i satnice. Kako sada stvari stoje pogreshio sam shto nisam stavio 8 pozvanih ekipa samo zato shto sada nema tih top ekipa, ali ni ovako meni nishta nije loshe jer imam 16 ekipa koje su uplatile. Nisam mogao ni da predpostavim da tje ovako brzo ekipe da uplate. I to mnoge ekipe za koje nisam znao da postoje i koje sada imaju priliku da pokazhu kakve su. To shto niko nije chuo za njih ne znachi da su loshe. I ja sam bio zapanjen kada sam video koliko brzo uplatjuju ekipe. Neshto slichno je bilo samo za proshli wcg kada je 48 ekipa (valjda) uplatilo ~nedelju dana pred turnir. I sledetji turnir tje biti sa 16 ekipa jer prosto nema tehnichkih mogutjnosti za 32 ekipe chak i da turnir traje 2 dana.

Matori nemoj da me podsecas na tur u subotici koji ti je kasnio 7 sati,pa nista nismo pricali...<33 ESS Mene vishe brine sto ti nikad neces nauciti da igras cs,samo zato sto igras vs"megahighpro skilled" ekipama :))) p.s. uzeces recimo 3 mesto,i posle ce biti pricha igrao sam polufinale i uzeo 3 mesto.. :))))

Jos jednom GL and HF,sta vise ovo nam je za nauk za sledeci put,tako da vidimo se na sledecem turu :)))

Ahahaha. Carski. :)

I ako znam da se zajebavash, odmah da se ogradim da sebi nishta namestio nisam, i bilo je rendom izvlachenje ekipa u grupama. Mogao sam sebe da stavim u nosioce. :)

Ne ja ne kapiram kad su vec c/p od DU-a zasto onda nisu stavili lepo kao sto je neko pre mene rekao da se svi prijave ovde na ruru i lepo da prvih 16 koji se prijave imaju fore recimo do 22-drugog da uplate ako ne uplate ulece ekipa koja se prijavila posle njih i uplatila kesh to je po meni najpravedniji sistem , i to sto kenjate pa nemaju svi 4k da uplate da igraju sacekajte da se ljudi skrpe i dogovore kapiram da je svima u cilju da se igra dobar kanter a ne da se sale ispisa po svima i uzme pare kapirate ? :D

Pa mogali smo onda da kopiramo i mesto odrzhavanja i datum i prijavljene ekipe i nagrade i sve ali onda bash i ne bi bilo ni malo logike. Objasnio sam gore zashto nismo stavili ni jednu pozvanu ekipu. Hvala DuHastu za obrazac koji smo iskoristili za turnir. Du, ja bih na tvom mestu bio ponosan. :D

I niko nije znao za turnir unapred sem mene i Nemanje. Okachio je 3,4 dana pre objave topika da tje da se odrzhi topik oko 20-og januara u topiku u klejbezablama. Tamo su svi mogli da vide da tje se odrzhati turnir, a ne samo lokalne ekipe. E sad jebiga, shto tamo niko ne zalazi. Datum je odluchen pri kachenju topika.

edit: typo

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Proto, ako si ijednog sekunda pomislio da sam ozbiljan, onda nemam reci xD malo sam bio popio to vece pa mi bio dobar 3p da mracim xD Elem, moze da se odrzi turnir za 32 ekipe, 2 dana po 18h, tacno u minut, been there, done that... Tako da :) Samo ces da se ukenjas od posla :)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...