Jump to content

Matrix Gaming CS turnir


Xeqtor

Recommended Posts

Nikome se ne chuva mesto. Svi su uplatili pare. A i saznatje se.

Evo Viktor (eyel) me je pitao da li mozhe da mi uplati pola kesha unapred a pola kesha kad dodje na turnir i rekao sam mu da ne mogu tako. A on mi je bash dobar ortak i pre bih za njega chuvao mesto na turniru nego za bilo koju ekipu ovde. Ako meni ne verujete, pitajte viktora, on tje da vam potvrdi.

Ja mojim ochima nisam mogao da verujem da je ovoliko brzo uplatilo 16 ekipa. Stvarno ne zapamtjeno. Ja sam ochekivao da tje se prijaviti mnogo vishe jakih ekipa i uplatiti u ove 4 nedelje koliko je ostalo do turnira, i da netje biti mnogo razlike dal je turnir pozivni ili nije. Ja znam sve igrache iz 2 tima koji igraju na ovom turniru (a jedan je moj) i vecheras sam upoznao kidea i djusera iz full proofa i upoznao sam jednog momka iz ekipe instant Headshot jako davno. Slot se nikome ne chuva, i mozhemo da okachimo uplatnice svih ekipa koje su uplatile u banku. Djuser i Kide mogu da garantuju za fp i za mvksg jer su oni doneli te pare za te 2 ekipe i verujem da njima verujete. DPS takodje znate i mogu oni da vam potvrde da su uplatili, takodje i ja (znam da vam ne vredi to, ali ne pada mi napamet da kachim snimke iz igraonice na net kao dokaz uplate). Ekipa pyramid je uplatila takodje i iscimajte nekoga od njih da vam sami poshalju uplatnicu ako zhelite. I to je to shto se tiche ekipa na ruke.

Ovim postom je kraj pravdanja i mene i Nemanje na vashe ne suglasice. Ako ne verujete, stvarno mi je zhao. Niko nije ochekivao da tje ovako brzo da uplate ekipe, i meni je drago shto jesu, jer jedan veliki problem je skinut s ledja organizatora. Neke ekipe za koje niko nikada nije chuo tje motji da se pokazhu kakve su. Ako ste vi svi toliko samozhivi i toliko vam je zhao shto niste upali na ovaj turnir, i vash ego je povredjen, i u tom sluchaju mi je zhao jer nisam imao takvu nameru. Zaista ne bih pravio nikakvu prevaru na ovakvom turniru ...

Leshko mi smo drugari i meni jeste zhao shto netjesh dotji na turnir. Ako su ekipe jedino merilo dobrog turnira, onda ovaj sigurno netje biti top vrhunski. Mi tjemo ga organizovati najbolje mogutje sa ovim ekipama. Vidimo se sledetji put ...

Trebali ste da ostavite par slotova za normalnije ekipe a ne ko sa pijace ste napisali ko pre banani , njemu banana za dz. Ja sam mislio da ce biti normalan turnir a ne turnir sa ekipama koji bleje u igraonici i koji igraju u istoj. A sto je najgore 10 ekipa je iz NS a ja koliko znam postoji 1 i odjednom se stvore njih 10 okej shefe. Nije hejt , bole me kurac ko ce da osvoji zelim da osvoji moj debeli brat pare pa da dodjem da ih trosim :)

Edited by c0nfy

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na kraju je sve sjajno ispalo.

Veoma mi je drago sto su manje poznate(mlade) ekipe stigle da uplate u zelji za dokazivanjem.

Ovo je sjajno sto vise ovakvih turnira treba organizovati, jbg nema ljudi koji bi mogli intenzivno organizovati tunire sa 32 ekipe, pa cak i vise, to bi bila najbolja opcija, ali sta da se radi ipak je ovo Srbija.

Neznam ko je tacno napisao "ovo je lose za nasu cs scenu", kad prodjete grupe na wcg mozete o tome pricati, time pokazujete

vasu "velicinu".

Srecno najmladjim ekipama na turniru ( Brutal, pyramid...) i ostalima naravno.

GL

Edited by akva viva
Link to comment
Share on other sites

Mrzelo me da citam sta ste sve pisali ali u vezi zavere :))

da svi su uplatili ja i kide smo odneli kesh na ruke vecheras za nas i za neke dekijeve ortake i to su bila poslednja dva slota.

Inache igraonica mnogo dobro izgleda sve pohvale.

I DA JEBI SALETA A GILETA NA KOLAC NABODI.

Edited by JUICEROX

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Mrzelo me da citam sta ste sve pisali ali u vezi zavere :))

da svi su uplatili ja i kide smo odneli kesh na ruke vecheras za nas i za neke dekijeve ortake i to su bila poslednja dva slota.

Inache igraonica mnogo dobro izgleda sve pohvale.

I DA JEBI SALETA A GILETA NA KOLAC NABODI.

ALI NA KOLAC HAHAHAAHAHHAAH

... AIR MAX ...

Link to comment
Share on other sites

Na kraju je sve sjajno ispalo.

Veoma mi je drago sto su manje poznate(mlade) ekipe stigle da uplate u zelji za dokazivanjem.

Ovo je sjajno sto vise ovakvih turnira treba organizovati, jbg nema ljudi koji bi mogli intenzivno organizovati tunire sa 32 ekipe, pa cak i vise, to bi bila najbolja opcija, ali sta da se radi ipak je ovo Srbija.

Neznam ko je tacno napisao "ovo je lose za nasu cs scenu", kad prodjete grupe na wcg mozete o tome pricati, time pokazujete

vasu "velicinu".

Srecno najmladjim ekipama na turniru ( Brutal, pyramid...) i ostalima naravno.

GL

ko bre mlad ? :D Salim se naravno, GL svima :)

Link to comment
Share on other sites

sta je profesionalci niste navikli da vam se lizu svuda muda na turniru pa sada kad niste upali na turnir jer vas ljudi nisu cekali po 10 dana galamite

prestanite vi profesionalci osvajaci i reprezentativci da mislite da ste posebno nesto sto se mora ispostovati , sve ekipe su ravnopravne niste uplatili na vreme

jbg znaci ne igrate svima je isto tako i vama , ostavite ljude da organizuju turnir ucesnike da igraju i to je to ...

VERITAS - PRE SVEGA SMO DRUGARI :DDDD

Link to comment
Share on other sites

Dzaba sto ste svi profi gejmeri uglavnom alkosi i manijaci pa te nemate 800dinara da odvojite... kekekekekeke

Meni se ovo bash svidja... shto su brzo ekipe uplatile ... sledeci put nek se drugi vise potrude ako zele da igraju ;)

Can you hear my Fart? No you dont cuz it`s Pigeon !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...