Jump to content

Mihael Šumaher


AlexG

Recommended Posts

Legenda potpisala ugovor vredan 7 miliona sa Mercedesom

Šumaher se vratio u Formulu 1!

Legendarni Mihael Šumaher se vratio u Formulu 1 i u narednoj sezoni voziće za Mercedes.

Sedmostruki šampion je predstavljen danas u prostorijama ekipe u engleskom gradu Brekliju, gde je potpisao i jednogodišnji ugovor vredan 7 miliona evra.

"Posle tri godine sam povratio energiju i spreman sam za ozbiljne stvari", rekao je Šumaher.

Nemac će biti prvi vozač tima, a uz njega će biti Niko Rozberg. Šumaher je danas i zvanično obnovio plodnu saradnju sa Rosom Bronom, koji je učestvovao u svih sedam Šuimjevih titula i koji je prošle sezone sa bivšim ekipom Bron GP, a sada Mercedesom osvojio obe titule.

Šumaher, koji u januaru puni 41 godinu, prošle sezone je planirao povratak u ekipu Ferarija, kao zamena za povređenog Felipea Masu, ali je od tih planova morao da odustane zbog povrede vrata koju je zadobio u februaru, u udesu tokom vožnje na motociklu.

Hil i Mensel očekuju napad na titulu

Bivši šampioni F1 Dejmon Hil i Najdžel Mensel su rekli da godine neće predstavljati problem Šumaheru i da će se on vratiti na stazu kao veliki pobednik.

"Ne bi me iznenadilo kada bi se odmah borio za novu titulu. Nema veze koliko si star ili mlad, sve dok si profesionalan, posvećen i fokusiran. Što se mene tiče, njegov povratak nema loše strane. Osvojio je dovoljno titula, pa ne mora da brine čak i ako neko bude bolji", rekao je Hil i dodao da će se njegov veliki rival možda navikavati na novi bolid u prvih nekoliko trka, ali da će vrlo brzo sve biti u redu.

Link to comment
Share on other sites

Zašto svi mediji govore samo "Mercedes", nigde ni da pomenu McLaren, jesam li nešto propustio? Da nisu možda prekinuli saradnju? Šta se dešava? :)

Nisam ni ja siguran,ali mislim da Mercedes i McLaren u F1 vise ne saradjuju,nego ce se od sledece god spojiti Brawn GP i Mercedes i dobija se ekipa pod nazivom Mercedes GP...

Edited by ManBearP1g

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

ja sam čitao da su meklaren i mercedes potpisali ugovor o snabdevanju motorima do neke 2014, al je mercedes kupio bron posle toga, tako da me ne bi iznenadilo da se tu nešto promeni. s druge strane, mercedes je ove sezone imao najbolji motor i snabdevao nekoliko timova (bron, meklaren, fors indija...), tako da tu nema ništa čudno.

Link to comment
Share on other sites

ispalio je Ferari samo tako... sada cete reci "to je biznis", a nije mu bilo biznis kada je trebalo da zameni lika u Ferariju ove godine pa je rekao da mu neda zena jer mu je vrat sjeban.

sto kaze onaj glavonja iz Ferarija, ono mora da je neki drugi Sumi, onaj pravi Sumi to nikad nebi uradio pogotovo posle cimanja Ferarija da zameni mislim Masu (ne znam stvarno, ne gledam f1 od kada se on penzionisao) ove godine, posle lazi da mu neda zena i gomilu stvari koje ostaju izmedju Ferarija i njega...

Link to comment
Share on other sites

Bio govno od coveka i ostao, na stranu to sto je dobar vozac. Pa jebote on kad se povukao iz ferarija davao je izjave tipa "ferari je moja porodica", imao neku funkciju u ferariju, bio zastitno lice, testirao nove modele i sve ostalo, i sad odjenom im ovako zabode noz u ledja, lol.

Link to comment
Share on other sites

Bio govno od coveka i ostao, na stranu to sto je dobar vozac. Pa jebote on kad se povukao iz ferarija davao je izjave tipa "ferari je moja porodica", imao neku funkciju u ferariju, bio zastitno lice, testirao nove modele i sve ostalo, i sad odjenom im ovako zabode noz u ledja, lol.

mora da mu je kezman suflirao :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Dok je vozio M.S. nikada ga nisam voleo jer je vozio prljavo. Uvek sam vishe gotivio damonda hilla npr [:)]. Ali da je izvrstan vozac ne moze niko da mu opovrgne.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Dok je vozio M.S. nikada ga nisam voleo jer je vozio prljavo. Uvek sam vishe gotivio damonda hilla npr [:)]. Ali da je izvrstan vozac ne moze niko da mu opovrgne.

Izvrstan ali SKOTINA najveća ikada. Hila je uspeo da izbaci iz trke i osvoji titulu, Vilneva je pokušao al mu nije uspelo i takvih njegovih 'akcija' ima još bezbroj. Ne znam, jednostavno nisam mogao da ga svarim koliko mi je bio gadan a sada se i vratio (tek sad neću gledati formulu 1)

Edited by dokadole
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...