Jump to content

Free GC!


djoolex

Recommended Posts

E ovako stoje stvari... Njuskam ti ja po internetu i naletim na sajt...

Odes na sajt izaberes gift koji oces.Registrujes se (free je naravno). Kad se registrujes dobijes broj referala koji treba da dovedes na sajt da se registruju i BOOM na mail dobijes gift koji si trazio...

Evo ga link pa ko voli neka izvoli...

Evo

Za 90dana EU GC vam treba 23 registracije preko vaseg linka...

Za 60dana Eu GC 16... itd

Kada se registrujete i ulogujete ideite na Offers pa Show I onda cliknite na reklamu... Tako potvrdjujete da ste se registrovali... I dobicete svoj link preko kojeg mogu drugi da se registruju...

Plz se registrujte i odradite offer fali mi jos 16 za 90dana gc.

Link to comment
Share on other sites

E ovako stoje stvari... Njuskam ti ja po internetu i naletim na sajt...

Odes na sajt izaberes gift koji oces.Registrujes se (free je naravno). Kad se registrujes dobijes broj referala koji treba da dovedes na sajt da se registruju i BOOM na mail dobijes gift koji si trazio...

Evo ga link pa ko voli neka izvoli...

Evo

Za 90dana EU GC vam treba 23 registracije preko vaseg linka...

Za 60dana Eu GC 16... itd

Kada se registrujete i ulogujete ideite na Offers pa Show I onda cliknite na reklamu... Tako potvrdjujete da ste se registrovali... I dobicete svoj link preko kojeg mogu drugi da se registruju...

Plz se registrujte i odradite offer fali mi jos 16 za 90dana gc.

Mozda ti i daju...

Link to comment
Share on other sites

http://gifts.beepremium4free.com/?f=65273

ajd da vidimo jel radi :)

evo ja sam napravio i dao ortaku, on se registrovao preko mog linka i ja imam i dalje 0 refs :/ jel neko uzeo kard ili je samo mosha?

sad sam nashao da treba one gluposti da se completeuju, jedan trazi karticu drugi ne trazi, valjda ce da upali, napisacu shta se deshava.

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

http://gifts.beepremium4free.com/?f=65273

ajd da vidimo jel radi :)

evo ja sam napravio i dao ortaku, on se registrovao preko mog linka i ja imam i dalje 0 refs :/ jel neko uzeo kard ili je samo mosha?

sad sam nashao da treba one gluposti da se completeuju, jedan trazi karticu drugi ne trazi, valjda ce da upali, napisacu shta se deshava.

I jel radi,ako si uradio sve ofc?

Link to comment
Share on other sites

Evo danas sam opet dodao 3 mesec i lepo pise:

3 Month pre-paid game card has been successfully added to your account! Your pre-paid time will start on 20 January 2010 20:12 CET and expire on 20 April 2010 21:12 CEST. To continue playing beyond this date‚ you will need to add another game card (or payment type) to your account.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

bogami ja se nisam proslavio, nzn za vas

znam sigurno nekoliko ljudi (barem 5) koji su kliknuli na moj offer, a nisam dobio ni jedan, probao sam da uradim onaj full credit offer ali jedan zahteva kreditnu karticu a drugi mi se neshto buguje.... sve u svemu i dalje imam 0/16 za game card od 2 meseca, i izgleda da ce tako i ostati...

Edited by chegster

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

josh da si u bg i da ne moram da se cimam sa poshtom uf milina, ovako jbg smara...

preporucenom posiljkom ti posalje, stigne ti za dan-dva na kucnu adresu, pantu to kosta 50 din i 15 min cimanja do poste itd. gg

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...