Jump to content

ban ili sta?


Recommended Posts

U igraoni ima 20 kompova i ni sa jednog ne moze da se pristupi northrendu a drugim relmovima moze

pa me interesuje da l je mozda banovan IP i da l' postoji nacin da proverim razlog i da l je stvarno to u pitanju?

ban je sigurno, a sad ima dosta nacina da dobijes ban.. Recimo uzmes neki game koji je pun ili koji ne postoji i spamujes Join brzo jedno minut pa dobijes ban na 15min.. ako to ponavis par puta verovatno te banuje na 15 dana il tako nesto. Mozes i sa /w a mozda i sa bilo kojom drugom komandom da dobijes ban ako spamujes. Mozda imas na 1 kompu piratsku verziju pa je neko pokusavao 5 6 puta da se konektuje? tako dobijas odmah 15 dana itd itd.. Procitaj na njihovom forumu za sta se sve dobija ban, a cisto sumnjam da ce ti odgovoriti na mail ako ih pitas il tako nesto..

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

ban je sigurno, a sad ima dosta nacina da dobijes ban.. Recimo uzmes neki game koji je pun ili koji ne postoji i spamujes Join brzo jedno minut pa dobijes ban na 15min.. ako to ponavis par puta verovatno te banuje na 15 dana il tako nesto. Mozes i sa /w a mozda i sa bilo kojom drugom komandom da dobijes ban ako spamujes. Mozda imas na 1 kompu piratsku verziju pa je neko pokusavao 5 6 puta da se konektuje? tako dobijas odmah 15 dana itd itd.. Procitaj na njihovom forumu za sta se sve dobija ban, a cisto sumnjam da ce ti odgovoriti na mail ako ih pitas il tako nesto..

HVALA.

Link to comment
Share on other sites

99% je spam ban... samo promeni mac adresu na modemu i reci deci da ne spamuju allstars xD

ja sam drzao neko vreme hosting bota kuci, pa sam popio ban, zato sto je neka verzija imala neki spam bag... bilo je ili mac da promenim ili da cekam nedelju-dve dok sam ne prodje

A je l' ima sanse da se proveri na koliko je banovano i kada posto je ovako vec neko vreme ,

nismo obracali paznju jer smo pomislili da je do njih, pa ce mozda uskoro da istekne ban da se ne bakcem oko

menjanja adresa!?

Link to comment
Share on other sites

uf ne secam se iskreno... nisam 100% siguran dal za to ili za nesto drugo ne odgovaraju na mail xD

a mac promenis za 2 minuta ... baci na google i nadji neki od programa ili u registry pa udri... meni je trebalo 2h da ustanovim u cemu je problem.. 5 min da se fixuje ;)

Resio sam problem.:)

Puno hvala na pomoci !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...