Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

gde bas sad da se posvadjam s deckom i da ne znam gde cu za ng :|

ne brini, sad će da se javi neko da ti pomogne po tom pitanju. Uostalom, zato si i napisala taj post.

pesmaaa? vudududuuu?

Sace neko od slobodnih momaka da ti se ponudi, nemoj nista da brines!

Inace, Vitja car, okacicu log sa irca kada dodjem kuci.

Dodji u Laze Teleckog da slusas DJ Nigrollu!

Evo ja nisam slobodan, ali cu se javiti:

Danice, ako nemas gde, ja i 4 drugara, kod njega u stanu na Zarkovu, povedi sto vise drugarica, pice - check, hrana - check [8D]

danice,ako nemas gde... ja i 4 drugara kod njega u stanu, u CENTRU! povedi sto vise drugarica... pice-check,hrana-check,jos nesto-check i pes 2010-check! [8D]

Danice, ako nemas gde, imam ja kuhinju.

sve pogađam! Idemo dalje, tarot...

ja pogadjam da ce se ipak pomiriti s deckom i da ce se isprcati slatko za novaka, xixixi

Što si namazana sa tim klađenjem, kako god da ispadne - you win :D

da se kladiš u prcanje pa i da uleti neko, ovako će samo Dred da ti se javi.

Kao sto je obecano:

poz

ko da igra mečka, bokte

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne moze, ti moras u vojsku :P

Otadzbina zove \m/

@topic: vratio se iz Surcina, istovarivali kamion tunjevine (izmedju 15 i 20 tona) nas trojica, za 4 sata sabili smo. Oce i sutra da idemo da radimo prvu smenu, ne pada mi na pamet, treba da dodjem u 3 kuci mrtav umoran i da se napijem od jednog piva. Ionako ne osecam ruke.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

to da radish za novu nema ni u vojsci, a sve imash. imash gde da spavash, imash shta da jedesh, dobijesh i 1400kinti za mesec dana.ako se vidish sa ribom vidish se da sprcash. vishe ti ni ne treba realno, za kurtone i koje pivo sa drushtvom:P:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Koliko uopshte nemam osecaj da nova godina, valjda i to ide sa godinama,da ne marim vishe toliko o njoj. Totalno mi je svejedno gde cu da idem,skim cu da budem,shta cu da radim... al eto kad smo vec tu namrkacu se belog,popicu 2 boce viskija i bicu pravi badr hari... NOT!

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...