Jump to content

Recommended Posts

E moze mi neko kaze koja je najbolja strategija sa orcovima vs ostalih (orc,und,human,nightelf) mislim koji heroj najbolje air-ground itd...

ja nekako uvek gubim od undead pa me zanima misljenje nekog Pro-a :P

Link to comment
Share on other sites

da a ja na bnetu smesno gubim dodje neki noob uzme ogradi se kao budala 1000000 towera i samo heroja ima i onda ceka da update sve na max lvl pa tek napada

a ja nikako da mu sve towere srusim i ta igra traje 40-50 min tako da poludim : bnet je sranje !

Link to comment
Share on other sites

da a ja na bnetu smesno gubim dodje neki noob uzme ogradi se kao budala 1000000 towera i samo heroja ima i onda ceka da update sve na max lvl pa tek napada

a ja nikako da mu sve towere srusim i ta igra traje 40-50 min tako da poludim : bnet je sranje !

kad on izgradi 2,3 towera onda mu znacajno kasne svi ti upgradeovi, pa ti mozes lagano da odes 2 expoa ili da dovedes 2 katapulta da to sruse?

a inace ork igra istu taktiku vs svih rasa tako da nemas problema :)

~~

Link to comment
Share on other sites

znaci zadnja 3 dana izgubio sam 30x a pobedio 4-5 neznam dali je do mene ili sta i to sve protiv lvl 1 nekih LOL

e evo ga zadnji replay koji sam odigrao pa ako neko ima vremena da pogleda i kaze sta sam pogresio ja sam dreadlordd ovaj sto izgubio :P

My link

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam mogao da vidim imash osnovu gradjenja i kreiranja armije samo dosta kasnish .. znachi morash da uspostavish neki TAJMING .. drugo nemoj mnogo da stojish .. kripaj ili njega ometaj .. znachi ni jedna sekunda da prodje a da neshto ne radish .. sve drugo kao shto su brzina ( APM ) i RAZMISLJANJE tokom igre tjesh postitji IGRANJEM .. samo IGRAJ .. iskustvo chini svoje .. sretjno ;)

Link to comment
Share on other sites

STA BI DAO DA SAM SE RODIO PRE PA DA IGRAM WC STARIJI A NE SA 11-12 godina i sad dzabe sto igram od 2004 kad aktivno igram 1 mesec pa sve od pocetka da ucim :D ali hvala za pomoc mora vise da ometam neprijatelja :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Smesni orkovi vs svih isto idemo grunt/raider/walker bm/sh ili umesto SH TC :) i to je to :D

I onda jebiga :D, samo treba igrati sa svim tim , i dobiti. A oko kopiranja strategija , fuck that...:D

Ustvari svaka strategija ima neku koja je pokriva...tako da se sve svodi na to kaku cuku imas ispod haube...Onda, vezba...

samo vebanje po 6-8 sati dnevno i rezultati dolaze sami od sebe.

I pamet u glavu. Picke , pivo , fudbal i skola....i za to se mora naci mesta...

Link to comment
Share on other sites

nije decko sigurno mislio nista lose, nemoj ga napadas losim sarkazmom! :)

svi (i ti i ja) smo imali period kad smo zadrotovali, i tome posvetili dane... ^^

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...