Jump to content

problem sa zvukom


phanatic

Recommended Posts

kad ukljucim masinu radi mi sve perfektino, slusam winamp ili gledam klipove na tubu , ili igram cs itd..

kupio sam nov komp i tako to, ali ako igram npr cs i iskljucim ga nakon izvesnog vremena, ili gledam tub i iskljucim pojavi mi se ovaj prozor

i nemam zvuk uopste nigde : http://img80.imageshack.us/img80/455/problemkk.png

Posle odem u control panel i pogledam i nema mi gore audio device-a , a stojalo je kad rr komp Realtek HD blablasbla, instalirao sam drajvere sa cd-a za zvucnu i klite codec i ne znam sta da radim, problem mi je vec godinu dana.. I svaki put kad rr komp zvuk postoji i audio device stoji tamo , ali nakon koriscenja nekog programa igre ili slicno on mi izbaci gresku gore koju sam ubacio kao sliku..

Pomagajte.

Ovako izgleda kad odem: http://img22.imageshack.us/img22/7499/problem2o.png

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Pa pre bih rekao da je ovo problem koji nasi ljudi znaju, posto mislim da je neko imao verovatno problem.. Postavio sma na par foruma, nisam na engleskim jer ne baratam bas nesto .. Drajvere sam instalirao bio normalno, sa diska.. nisam probao da reinstaliram ali probacu. Ma da mislim da nije do toga, posto oni rade kao sto sam rekao.. rade i pokaze mi da rade lepo kada rr masinu itd..

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

JEBI SE ZEVSE JEBEM TE U USTA! :))

nestao mi je zvuk bio i otisao sam bio ono sto si rekao na run i services.msc , nasao Windows Audio i bilo je da se ukljuci START!

Kad sam ukljucio , nesto je odradio i zvuk je JEBENO RADIO!

IMAS PICE IMAS KUCU AUTO SVE!

Salim se, nego sta je to ? Da li ce mi se desavati problem sad i dalje ili sta?

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Cuj Zevse, moguce da nas neki virus jebe.. A moguce i da nam je problem do zvucnika, ja cu promeniti zvucnike da vidim da stavim neke druge da li ce se onda isto pojaviti problem. To, ili produzni kabl moguce da zeza, da gubi struju ili da je izgubio jednu fazu. Ovaj moj je onaj kineski sa 5 ulaga, lagan i kosta 250 kinti :) Gledao sam pravi produzni su turski i teski su ko tuch, kabl 2x deblji od ovog i kosta 950 din :)

A i neka likoosa mi je objasnila na bureku isto, i mislim da ce to upaliti ali nikako da odradim, pazi ovo:

MunkaZe: skini sa neta update drajvera za zvucnu na toj ploci, deinstaliraj drajvere za zvuk skroz iz safe mode-a, pa restart,vrati default podesavanja u biosu, onemoguci integrisanu zvucnu, podigni masinu jednom bez integrisane zvucne, pa je posle restarta omoguci na ploci u biosu, pa kad se digne sistem instaliraj drajver za zvuk ali bez miksera, fajl menadzera i tih sranja koje obicno idu uz drajver za zvuk, znaci samo drajver, probaj jel radi winamp nekoliko puta pa da vidimo dalje.

imala sam identican problem na maminom racunaru i ovo je upalilo kod mene :)

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...