Jump to content

3D Cafe Open Season 2 powered by WolfyCom


DuHast

Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Monitori: Samsung 931c

moze li na ovim monitorima opcija 4:3 ?

Nikk monitori su fizicki 4:3. Pitanje je na mestu jer na prethodnom turniru koji sam organizovao se gomila ljudi zalila sto ne moze 4:3 :) A mogao si da ubacis naziv monitora u google i da pogledas o cemu je rec ;) Nebitno skroz, bitno da smo resili TRIlemu :)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Nikk monitori su fizicki 4:3. Pitanje je na mestu jer na prethodnom turniru koji sam organizovao se gomila ljudi zalila sto ne moze 4:3 :) A mogao si da ubacis naziv monitora u google i da pogledas o cemu je rec ;) Nebitno skroz, bitno da smo resili TRIlemu :)

E, shto lazhesh choveka kad fizichki nisu 4:3 nego 5:4? :D

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Nikk monitori su fizicki 4:3. Pitanje je na mestu jer na prethodnom turniru koji sam organizovao se gomila ljudi zalila sto ne moze 4:3 :) A mogao si da ubacis naziv monitora u google i da pogledas o cemu je rec ;) Nebitno skroz, bitno da smo resili TRIlemu :)

mogao da sam imao vremena. zahvaljujem. poz

Link to comment
Share on other sites

najvise volim ovu marvu sto kad god ima neki turnir pricaju o cuganju, ribama, gudri i potapanju splavova... a kad dodje turnir tnn CAST IZUZECIMA :D

e oce biti hostesa?? dobre ribe,a ?

brateeeeeeeeeeeee idemo da pijemoooooooooo brateeeeeeee da ponesem rakijuuuuuuuuuuuuu AAAAAA?????

brate kad dodjem u bg 26 ima brate da pokidam peticu u klubu ejjjjjjjjj

ma da brate idemo do brauna da se zagrejemo pa cemo na amsterdam....

aLORODJACIIIIIIIIIIIIIIIIIIII VERITAS UZIMA TUR POZ :D

detinjstvo nismo imali da postali bi najbolji

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...