Jump to content

3D Cafe Open Season 2 powered by WolfyCom


DuHast

Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi hvala Vam na obavestenjima, nema potrebe da me obavestavate za ovakve stvari ;) Uplatite do 20. i to je to ;)

DU,da li ima potrebe da uplacujemo,pa ako neko otkaze da upadne umesto njih?!Koliko jos ekipa ceka da uskoci?!

Mislio sam onaj fazon,uplatis,pa ako ima mesta ima,a ako ne vratite pare ili tako nesto?!

]Poz bro

Nije mi dobro!

Link to comment
Share on other sites

DU,da li ima potrebe da uplacujemo,pa ako neko otkaze da upadne umesto njih?!Koliko jos ekipa ceka da uskoci?!

Mislio sam onaj fazon,uplatis,pa ako ima mesta ima,a ako ne vratite pare ili tako nesto?!

]Poz bro

Ne mrk1, vidi.. Ti ako uplatis i ne bude mesta, te pare ce ispariti, tj. ja cu te prevariti za te pare :D Papane jedan , pa sta mislis da smo mi HOSTAPLERI :D

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

:(

Samo surovo!

Ne mrk1, vidi.. Ti ako uplatis i ne bude mesta, te pare ce ispariti, tj. ja cu te prevariti za te pare :D Papane jedan , pa sta mislis da smo mi HOSTAPLERI :D

Ne znam za tebe,ali ja jesam! :D

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Ne mrk1, vidi.. Ti ako uplatis i ne bude mesta, te pare ce ispariti, tj. ja cu te prevariti za te pare :D Papane jedan , pa sta mislis da smo mi HOSTAPLERI :D

Vidi ga ovaj hastdu :) alo bre :D nisam na to mislio,nego sam samo rekao dal je to moguce :)

znam da cete vratiti pare ludjaku jedan :) A ako ne vratite sav moj kapital poklanjam DEJANU VUKSICU! xD

Nije mi dobro!

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja to procitao xD To je zEky procitao na izvodima svojim :D Znaci da je rukopis bio tako dobar, da kada je baba sera u posti ukucavala u komp dobili smo sta smo dobili :D

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...