Jump to content

Invajtovi za Lockerz


Recommended Posts

ako neko hoce da se prikljuci ovom servisu nek kaze da mu sibnem invite :)

ja sam skeptican malo prema svemu tome.

naime ko ne zna, fazon je u skupljanju poena i ogromnom asortimanu nagrada koji doticni lockerz salje svojim korisnicima za ostvareni broj poena. svakodnevno logovanje na lockerz daje vam dva poena, odgovaranje na dnevno pitanje jos dva, svaki invite jos 2, a prvi put kad se registrujete imate mini flash igru gde se moze uzeti i do 50 poena, a ja slepac odigrao lose i uzeo 15ak :D

znam neke momke koji su narucili i trebalo bi uskoro da im stigne (neka elektronika) pa dok ne stigne i ne vidim svojim ocima ne garantujem da ovo nije scam :)

mene zanima taj psp 3000 za 200 poena :)

http://www.lockerz.com

pa ko hoce, nek posalje mejl na pm :)

pozz

Link to comment
Share on other sites

@neo lapsus scribere :D

Ne postoji mogucnost da vidis. Ali u periodu u kom navodno treba da iskoristis te poene i zamenis ih za neki prozivod, ulazak na sajt ravan je cekanju u redu za penziju.

Mislim da imas invajt :D xD

2yuap21.jpg

im5f07.png

2lcnt60.png

Edited by pryda_h8

:v

Link to comment
Share on other sites

al kontam i da shipment za srbiju mora da kosta...pise im to u FAQ...al opet i da ti ps3 naplate 100 evra na carini, isplati se :)

Valjda ne kosta nista,meni su doneli majcu nista nisam platio,al' dobro to je samo majca,mozda za ps3 naplacuju.Nije scam btw.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

ja nisam propustio ni jedan dan jos od kada sam saznao za lockerz ovde, osim tipa mora i ekskurzije...mada sam tek pre 10ak dana dobio z-list membership, imam oko 470 poena... i kapiram da ako reedemujem ps3 tipa sto i planiram da ce stici, ja sam bio skeptican oko toga da je nemoguce da bilo sta stigne ovde od njih, ali ako su stizale majice a niko nije bio scamovan oko nekih vecih nagrada ne vidim razlog zasto bismo mi bili scamovani.. :)

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

al kontam i da shipment za srbiju mora da kosta...pise im to u FAQ...al opet i da ti ps3 naplate 100 evra na carini, isplati se :)

Sad sam pitao na official lockerz forumu i kazu da se ne placa shipment,vez porez koji varira od drzave do drzave.Odprilike 10 eura nije vise.Bar su mi tako rekli.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je bila prica o tome, i da se placa samo sa drzavama gde je nemoguce da ti stigne paket oznacen kao "gift" (poklon, orly), a kod nas je valjda to moguce i onda se ne placa porez...

ali ja samo prenosim sta sam nacuo na nebitnim forumima itd, ne razumem se nimalo u to

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...