Jump to content

AGP nVidia 7600GT


zexon

Recommended Posts

Ne znam, ne prodajem ja, prodaje ortak. Imash njegov mob slobodno zovi pa vidi... On je to valjda pre 2-3 meseca platio 80-90e koliko je meni poznato... Mene je zamolio da postujem ovde, mozda ima zainteresovanih, ja sam to samo c/p. [;)]

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da dodam nešto na tu foru, čisto iz dobre namere prema tvom ortaku, ne iz želje da miniram oglas:

Prvo: Neko ga je debelo zajebao ako mu je uzeo toliko para za tu grafiku novu, pa mogao je prodati to sto ima, sta god da je, za bar 50 e, i za jos tih 80-90 kupiti solidnu novu mašinu, ili polovan neki stariji dual core, koji gig ddr2 i bar 8500gt ili 8600gt npr, ili 3650. Stvarno ne razumem kako i zašto je toliko platio... (Pogledati drugo i treće:-)

Drugo: Ja sam pre nešto više od godinu dana preko ovog foruma prodavao Asus 6800GT agp koji je mnogo jači od 7600GT, jer ddr3>>ddr2 i 256bit>>128bit, za ne-fiksnih 40tak eura, i toliko i dobio od forumaša koji se potpisuje kao unkind. Jesam li napomenuo da je to bilo pre vise od godinu dana? :-)

Treće: tu cenu od 40e sam formirao na osnovu dobro proverene informacije da je tada, u septembru 2008. taj 7600gt agp nov bio između 70 i 80 eura po beogradskim radnjama. Dakle, pre godinu dana. Ne razumem kako je mogao poskupeti 10 eura posle godinu dana... Ajde i

Četvrto: Evo, čisto primera i poređenja radi, ovde u jednoj mašini imam 1650 pro agp sa 512 mb ddr2 128 bit, za kesh bih je dao za 25 eurića, a u nekim zamenama računao 30. A to ne verujem da je išta lošija kartica od te 7600gt, čini mi se (nisam baš 100% siguran, ali mogle bi biti tu negde...)

Zato je najbolje da se on pomiri sa činjenicom da su ga opelješili, i da to daje za nekih maksimalnih 25-40 eura, u zavisnosti od toga koliko je potencijalnom kupcu očajnički potrebna dobra agp grafika:-)

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Evo ljudi o kojoj grafichkoj se radi, da ne bude zabune u pitanju je graficka agp http://www.itsvet.com/proizvod/msi-geforce-7600-gt-256mb-gddr2-nx7600gt-td256z/comp_comp_vga/24/697

A pcie verzije iste, su znatno jeftinije... Ako ima zainteresovanih javite se choveku, verovatno ce vam izaci u susret sto se cene tiche, u interesu mu je da proda.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...