Jump to content

wow arena tour serbia


shammyftw

Recommended Posts

Ovako, pravi se akcija oko pravljenja arena turnira u Srbiji. Ovo je sve nezvanicno i jos uvek dosta dosta labavo, tako da za pocetak hocemo da skupimo ljude koji su zainteresovani za takvu akciju. Cilj ovoga je da se skupe top pvp ljudi sa WoW scene i da se ako nista drugo naprave bar neki forumi a ukoliko sve dobro krene mozda cak i PvP guilda.

Sve u svemu, poenta je da se ovde ili preko PM jave svi pvp ljudi koji imaju jace ratinge... Da vidimo koliko nas ima i sta se moze napraviti.

Za sada imamo par zainteresovanih (update cu listu sto je cesce moguce)

shammyftw (rhastalol)

loshmy (mishaa)

sonarion (sonarion)

killygor (petarda)

woot (?)

Edited by shammyftw
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je turnir najmanje sto mozemo da odradimo za PvP community u Srbiji, siguran sam da ima dovoljno interesenata, odnosno dobrih PvPera, elem videcemo kroz ovaj post, pokusavamo da skupimo sto vise ljudi, i da nadjemo sto vise kontakta da bi sve ovo uspelo. Svaka pomoc je dobrodosla !

Link to comment
Share on other sites

evo javljam se i ja

warr mi je petarda a uskoro ce biti killygor verovatno ako se budem trasnferovo na neki normalan server

dk emoimo

i shaman petardinjo

podrzavam akciju naravno sirenja pvpa i skilla u svakom slucaju ..

turnir bi igrao ako budem imao sa kime, nadam se sa sarmom i cvekijem sa frostmena ako oni budu hteli a htece ako se ne bude placalo nista :D

i to je to od mene ako bude nesto tu sam

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da ne moze za dzabe iz cistog razloga, ko ce da organizuje sve za dzabe ? Mora da se plati igraonici, ili podizanje servera itd... Zbog toga ce kontam biti akontacije koja ce biti placana po timu, ne znamo koliko. Za sad se ne zna nista , jos uvek nalazimo igrace, timove itd... Znaci kao sto rekoh nema nista za dzabe, ni kod babe :)

Link to comment
Share on other sites

E ovako, znaci svidja mi se sto je topic bar malo digao prasinu :), znaci stvarno u Srbiji ima mnogo ljudi koji vole arenu i koji su dobri, blizz nas je uskratio za turnire pa mozemo sami da se organizujemo. Nije sad to nesto ozbiljan turnir tipa '' najbolji sam na svetu'' ako osvojimo ali je jako dobar nacin da se svi koji igramo pvp upoznamo i zabavimo, zato hajde pomozite da se organizujemo da bude od ovoga nesto. Jednog kad se organizuje, naredni put je mnogo lakse. :)

Link to comment
Share on other sites

E ovako, znaci svidja mi se sto je topic bar malo digao prasinu :), znaci stvarno u Srbiji ima mnogo ljudi koji vole arenu i koji su dobri, blizz nas je uskratio za turnire pa mozemo sami da se organizujemo. Nije sad to nesto ozbiljan turnir tipa '' najbolji sam na svetu'' ako osvojimo ali je jako dobar nacin da se svi koji igramo pvp upoznamo i zabavimo, zato hajde pomozite da se organizujemo da bude od ovoga nesto. Jednog kad se organizuje, naredni put je mnogo lakse. :)

Da je u pitanju online turnir posetio bi ga 200%.Ako je lan u pitanju to podrazumeva brijanje tusiranje izlazak iz kuce sedanje u kola voznju 30 min do beograda i bacanje 100+ evra u kantu za djubre meni iskreno je zapelo vec kod brijanja neznam za vas ostale :)

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nece biti rating reqa ako bude turnir, svrha ovog topica je da pored turnira pokusa da skupi jace pvpere,i da mozda napravi neko okupljanje ili formira guild.

Drago mi je da tema ima poprilican odaziv,ali najveci problem ovog trenutka je nabavljanje servera na kome ce moci da se igra (bio on official ili piratski). Tako da samo sirite vesti dalje i ukoliko neko ima predloge/ ideje oko servera neka se javi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chegsteru cuo sam da seruckas po forumima pa rekoh da vidim sta radis posto te online tesko vidjam :) Evo mene isto intrigira ova tema. Do sada sam igrao arenu iz zajebancije sa ljudima koje znam irl. Pa sam sad poceo malo ozbiljnije.

Maliradojica is the name. Holy Paladin Executus.

Btw cuo sam od padinjaka da ste me nesto uzimali u usta na forumu. O cemu je rec? :)

So I was doing some community service in a special needs school, and I saw this kid fingerpainting some characters shooting shit out of their hands.. I asked him what he was painting and he was like "my wizard cleave, we're 2600"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...