Jump to content

RUR CW!


Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igram sa Dekijem. Dakle rekli smo prvi termin vecheras u 19h? Nego shta tjemo za server? Jel ima shanse da neko iscima Igija ponovo, da se organizuje neshto kao proshli put?

Aj nek bude u 18h? Da ono,mozemo da odigramo 2-3h,a da ljudi koji izlaze mogu negde da odu?

Dakle...

RUR CW, SUBOTA, 07.11. U 18H

TEAMSPEAK KANAL RURCW, PASSWORD 2626

dobrodosli su svi,sto ipak ne znaci da ce svi danas igrati...dakle,prednost imaju ljudi koji su ranije igrali i koji imaju veci staz na forumu...Molim vas da dodjete u 17:50,kako bi do 18h mogli da pocnemo da delimo u 2,3,4 ekipe(u zavisnosti od toga koliko ljudi dodje)...Mislim da je sve jasno,pa se vidimo! ;)

Sto se servera tice,rezervisacu ja kgb,a i imam nemacki jedan gde je ping 35-45,tako da nije problem...

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

U stvari, ne znam.

I meni jedino format pada na pamet.

Zaboravio sam koji je fajl u pitanju, ali probaj da obrishesh config.cfg iz cstrike foldera, pa onda probaj preko konzole da se konektujesh na neki server. Ali to nije trajno reshenje, jer se taj falj opet kreira nakon svakog ulaska na server. Mada sumnjam i da je do toga, jer oba cs-a koje imash ne rade.

Jebiga, jedino mi format pada na pamet, al sachekaj josh malo, mozhda tje neko znati u chemu je problem, da ne formatirash za dzabe.

Link to comment
Share on other sites

formatiraj, a ima i neki fajl koji treba da se obrise da bi mogao da refresh servere, no ne znam koj. cimaj protu on sve zna.

koji je to fajl ae vidi

@kili, sta meni pada napamet, pogledaj firewall da ne blokira, probaj da obrises ovde dve stvari iz steama clientregistry.blob and steamclient.dll

evo sad sam cak i deletovo sa kompa i firewall i AV opet apsolutno isto

i gde su te opcije za steam ?

inace sad sam izvalio kad idem na desni klik na steam u winu pa na servers vidim sve servere ove default internet i jedan sto sam ja dodao bio

i pritisnem connect tabuje lepo u igru i tamo mi samo kaze failed to connect to server i tako za savki server

i da duvajte ga sto ce da se igra bez mene

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...