Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

O boze sta nam je lik sad uradio u ICC25!!

Krenemo ICC25 PUG , sve super , 1shot prva cetiri bosa.I dok smo cistili padnu nam 3 BoE epica i sve uzme raid leader i baci spiku da ce na kraju da podeli.Ubijemo mi i 4tog bosa , padnu 2 tokena za rogue-ove i lik pocne da prodaje.Kaze 10k bid .. i neko ponudi .Proda oba tako uzme 20k golda i kaze "cya going to AH" i izadje iz raida .. sva tri itema stavi na AH za 10-11k golda.Ako proda , a hoce , lik ce biti dobar 40-50 k golda za realno 2 sata.

I ne mozes mu NISTA.

Prokleti PUGovi.

Sylvanas , horda , ime Wærchief.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa verovatno i sad moze da ga reportuje jer je lik rekao da ce posle raida da podeli boe loot.

Pre nekoliko strana sam linkovao forum topic gde su

lika banovali jer je uzeo Ashes of Al'ar, ima i plavi post tamo gde je objasnjena razlika izmedju nindzovanja i scam-a.

E da i nema boljeg osecaja od onog kada ti najzad ispadne tvoj loot u VoA25 i ti rolujes 4 :/

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

Ako si stuck na 1500 ratingu promasio si zivot i ti i tvoj prist.Nista licno

Ret/disc i dalje radi bez problema.

U principu sve sa ret paladinom radi do 2300+ ja i kili smo igrali ret arms iz dosade i uzeli smo 2200+ cini mi se sa 2400+ mmr od pocetka do kraja i jos smo dobijali neke 2600 mmr lock timove i pritom smo dobijali napade smeha kad lik umre u pola sekunde inace - Blackout bg al' akir server.

Na misery bg frostmane realm sam igrao sa druidom ortakom koji nikad u arenu nije usao u zivotu i dingovali smo 2k.

Na silvani sam igrao disc/ret do 1800 a pala na kom sam igrao je imao sekiru iz Halls of lighthing od 186 dpsa i deadly iteme a prist je pritiskao misem na svaki spell u igrici sto postoji

E sad shvati da ret arms ne radi da ret druid smara da gear iz kante/lik iz kante ne radi a da ret disc radi i doci ces do zakljucka o promasaju igrice.

Sledi par hintova:

***NAPOMENA***

***OVO STO CE BITI POMENUTO DOLE ISPOD NEMA NIKAKVE VEZE SA OSNOVNIM STVARIMA KAO STO SU LOS/ULAZAK U KOMBAT PRE NO STO OBOJICA DOBIJTE 20 SAPOVA STAJANJE NA 40YARDI AKO SI HILER I PAMETNO KORISCENJE CD-ova KAKO OFANZIVNIH TAKO I DEFANZIVNIH

AKO NEZNAS OSNOVNE STVARI KAO STO JE POZICIONIRANJE I LOS SUVISNO JE DA CITAS BILO STA ISPOD OVOGA I SAVETUJEM TI DA UZMES I INSTALIRAS SUPER MARIO ILI IGRAS PVE PUGOVE I SETAS U WELFARE GEARU ZA DECU OD 10 GODINA POSTO PVP NEMOZE TAKO DA SE IGRA A U SVAKOM SLUCAJU ZNAO NE ZNAO SAVETUJEM TI DA BATALIS ISTI PRE NO STO POCNES DA DOBIJAS NAPADE BESA OSEDIS I OCELAVIS***

Ret paladin se igra tako sto gledas da maksimalno iskoristis svoje GCD-ove i kada ih pritiskas.

U 90% slucajeva kill cete dobiti u sledecoj namestenoj situaciji

Dps na 70% hp ima dotove od prista i full je purgovan -----> Focus Repentance hilera -> hoj metu -> Fear na hilera -> priest krece full nuke na dpsa -> meta umire ili iskoristi svaki cd koji ima i ostaje na aparatima

Ako je hiler mentalno oboleo i stoji na 10-15 yardi od tebe ides hoj na njega pa tek onda repentance fear i lik ce iskoristiti trinket iste sekunde sacekaj minut u najgorem slucaju i ponovi to osim ako neko ne umre od retardirane kolicine burst dmga koji mozes da proizvedes tako sto ces non stop menjati mete na kojim nema : earth shield,sacred shield full hotovi i slicno tome.

Menjanje meta je kljuc svega jer ako bijes nesto sto ima earth shield na sebi to znaci da je samanu koji leci tu metu JAKO DOSADNO I ONDA KRECE DA PRITISKA PURGE,SHOkove KURCE I PALCE ILI DA IDE DA SERE I VRATI SE POSLE 3 minuta I TI NISI UBIO NISTA.ISTO TAKO TI JE SA SVAKIM HILEROM STO MU JE MANJE DOSADNO TO VECA SANSA DA CE DA POGRESI I TVOM HILERU JE ONDA 20 PUTA LAKSE.

Protiv svakog 2 dps teama nebi smeli da izgubite nikada u zivotu previse defanzivnih CD sa paladinove strane i double dispel svatices sam kako to radi nema potrebe da crtam.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Jesam citao , imam SS , i ticket ceka na odgovor.Nasao sam mu altove sve , i skontao sam ko je kupio iteme.

Ima nas mozda 5-6 koji smo napisali ticket.

Sumnjam da ce biti ista od toga ali ajde..nemam sta da izgubim.

Kurchinu, kacio sam pre nedelju dana kad mi je ninjovao deathbringer's will, cekao sam sa open ticket nekoliko sati. Posto sam morao da idem, sutradan kada sam se ulogovao samo me je u mailboxu cekao genericki blizzardov odgovor "bla bla bla bla mozete tradeovati item pre isteka dva sata bla bla bla bla".

Link to comment
Share on other sites

jok ali obriso sam wow sa kompa i isteko mi je acc zivot je lep

igro sam 2 puta po par sati za ovih 20 dana i to kod nekog ortaka na njegovom paladinu posto zeli 2k rating ili tako nesto.

Tako sam i ja brisao WoW...a onda jurio sa hardom kod ortaka posle šest meseci. Uživaj malo u životu, a onda se vidimo ponovo. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ovo zadjni put uradio pre 2 godine za leto 4-5 meseca.

zurka -> after -> bleja -> zurka -> after -> bleja -> gajba spavanje -> depresija 2 dana -> zurka -> after -> bleja i tako rinse and repeat 5 meseci onda nasao ribu koja me je trpela duze od 7 dana iskulirao zurke i uplatio wow i peglao 2 godine :)

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Da vidim ja kako je kod mene.

Pre pet godina (Zavrsio srednju skolu) ....

1 god. Install WoW -> Leveling 60 -> radio u igraonici, igrao wow -> Spavanje -> igram wow -> radim u igraonici, igrao wow -> Spavanje ...

2 god. WoW -> Kafana gambini -> WoW -> Spavanje, wow > kafana gambini -> spavanje....

3 god. WoW -> kafana gambini -> radim u igraonici-> Klub adagio -> razbio glavu -> Spavanje, WoW -> Kafana gambini -> radim u igraonici-> klub adagio -> prestao da pijem

4 god. zatvorim lepo igraonicu... Radim ko programer -> WoW -> Spavanje, Radim -> WoW -> Spavanje ....

5 god. Naso devojku skojom sam danas tacno 3 meseca \o/ polomio ruku i 2 meseca sam sa ovim metalnim sipkama =( Igram WoW, ne radim.

6 god. Ocu da se zenim da imam dete i prodam wow da kupim detetu kolica. (Moja srecan buducnost)

Stvari koje cu da se secam u WoW-u jedino je Vanilla WoW =) zasto. Secam se da sam 2 dana bio budan farmujuci mats za cloak of the wild, a takodje necu da zaboravim kolko sam farmovo u silthiusu za trinket kokji kad se ukljuci daje 300 AP a 5 min cd ....

Sad igram zbog Arene i epixa, ili da bi izgubio vreme.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ajde sad kao prave emo tinejdžerke svi da pišemo o svojoj istoriji igranja wowa. :)

A ti si Stivene smorio sa Cloakom. Ja četiri i po godine igram WoW i čitam ovaj forum i ti četiri godine vajnuješ kako si farmovao matse za Cloak of the Wild. A bre. :D

Link to comment
Share on other sites

A ti si Stivene smorio sa Cloakom. Ja četiri i po godine igram WoW i čitam ovaj forum i ti četiri godine vajnuješ kako si farmovao matse za Cloak of the Wild. A bre. :D

Moram da vajnujem prosto me nervira cinjenica da se sada gear uzimas tako sto sednes za stolicom u If ili Sw, i samo uradis queue za HC istancu =) Imam traume od tog farmovanja.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

all in all your just are another brick in the wall

Ja sam posle 3 prekidanja WoW-a na par meseci rekao necu vise da se zamaram skidanjem patchova s neta jer znam da cu se vratiti :P

Edited by Gankaloth

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...