Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

ja sam se zakleo da necu da stavim gs addon, tbh nemam blage koliki mi je gs i ne zanima me. to me koshtalo nekoliko icc 25 pugova i zao mi je zbog toga. Na kraju sam upao u pug jer je leader leave i dao mi lead, ja sam prebacio liku za kojeg znam da pravim dobre pugove i koji nikad nije hteo da me inv jer nemam gs, ali kako ima valjda neshto malo poshtovanja jer sam ga isposhtovao i dao mu lead sa raidom od 20 ljudi ostavio me u istom. Bio sam 2. po dpsu na prva 4 bossa, 4. na trashu, i tad sam dobio bryntroll... btw neam pojma koliki mi je gs, imam 3 dela t10 i imao sam onaj sword sa marogwara 10 ali nosim recimo i dalje greatness koji je il 200... imam heroic bracere jer necu da dam zilion golda za kraftoavne a nece da ispadne nishta, ali i dalje sam kompetitivan :P

so gs=sranje koje mi samo dize pritisak :P

btw imao sam lika koji mi je srao da necu da koristim gs jer imam mali score, evo sad imam gear skroz dobar i vereovatno prelazim 5k ali necu da koristim taj otrov u igri!

p.s. mohi, zao mi je shto si toliko izlozen, i najpametniji, ovde si od pamtiveka, obicno su old school rurovci ok, elem reshih da ignorisem tvoje postove... nije zdravo za zeludac. moja namera je u glavnom da prenesem shta znam, i to samo da bih nekome pomogao/obrazlozio, tvoja namera je da smarash ljude, i da prosipash shto znanje shto ne znanje. Ovo je slobodna zemlja, svako moze da kenja shta hoce, uzivaj...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ravencrest :) Skoro smo napravili kanal PvP (ko igra na tom serveru alliance side /join pvp) jedno 50 ljudi uvek tu.

Premade svakog dana, rostiljamo hordu kako hoces. Honor poene ne mozes da potrosis, horda pravi karaktere i proziva nas. Poceo je Battleground PvP da mi se svidja, ne secam se da sam izgubio u proslih 10 dana nesto. Sve je zamislio lik koji drzi guild The Battlemasters, lagano ljudi dolaze tu da rade achivements kako bi svi dobilil battlemaster titulu.

Ovo bi trebalo da ima svaki server. Elem naidjem na roga koji mi je na flisti, i nesto bezveze krenem da prozivam klinceo d 12 godina i lik mi se pozali da ima 12 godina a puni uskoro 13. Pogledam 3v3 rasting 2143 :O Lepo pricam da RMP igraju deca i sve ostale harry poter setupove. Najbolje da igram arenu u 1 ujutru kad oni spavaju.

Evo me od 9 ujutru do sada na Telekom ADSL-u (sad sam tek izvalio da mi je link na adslu) nema nijednog lag problema.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Problem postoji na nekom od linkova Telekoma, ne znam na koje IP adrese pocinje, te linkove koje iznajmljuje odredjenim podprovajderima, svi imaju problem laga, spajkova,slabog neta i slicno.. Do kraja nedelje su rekli da ce biti gotovo.. koliko im je za verovati.. videcemo, s obzirom da taj problem traje 3 nedelje..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

eto, dokaz da je gs sranje :) ako tebe za jedan 245 item lvl nece da invuju onda su to poremecena deca. Koliko ce ti smanjiti dps taj jedan item, i koliko skila bi ti doneo t10? bullshit jebeni!

@ coyote, druze ja imam, ko sto rekoh, telekom adsl. imam problem sa streamom, imam problem sa browsingom, nemam problem sa lagom, nemam problem sa spajkovima.

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

EVO VAM NA! Sada i ja imam 5k+ gs, PUGz here I come! [:D]

Cheggy, shto branish toliko firmu u kojoj radish? Zar ti je toliko teshko da priznash da se raspadaju... ili su usavrshili svoj sistem ignorisanja i lazi tako shto ni vama koji radite neshto tamo ne govore apsolutno nishta? [:D]

Link to comment
Share on other sites

zovem danas sezam javi mi se neka riba popizdim krece enrage vristanje o internetu koji ne radi itd iznapusavao sam im sve zivo i njima i telekomu i srbiji i svemu i tako

i onda mi je bilo krivo jer mi se ova jedno 10 minuta izvinjavala i samo sto mi nije otkopcala slic i krenula sisati kobas a pritom mora da sam 250-ti lik koji je danas zove i urla na telefon i ova sve to mora da trpi za smrdljivih 200-300 evra mesecno koliko je placaju za taj smrdljivi posao koji radi

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

samo da update status mon neta (sezampro adsl) da je danas nesto bar reseno sa smederevo, download jebe 110kb/s sa 1mbit maxx speed , http bolji nego ikad ali wow i dalje ne jebe zivu silu, stream radi kako tako nadam se da cje do cetvrtaka da se resi ovo jer pocinjem da ludim

Link to comment
Share on other sites

i onda mi je bilo krivo jer mi se ova jedno 10 minuta izvinjavala i samo sto mi nije otkopcala slic i krenula sisati kobas a pritom mora da sam 250-ti lik koji je danas zove i urla na telefon i ova sve to mora da trpi za smrdljivih 200-300 evra mesecno koliko je placaju za taj smrdljivi posao koji radi

[roflmao][roflmao]

e a stvarno mi nije jasno cemu sluze supportovi

mozda cegster moze malo bolji da mi objasni

ali da li zaista ljudi koji tu rade imaju neku oblik reporta nekoj osobi u firmi iznad

koja ustvari nesto uradi povodom toga ili vrlo jednostvano sluzi za slusanje teskih vajnova i pitanja

KAKO DUPALIM INTERNET

Link to comment
Share on other sites

daleko da ja branim telekom, ja sam na isti besan vishe nego vi, osim interneta koji je in general losh, meni je plata za ovaj mesec oko 10 000 dinara, a mozes misliti koliko enrageovanih ljudi zove. ja samo sa objektivne strane posmatram ovaj momentalni problem i kazem da nije samo do telekoma, i da ne bi trebalo da je lag na telekomu problem u wowu nego do blizza, jbg u isto vreme su se desile 2 stvari. btw mene kad zove korisnik besan zbog linka ja bih voleo da sam u veratu ili beotelu ili sezamu ili whatever provideru koji kupuje net od telekoma jer je najlakse reci korisniku nije do nas telekom--->that way... mislite o tome, najlakse je prebaciti to na instancu iznad sebe i tako obrisati dupe. da se razumemo to se desavalo i milion puta pre ovoga da mene zove korisnik svog provajdera i da kaze MENI SU REKLI DA JE TELEKOM KRIV!!!111

e pa drugari da vam kazem, ako vash provajder ne moze da izadje na kraj sa telekomom kako cete vi? ako vam provajder kaze zovite telekom! serem se u provajdera i tehnicku podrsku. a ako provajder kaze, imamo problem, mozda je do telekoma, radimo na resenju (i stvarno rade) to je ok.

btw killi, ovde je nekad za isti posao bila plata 500 evrica, 5.5 sati rada, i reshavalo se 90% problema preko telefona. u tom momentu moj sef koji i dan danas sedi u istoj fotelji, je slusao random razgovore koje operateri obavljaju, pa ti se desi samo u sred rasprave sa korisnikom da na msnu izleti "shta lupash", "zashto si to sad rekao", "kad zavrshish idemo u conference room" itd... tada je telekom firmi u kojoj ja radim (da ja ne radim u telekomu vec u callcentru koji telekom iznajmljuje) placao lepe pare i ja sam dobijao lepu platu, naravno ljudi koji su radili su se trudili da ne ostanu bez posla i posteno zaradjivali hleb. Danas je druga prica, telekom ima zilion korisnika, radno vreme je 8 sati, plata ako dodjesh svaki dan 15000 itd... ima gomila nubova koji apsolutno nista ne znaju i u stanju su da ti kazu bez blama da restartujes komp i da ce ti to resiti problem i to niko ne sankcionise. najsmesnije od svega je sto zbog velikog broja korisnika telekom sad ima nekoliko call centara iznajmljenih i ti call centri nisu u komunikaciji :) tako da je tu opsti haos.

eto chisto da se skapira ja telekom ne volim ali nemamo bolji, telekom je na vrhu hierarhije i najlakse je svaki problem prebaciti tu :)

ajd odoh da se javljam nerd rageovanim korisnicima vishe nego obichno jer su danas iskljuchenja za one koji ne plate preko 2 meseca (zamislite!) :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Realno, internet u Srbiji je skupo govno. Ispada da treba da stalno ciljaš šta je trenutno najmanje loše. Pre četiri godine sam prelazio na beotel adsl i tada sam rekao nikad više sbb kabl, pa makar crk'o. Sad je sbb kabl do jaja jeftin i efikasniji je od adsl-a i ja se vraćam, u kurac.

Nego, chegster, što ti je u potpisu poziv na engleskom a ostalo na srpskom?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...