Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel nekom od cetvrtka uvece poceo ogroman delay u raidovima, ili spikovi u areni???

Meni kad krene Queen pull pocne delay i onda dobijem DC a na trashu samo bude delay pre toga tj. pre combata sve radi normlano.

A u areni spikovi...place mi se...na pocetku radi dobro i onda BAM jedan spike dovoljno da ne ubijem neshto kao RM.

Glupi Sylvanas realm ili je to do internet providera?

<---- YUBC ADSL.

HELP!

Nisi video na prethodnoj strani sam ja napisao isti takav post, isto ne radi od cetvrtka. Testirao sam vezu preko speedtest.net i radi savrseno (isto sam preko Yubc), nema packet loss, mali ping itd..

Treba se zaliti blizzardu, sutra cim ustanem saljem wall of text.

Uputstvo se moze naci na http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=12534384426&sid=1

Link to comment
Share on other sites

Elem, ovako je moj utisak pao na Patch 3.3.3 :D

  • DK su ispusili jer ce da skinu sada glyph of diziz i metnuce umesto njega novi glif za Endless winter posto su isti nerfovali.
  • Lokovi su dobili buff opet gg blizzard, oni su najjadnija klasa jelda ? :)
  • Rogovi su dobili buff jer im mutilate buff nije bio dovoljan.
  • Hunteri daju auru 100 yardi raidu, 3% veci dmg...
  • Frostmage - Arena Overlordovi -.-

E sad Kad su mogli lepo da smrde okolko i da svima na jebane dotove metnu CRITICAL, sto nije bilo u Patch notes nesto tipa ovako ?

* Righteous Vengeance: The damage-over-time component of this ability can now produce critical strikes.

Ili je to sto sam, sam solovo u AB-u 4 hordasa, pa ocekujem da mi blizzard baci jos jedan nerf, umesto buff ?

30 min deserter debuff... Znaci znam kako je kad izadjem i 15 minuta mi je debuff, kako li cu da se osecam sa 30 minuta. ugasicu igricu i odigracu sc 2 partiju.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sad sam pricao s gmom preko sat vremena. Mentol dosadno mu :)

Razlog bana je to sto se nismo dogovorili za cenu pre trejda, navodno i to je to. Fail. Kako god okrenes uvek izmisle nesto da budu u pravu.

wowscrnshot022010033839.th.jpg

Inace za taj lag , rece mi da ce neki maintensovi sad i da se tona ljudi zali na lagove bla bla nismo jedini

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Vidim da nisam jedini sa lag spajk problemima. I vidim da svi ili skoro svi koji imaju probleme sa lagom/random dcovima/etc imaju neki ADSL.

Ja sam se bio istripovao, jebeno sam apdejtovao/reinstalirao sve mogutje drajvere... prvo sam mislio da mi je neshto do grafike.

Sinotj jebeno nemogutje da se igra. 5 man = svakih 30sec zalaguje tako da se sve zamrzne, onda posle 5-6 sec ili dobijem DC ili se desi milion stvari u miliseku. Probao sam neki 10 man ToC, 1k ms, dcovi svakih 15 sec.

Jebem ti igru. :(

P.S.

2 ortaka na SBBu konstantnih 40-60ms. JEBEM TI TELEKOM i ADSL!

Link to comment
Share on other sites

Vidim da nisam jedini sa lag spajk problemima. I vidim da svi ili skoro svi koji imaju probleme sa lagom/random dcovima/etc imaju neki ADSL.

Ja sam se bio istripovao, jebeno sam apdejtovao/reinstalirao sve mogutje drajvere... prvo sam mislio da mi je neshto do grafike.

Sinotj jebeno nemogutje da se igra. 5 man = svakih 30sec zalaguje tako da se sve zamrzne, onda posle 5-6 sec ili dobijem DC ili se desi milion stvari u miliseku. Probao sam neki 10 man ToC, 1k ms, dcovi svakih 15 sec.

Jebem ti igru. :(

P.S.

2 ortaka na SBBu konstantnih 40-60ms. JEBEM TI TELEKOM i ADSL!

Ako ti nije tesko posalji webform http://eu.blizzard.com/support/webform.xml Blizzardu sa objasnjenjem i fajlovima koje traze, treba mozda 10 minuta za ceo proces, bas me zanima da li ce da ti odgovore isto sto i meni i sta ce uopste da odgovore.

To vazi i za ostale koji imaju isti problem.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Svi ADSL provajderi imaju problema sa zagušenjem neta, a telekom im ne proširuje link, navodno su obavestili telekom i očekuju poboljšanje tokom sledeće nedelje, toliko sam doznala od callcentra.

:(

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Svi ADSL provajderi imaju problema sa zagušenjem neta, a telekom im ne proširuje link, navodno su obavestili telekom i očekuju poboljšanje tokom sledeće nedelje, toliko sam doznala od callcentra.

:(

not gonna happen

i iz kog call centra si to saznala da vidim ko to ovde shiri dezinformaciju pa da ih nalupam :)

btw ja nemam problema sa lagom, na telekom adslu sam, ali gomila ljudi sa executusa se zali, valjda imam srece dunno, elem sinoc sam skakao od srece, prvo sam otishao 25 icc pug i ispadne sikirce na marrogwaru, i lik rola 79, ja rolam 82 i!

Obtained [bryntroll, the Bone Arbiter]. (Equipped)

onda odem u sw, igrali neke premadeove, pokupovao sve tabarde za svaki sluchaj jer ce da nestanu markovi i stigne mi odgovor od gma, vratili mi tabard of the protector!!! \o/ odlichan dan sinoc :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

not gonna happen

i iz kog call centra si to saznala da vidim ko to ovde shiri dezinformaciju pa da ih nalupam :)

SezamPro ADSL call centar, ne vidim zašto im ne bi verovala kad mi je net radio savršeno prethodnih godinu i po dana a samo od četvrtka počeo da zeza. Inače dečko mi ima telekomov ADSL i igra se bez problema.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Dakle, cegster i mishicin dečko nemaju problema na TELEKOM ADSL-u, a mi ostali jadnici na Beotelu, YUBC-u i ostalim sranjima prolazimo kroz agoniju...

Inače, ja sam se isto raspitao, rekoše mi da je problem sa ADSL-om i da bi trebalo da se reši "do kraja nedelje".

Igram dotu i ping je ok. U wowu kad radim kvestove isto. Tek kad udjem u bg pocinje da zeza.

10856833.png

Edited by Runja
Link to comment
Share on other sites

ja koliko sam svatio

telekom se jednostavno prosirio na sve korisnije koji su ikad hteli usrani adsl

a to su uradili jer treba jos jedna telefonska kompanija da pocne da daje svoje usluge kao sto je i adsl

a pritom nisu jos uvek dobili odobrenje za prosirenje brzina ili cega vec

i jednostavno se gusi sa vremena na vreme

a prica sa random dc-ovima se pojavila jos pre vise nedelja, kod mene licno sa 3.3 patchom

e sad nebi ni blizzard bzv napravio i topik oficijalno vezan za to i stavio obavestenje kad se pored logina screena

da se i kod njih nesto nije sjebalo

kapiram da je kad se spoje ta 2 sranja sa njihovim serverima i nasim usranim netom, dobijemo lag + dcove :D

a resice se samo od sebe kao sto je i pocelo, isto kao sto se sve na kompjuterima i onako resava a verovatno i u rlu

Link to comment
Share on other sites

Ajde ljudi chill a bit, to je sve zbog eventa Lag is in the Air. Sutra ce sve da radi kako treba, dve nedelje nas jebu serveri zbog love is in the air crapa.

Evo ja sam prodao jedan trash kod vendora i cekam 5 minuta da prodje :P trade ne radi ne radi nista svi zivi se zale lolol :D

Evo malo informacija o tome sta se desava na primer sa Cyclone Bgroup:

Natryndon: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=12680047910&sid=1&pageNo=2#29

Hey guys, I just wanted to give you all an update on this. There are indeed some technical issues with the Cyclone Battlegroup right now and we are working hard on resolving them and getting all of you back into Azeroth and Outland. I sincerely apologise for the inconvenience caused and thank you all for your patience and understanding.

Kropacius: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=12679907892&sid=1&pageNo=2

I'm trying to keep all the reports in one thread.

Please keep it civil, report what is happening and try and describe it as well as you can.

I don't want to have to ban people, I understand your frustration I raid on Cyclone as well I know what is happening, it is not good and I want to see it fixed as much as you do.

The server hardware is pretty much top end and its not a case of simply adding more RAM.

This has been ongoing for a while and it is being looked into but things like this will take time.

There is no denying that this is server side.

I cant give an ETA as I don't have one, I keep trying to find out more information but this is handled by the network team and they like to keep information about hardware etc pretty quiet.

I'm going to remind everyone one final time. (I LOL IRL)

Keep a civil tongue, feel free to vent but any insults, to anyone, however frustrated you may be will result in a forum holiday.

Have you actually read the blue posts?

We are investigating this, our network team is on it right now.

I cannot give a time frame as I don't have one.

If there are any free days to be issued they will be announced in the general forums.

I'm trying to keep this in one thread as I said, my comment about my playing there was just information about me and gives you an understanding of the issue.

I'm not shutting you up, just trying to keep things ordered and easy to track.

I'm not sure what you want me to say, I am not the network team, it is being worked on and it will be sorted when it can be but I cant tell you anything else than that.

I could say "oh yeah it will be fixed in 20 years" would that be any more helpful?

I cant give you an ETA as I don't have one, making promises that are not delivered just makes things worse.

There seems to be an issue with the server backed, but what exactly it is I don't know.

There are some cases of server lag that are due to load that happens at peak time.

The current issue is something a lot worse that is causing serious issues at all times and this is what we are focusing on right now.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

SezamPro ADSL call centar, ne vidim zašto im ne bi verovala kad mi je net radio savršeno prethodnih godinu i po dana a samo od četvrtka počeo da zeza. Inače dečko mi ima telekomov ADSL i igra se bez problema.

zato shto ja radim u telekom call centru... da postoji takva informacija mi bismo to prvi saznali, nema je. postoje problemi sa telekom adslom trenutno, problem je sa streamingom i pingom na neke strane, teoretski moze malo da utice i na lag. Recimo sa dld u ul nema nikakvih problema. Onu informaciju koju mi imamo jeste da su radjene nove rute dnsova i da su uradjene "jako dobro" :( naravno da ce biti ispravljeno ali pitanje je kad. Vecina manjih provajdera (medju njima i sezampro) na njihovu zalost i na zalost njihovih korisnika zavise direktno od telekom :/ pa ti na osnovu toga kazem da to ne ide bash tako kako se iz call centara chuje :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

zato shto ja radim u telekom call centru... da postoji takva informacija mi bismo to prvi saznali, nema je. postoje problemi sa telekom adslom trenutno, problem je sa streamingom i pingom na neke strane, teoretski moze malo da utice i na lag. Recimo sa dld u ul nema nikakvih problema. Onu informaciju koju mi imamo jeste da su radjene nove rute dnsova i da su uradjene "jako dobro" :( naravno da ce biti ispravljeno ali pitanje je kad. Vecina manjih provajdera (medju njima i sezampro) na njihovu zalost i na zalost njihovih korisnika zavise direktno od telekom :/ pa ti na osnovu toga kazem da to ne ide bash tako kako se iz call centara chuje :)

Jel znas ti sta pricas uopste?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

rute dnsova <- hahahahahahahh rute dnsova LOL :D pao sam sa stolice. Ko zna mozda svaki karakter ima svoj domain lol pa se resolvuje nasa ip adresa da se vidimo u igri ? :D

Kakve veze imaju rute dnsova sa wow serverima ? :) ja koristim google dns 8.8.8.8 i 8.8.4.4 jel to telekom azurira ? :D

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

zato shto ja radim u telekom call centru... da postoji takva informacija mi bismo to prvi saznali, nema je. postoje problemi sa telekom adslom trenutno, problem je sa streamingom i pingom na neke strane, teoretski moze malo da utice i na lag. Recimo sa dld u ul nema nikakvih problema. Onu informaciju koju mi imamo jeste da su radjene nove rute dnsova i da su uradjene "jako dobro" :( naravno da ce biti ispravljeno ali pitanje je kad. Vecina manjih provajdera (medju njima i sezampro) na njihovu zalost i na zalost njihovih korisnika zavise direktno od telekom :/ pa ti na osnovu toga kazem da to ne ide bash tako kako se iz call centara chuje :)

Da li molim te mozes da proverios da li su te promene radjenje u cetvrtak ili na noc sreda/cetvrtak jer ako jesu u tome je problem verovatno.

Hvala unapred

rute dnsova <- hahahahahahahh rute dnsova LOL :D pao sam sa stolice. Ko zna mozda svaki karakter ima svoj domain lol pa se resolvuje nasa ip adresa da se vidimo u igri ? :D

Kakve veze imaju rute dnsova sa wow serverima ? :) ja koristim google dns 8.8.8.8 i 8.8.4.4 jel to telekom azurira ? :D

Nije bitno ako se covek ne razume u mreze, ne razumem se ni ja, samo me zanima zasto wow ne radi zato stay on topic please [:D]

Edited by KAPAMA3OB
Link to comment
Share on other sites

Lag u wowu trenutno u 99 % slucajeva nema nikakve veze sa ADSL providerima i ne prosirivanjem linkova,jednostavno previshe ljudi igra igru treutno i serveri se raspadaju.

Meni je malo falilo da shift-delete lika i ceo wow folder u sredu kako je radilo a onda cetvrtak i petak skroz normalan raid bez laga o.O

btw lvlujem shadow prista doslo mi u sekundi,za 2 i po dana sam uzeo lvl 66 koliko me zarazila klasa <3

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...