Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

do wowa je problem

ja sam dobio dc danas u voi i lagovalo nam je svima dok smo ubijali bossa

i malopre dok sam bio u org ljudi koji trce na mountima oko mene izgledaju kao da stoje u mestu trceci

+ trade kanal je preskako po 5 redova po secundi

sto nije da nije cudno na alakiru ali bas se primecuje sad

i evo sad sam u iccu

ping mi je skoro 300 sto se nikad ne desava

i secka po malo

Link to comment
Share on other sites

Inace moj kranji debilizam o nerazmisljanju, je bio Paladin Hand of reckoning... Muke zive sam imao sa RMP, kada jure da me sapuju... I setim se jebote da ulazim u combat kad koristim taunt -.- 30 yardi gg rogue ga duva sada :D

http://www.wowhead.com/?spell=54998#taught-by-npc

45 yardi range taunt failuje protiv svakog cikice koji nije mentalno oboleo raketa prolazi u 50% slucajeva

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Moj drugar me zove danas i zali mi se da ne moze da igra wow, a inace je na sezamu.

Ja koristim Telekom ADSL ili Donet Wifi, i radi mi wow na oba linka bez problema.

Sinoć i danas imam užasnih problema od 1500 - 3000ms ingame, još sam sinoć lečila ICC 10 sa konstantnim lagom i dcovima, svi su emovali na mene al smo ipak došli do Sindragose.. Inače sam isto na sezampro ADSL-u.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje, od juce je poceo wow da mi koci tako sto na svakih recimo minut igrica se zakoci na 5 sekundi i imam povecan lag. Net generalno radi dobro, samo wow pravi sranja.

Jel se desava ovo jos nekom, provider mi je Yubc adsl.

pozdrav

Ista situacija kod mene, isto vreme, isti provajder. Nadam se da se situacija promenila :)

Edited by Runja
Link to comment
Share on other sites

wow se raspo opet, migriramo svi na shadowmoon da raidujemo maraudon i wipujemo... !!! :PPPP

da se razjasni, svi serveri laguju (vishe onaj fazon trche ti svi u mestu na ekranu i kastujes spellove po 20sec), a latency stoji na 100!

mada koliko vidim nekome je i ms u kanalu

Edited by Shalala
Link to comment
Share on other sites

LADNO DOBIJEM BAN OPET

Skamovo sam lika za 6 gemova navodno. Evo sta se desilo, pravim gemove u ah , ono masa ljudi okolo svi me trejduju, jel imam sve recepte i ono uzme se dobar kes 10g fee itd, elem nebitno. Lik me trejduje 6 cardinal ruby's i ja napravim i on trade 20g, ja kazem 10g per cut mate, i on kao pa nisi reko kolko je. I ja kazem pa nisi pitao? I aj preso bi ja preko toga dao bi mu jebene gemove al poce da kenja nesto i tolko mi je digao pritisak da sam resio da mu nedam, i reko aj lepo

da ti i ja otvorimo tikete i da vidimo ko je u pravu.

Realno on mene skamuje za fee , ja njega za gemove.

I ja dodbijem odgovor u fazonu, zao nam je sto to cujemo mi ne mozemo da se mesamo u vase odnose i tako to, i jebiga radi sta znas. I ja odgovorim, nije mi namera bila da zadrzim gemove, hocu fee, necu njegove gemove, kako cemo da resimo ovo? I stoji tiket otvoren neko vreme , i posle 2 sata random gm me whisperuje da sam scammer i bam

ban 3 dana....

Pa jebo mater, dal su oni normalni stvarno ne znam sta da radim. Sad bi uzeo pusku i kreno random ljude da ubijam tamo oko njihove zgrade svega mi...

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

LADNO DOBIJEM BAN OPET

Skamovo sam lika za 6 gemova navodno. Evo sta se desilo, pravim gemove u ah , ono masa ljudi okolo svi me trejduju, jel imam sve recepte i ono uzme se dobar kes 10g fee itd, elem nebitno. Lik me trejduje 6 cardinal ruby's i ja napravim i on trade 20g, ja kazem 10g per cut mate, i on kao pa nisi reko kolko je. I ja kazem pa nisi pitao? I aj preso bi ja preko toga dao bi mu jebene gemove al poce da kenja nesto i tolko mi je digao pritisak da sam resio da mu nedam, i reko aj lepo

da ti i ja otvorimo tikete i da vidimo ko je u pravu.

Realno on mene skamuje za fee , ja njega za gemove.

I ja dodbijem odgovor u fazonu, zao nam je sto to cujemo mi ne mozemo da se mesamo u vase odnose i tako to, i jebiga radi sta znas. I ja odgovorim, nije mi namera bila da zadrzim gemove, hocu fee, necu njegove gemove, kako cemo da resimo ovo? I stoji tiket otvoren neko vreme , i posle 2 sata random gm me whisperuje da sam scammer i bam

ban 3 dana....

Pa jebo mater, dal su oni normalni stvarno ne znam sta da radim. Sad bi uzeo pusku i kreno random ljude da ubijam tamo oko njihove zgrade svega mi...

wowconcernseu@blizzard.com

Lepo posalji mail, i zali se na tog GM-a, ja bi mu dao otkaz, ako je isitna ovo sto si rekao.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

LADNO DOBIJEM BAN OPET

Skamovo sam lika za 6 gemova navodno. Evo sta se desilo, pravim gemove u ah , ono masa ljudi okolo svi me trejduju, jel imam sve recepte i ono uzme se dobar kes 10g fee itd, elem nebitno. Lik me trejduje 6 cardinal ruby's i ja napravim i on trade 20g, ja kazem 10g per cut mate, i on kao pa nisi reko kolko je. I ja kazem pa nisi pitao? I aj preso bi ja preko toga dao bi mu jebene gemove al poce da kenja nesto i tolko mi je digao pritisak da sam resio da mu nedam, i reko aj lepo

da ti i ja otvorimo tikete i da vidimo ko je u pravu.

Realno on mene skamuje za fee , ja njega za gemove.

I ja dodbijem odgovor u fazonu, zao nam je sto to cujemo mi ne mozemo da se mesamo u vase odnose i tako to, i jebiga radi sta znas. I ja odgovorim, nije mi namera bila da zadrzim gemove, hocu fee, necu njegove gemove, kako cemo da resimo ovo? I stoji tiket otvoren neko vreme , i posle 2 sata random gm me whisperuje da sam scammer i bam

ban 3 dana....

Pa jebo mater, dal su oni normalni stvarno ne znam sta da radim. Sad bi uzeo pusku i kreno random ljude da ubijam tamo oko njihove zgrade svega mi...

a zasto si kliknuo trade kad si video da je ukucao 20g?

(jer ti je u isto vreme stavio matse i novac?)

Link to comment
Share on other sites

ne, prvo matse pa onda kad sam napravio daje mi 20g, i ja reko 10g je gem itd

A mislim ono, ljudi daju 10-20g nebitno, i kad mi kaze neko e neam sad dacu ti ili vidim da nema ma ok np nego ovaj je bio bas neki cigan jak

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Hmm, a kod vas tek sada se javljaju ti bolesni lagovi?

Pitam jer kod mene na serveru ja mislim da to traje vec skoro mjesec dana. Sreda i cetvrtak, raidovi su maltene neigrivi uopste. Dalaran uvece... kliknes desni klik na vendora, on se otvori posle 5-6 sec. Pola bossfightova laguje, Wintergrasp da ne pominjem, po njemu moze samo da se trci, nista drugo, ne dao bog da kastujes nesto.

Najgora stvar je sto mi ni realm nije full... nego medium populated.

Realmovi se trenutno raspadaju izgleda u globalu onako :S

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

nego e citao neko ovaj novi pec 3.3.3?

Где?

ne, prvo matse pa onda kad sam napravio daje mi 20g, i ja reko 10g je gem itd

A mislim ono, ljudi daju 10-20g nebitno, i kad mi kaze neko e neam sad dacu ti ili vidim da nema ma ok np nego ovaj je bio bas neki cigan jak

Видиш колико злата ти је дао. 10g, даш му један, 20 - 2, итд... циган, циган, али играј и ти као скот. И боле те. [:)]

Link to comment
Share on other sites

sto si moro tiket da pravis

inace

Dungeons & Raids

Culling of Stratholme

* Players may now skip the initial introduction dialog to this dungeon once they have completed it at least once.

trebalo im je samo 300 godina da svate da niko ne zeli da gleda usrani dialog svaki put

isto sranje je sad i na saurfangu

Link to comment
Share on other sites

Jel nekom od cetvrtka uvece poceo ogroman delay u raidovima, ili spikovi u areni???

Meni kad krene Queen pull pocne delay i onda dobijem DC a na trashu samo bude delay pre toga tj. pre combata sve radi normlano.

A u areni spikovi...place mi se...na pocetku radi dobro i onda BAM jedan spike dovoljno da ne ubijem neshto kao RM.

Glupi Sylvanas realm ili je to do internet providera?

<---- YUBC ADSL.

HELP!

Link to comment
Share on other sites

Где?

Видиш колико злата ти је дао. 10g, даш му један, 20 - 2, итд... циган, циган, али играј и ти као скот. И боле те. [:)]

nije mi dao nista , prvo gemove

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...